Menu

TOP kompanitë e basteve

1.

Bonus 100% i depozitës së parë - 100€

2.

100% bonus 100€

Melbet një ndër kompanitë e cila operon prej vitesh në tregun e basteve online do të jetë një mundësi e mirë loje për të gjithë ju. Melbet është një ndër kompanitë e cila në vitet që ka që operon në sistemin online po ofron gjithnjë e më shumë risi në lojërat e saj për të gjithë lojtarët që kanë besuar në të dhe kështu po ofron një sistem të kompletuar lojërash.

3.

Bonus 122% deri në 100 EUR

Detaje dhe informacione objektive rreth 22bet - bastshkruesit, kazinotë online, opsionet, si të depozitojmë dhe të tërheqim para. Avantazhet dhe disavantazhet e 22bet, etj.

4.

Bonus deri në 100 EUR në depozitën e parë

Regjistrohuni ne 1xBet dhe bëhuni pjesë e botës emocionuese të basteve sportive dhe basteve në ngjarje të tjera josportive. Përfitoni bonusin e Mirëseardhjes!

5.

Bonus 100% deri në 100 EUR

Zyra e basteve 20bet është aktualisht shumë popullore. Cfarë ofron 20bet? Bonus 100% deri në 100 EUR

6.

100% bonus €400 & 100 free spins

7.

Bonus deri në €40

Me mbi 10 milion klientë në emrin e tij, të vendosur në 100 vende të ndryshme, UniBet ofron një bast sportiv të hollësishëm dhe një faqe argëtuese kazinoje.

8.

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

Mund të them me qetësi se Bet365 është një nga faqet më të mira të lojërave të fatit në internet që kam përdorur ndonjëherë. Eshtë ndoshta edhe më e mira.