BetWinner Maqedonia e Veriut

BetBetWinner Maqedonia e Veriut – një përmbledhje e basteve

Informacion i përgjithshem rreth. BetWinner Maqedonia e Veriut

Pas legjislacionit favorizues të ndërmarrë nga ana e qeverisë maqedonase një mori kompanish nisën aktivitetin e tyre në këtë shtet,një ndër to është edhe BetWinner.

Kompania e basteve Betwinner ka më shumë se 10 vjet përvojë pune me bastet. Kompania filloi të pranonte përdorues përmes zyrave fikse në Evropë në vitin 2007. Sidoqoftë, pas zhvillimit të shpejtë të lojërave të fatit në internet, kompania vendosi ta zhvendosë fokusin e saj në shërbimet në internet. Në 2018, Betwinner mori një licencë nga një regjistrues në Curacao dhe po promovon në mënyrë aktive faqen e saj në të gjitha rajonet e botës. Kompania përdor një strategji interesante të marketingut që përfshin reklamimin e markës nga atletë të njohur. Kështu, legjenda e futbollit – Roberto Carlos është ambasadori i Betwinner në Amerikën Latine.

Sipas të dhënave nga Betwinner, shërbimet e kompanisë përdoren nga mbi gjysmë milioni përdorues nga e gjithë bota. Kjo flet për një besim të madh tek libralidhësi dhe interesin e lojtarëve në bast.

Disponueshmëria e licensës në BetWinner Maqedonia e Veriut

Meqenëse Betwinner Maqedonia e Veriut është zhvendosur plotësisht në shërbimet online, kompania nuk ka zyra fikse. Prandaj, kompania zotëron vetëm një licencë që siguron funksionimin e faqes në internet të betwinner.com. Kompania është certifikuar nga organizata Antillephone NV, me seli në juridiksionin e Kuracaos. Liberalitësit iu dha një licencë 8048 / JAZ , e cila lejon pranimin e lojtarëve në internet.

Sipas licencës, Betwinner pranon baste për ngjarje sportive dhe jo-sportive, operon kazino, lojëra elektronike dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit. Përveç kësaj, kompania duhet të plotësojë kërkesat për frekuencën dhe madhësinë e fitimeve. Në rast të shkeljeve ose ankesave nga lojtarët, regjistruesi mund të revokojë licencën e libralidhësit.

Prania e një licence në det të hapur lejon që prodhuesi i librave të shërbejë përdoruesve nga vende të ndryshme.

Web,program Windows dhe aplikacion nga BetWinner Maqedonia e Veriut

Përdoruesit që vizitojnë faqen e internetit shohin që web faqja e basteve ka dy versione:

 • Versioni plotësisht funksional u jep përdoruesve të gjitha opsionet për menaxhimin e profilit të tyre personal, kryerjen e transferimeve, vendosjen e basteve në sporte, ngjarje jo-sportive dhe lojërat e fatit.
 • Versioni celular ka një dizajn të thjeshtuar që është i optimizuar për madhësi të vogla të ekranit. Lojërat e bixhozit janë gjithashtu në dispozicion për përdoruesit, por numri i tyre është i kufizuar.

Përdoruesit të cilët më shpesh vizitojnë portalin përmes një telefoni ose tableti mund të instalojnë një aplikacion celular. Ju mund ta shkarkoni programin nga faqja e internetit Betwinner (për përdoruesit e Android) ose të shkoni në Apple Store dhe ta instaloni në pajisjet iOS. Programi azhurnohet vazhdimisht, falë të cilave veçoritë e reja janë në dispozicion të lojtarëve. Për momentin, përmes aplikimit, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni para, të bëni bastet sportive dhe josporive, përfshirë ngjarjet drejtpërdrejt. Gjithashtu, lojtarët kanë mundësinë të shikojnë ndeshjet në internet. Por, të gjitha lojërat e lojërave të fatit nuk janë në dispozicion. Prandaj, aplikacioni do të jetë jointeresant për lojëtarët e pokerit, ruletën, lojëra elektronike dhe lojëra të tjera.

Regjistrimi i lojëtarëve në web-in e BetWinner Maqedonia e Veriut

Betwinner Maqedonia e Veriut ofron për ju katër mundësi se si ju mund të regjistroheni pranë saj: regjistrim me anë të email, përmes numërit të telëfonit dhe përmes rjeteve sociale po ashtu ju keni mundësi të regjistroheni me një klik të vetëm në kodin që ofrohet për ju. Përzgjidhni një nga mënyrat dhe ju do të keni aksesin e plotë për të lundruar në Betwinner. Të gjitha mundësitë janë favorizuese për ju mjafton të zgjidhni një për tu regjistruar.

Bonuse dhe promovime në web-in e BetWinner Maqedonia e Veriut

Lojtarët që duan promovime të ndryshme nga libralidhësi me siguri do ta vlerësojnë ofertën e Betwinner Maqedonia e Veriut. Seksioni “PROMO” përmban disa dhjetra oferta të ndryshme si për ngjarjet sportive ashtu edhe për lojërat e fatit. Ata gjithashtu janë grupuar në kategori, gjë që e bën shumë më të lehtë për lojtarët të familjarizohen me ofertën e kompanisë.

Përdoruesit e rinj shpesh pyesin për disponueshmërinë e një bonusi regjistrimi. Betwinner Maqedonia e Veriut u ofron lojtarëve të depozitojnë para dhe të marrin 100% në llogarinë e tyre të bonusit. Nëse përdoruesi nuk përdor një kod promovues nga një partner, shuma e shpërblimit është 100 $ *. Nëse kodi përdoret në fazën e regjistrimit, shuma e bonusit mund të rritet deri në 130 $ *. Ne ju sugjerojmë të përdorni kodin tonë promo për të rritur bonusin tuaj të regjistrimit  në Betwinner Maqedonia e Veriut.

Përveç shpërblimit të mirëseardhjes, lojtarët do të marrin promovime të tjera. Meqenëse ka shumë prej tyre, ne do të nxjerrim në pah vetëm disa nga propozimet:

 • Me fat të ditës. Mundësia për të marrë 500 pikë promovuese në tërheqjet ditore të sporteve.
 • “Bonus për një seri bastesh të pasuksesshme.” Kompensimi i fondeve për një seri prej 20 bastesh humbëse.
 • “Bonus 100% për depozitën e së enjtes.” Mundësia për të marrë deri në $ 100 shtesë * në llogarinë tuaj të bonusit.
 • “Bonus Ditëlindje”. Një kod promo për një bast falas në ditëlindjen e përdoruesit.* Ose ekuivalenti i kësaj shume në monedhën kombëtare të vendit.

Bastet sportive dhe lojërat e fatit nga BetWinner Maqedonia e Veriut

BetWinner Maqedonia e Veriut ka përgatitur një ofertë të gjerë bastesh dhe lojërash për përdoruesit. Për sa i përket numrit dhe shumëllojshmërisë së ngjarjeve, kompania mund të klasifikohet si një udhëheqëse e tregut. Lojtarët kanë mundësinë të bëjnë bast për më shumë se 1000  në ditë, dhe numri i lojërave dhe ngjarjeve jo-sportive i kalon disa qindra.

Për ta bërë më të lehtë përdoruesit për të hyrë në ofertë, të gjitha bastet dhe lojërat ndahen në seksione të caktuara, të cilat mund të arrihen përmes menusë. Sportdashësit mund të vizitojnë faqet “Line” dhe “Live”. Këtu janë ndeshjet më të luajtura nga liga të ndryshme. Bllokuesi ofron ngjarje në mbi 40 sporte, duke përfshirë kriket, snooker dhe gara qen. Lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin më shumë se një duzinë lloje të ndryshme të basteve, duke filluar nga baste të vetme deri te multi-express. Shanset për të gjitha ngjarjet janë mesatare për tregun, dhe për disa ato tejkalojnë treguesit e konkurrentëve. Përdoruesit fitues mund të vendosin baste para ndeshjes dhe drejtpërdrejt. Për më tepër, disa nga ndeshjet në seksionin “Drejtpërdrejt” mund të shihen në internet.

Ruletë, baccarat dhe lojëra të tjera klasike janë në dispozicion në faqen e Kazinos. Lojërat elektronike gjenden në seksionin “Lojërat Fituese”. Përveç kësaj, lojërat televizive, bingo dhe poker janë në dispozicion të përdoruesve, të cilat paraqiten në seksionet me të njëjtin emër në faqen e internetit të libralidhësve. Lojërat mbështeten nga shitësit më të njohur të programeve, që do të thotë se argëtimi i propozuar plotëson standardet e larta në lojërat e fatit.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Dizajn modern i faqes në internet me shumë karakteristika.
 • Më shumë se 1000 ngjarje sportive në ditë.
 • Përzgjedhje e larmishme e veprimeve.
 • Shumë mundësi pagese.
 • Zgjatja e tërheqjeve diktohet prej mënyrës së zgjedhur
 • Verifikimi shtesë i të gjitha pagesave.
 • Nuk ka zyra në tokë.

Metodat e disponueshmetë pagesës në BetWinner Maqedonia e Veriut

Depozitat janë një seksion ku ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm përsa i përket atyre në lidhje me mundësitë dhe kushtet specifike. Mund të merrni më shumë infromacion nësë shkoni te opsioni. Betwinner ofron më shumë se 36 mundësi për të kryer pagesat,ju mund të zgjidhni një prej tyre për të kryer pagesën tuaj. Transferta përmes kartave, trminal i pagesave, kriptovalutë dhe portofole elektronike. Zgjidhni një prej mundësive dhe ju mund të kryheni lehtësisht depozitën tuaj në Betwinner Maqedonia e Veriut.

Mbështetje për lojtarët në web-in e BetWinner Maqedonia e Veriut

Nëse përdoruesit kanë ndonjë pyetje ose problem, ata mund të kontaktojnë shërbimin e mbështetjes 24/7. Operatorët fitues ofrojnë përgjigje të shpejtë në disa dhjetëra gjuhë. Mund të kontaktoni mbështetjen përmes numrit të linjës telefonike dhe postës elektronike. Numri dhe posta mund të gjenden në seksionin “Kontaktet”. Chat është gjithashtu në dispozicion një bisedë në internet, e cila ndodhet në këndin e poshtëm të djathtë të faqes.

Koha e përgjigjes varet nga kanali i zgjedhur. Koha maksimale e pritjes është një ditë, në rast të kontaktit përmes postës elektronike.

Përfunidim rreth BetWinner Maqedona e Veriut

Bota online po kalon në një faze të zhvillimit dhe të gjithë tashmë janë pririu drejt saj.Është e pashmangshme që të ofrosh një shërbim dhe mos e ofrosh atë online.Betwinner Maqedonia e Veriut kja zgjedhur që të ofrojë për të gjithë lojtarët e sj jo vetëm faqen web që tashmë ka disa vite që mundësohet por dhe njëkohësisht të gjendet pranë të gjithë lojtarve me aplikacionin e krijuar. Aplikacioni është ideuar dhe krijuar tërësisht për të gjithë lojtarët që të kenë një aksesim më të lehtë dhe të mund të gjejnë në të gjithcka që i duhet një bastvënësi.

Bonuset janë një pikë tjetër e rëndësishme të cilat ndihmojnë të gjithë lojtarët me mundësi më të sumta dhe njëkohësish u ofrohet mundësia të shumfishojnë disa herë më shumë të ardhurat e tyre.

Depozita dhe tërheqja janë ato procese që me Betwinner Maqedonia e Veriut janë shumë më të thjeshta dhe me më shumë benefite.

Pyetje dhe përgjigje të njohura rreth basteve në BetWinner Montenegro

📑 A ka licencë BetWinner Maqedonia e Veriut?

Bookmaker Betwinner ishte licencuar në juridiksionin e Curacao. Kompania përdor dokumentin e lejes 8048 / JAZ nga Antillephone NV Falë kësaj licence, të gjitha shërbimet e libralidhësve në internet mund t’u shërbejnë përdoruesve duke pranuar baste për sporte, ngjarje jo-sportive dhe lojëra. Sa është bonusi për lojtarët e rrinj nga BetWinner Maqedonia e Veriut?

🎁 Sa është bonusi për lojtarët e rrinj nga BetWinner Maqedonia e Veriut?

Bonusi për ata qëë i bashkohen Betwinner është një bonus i cili është 100% e depozitës së parë ose një shumë e cila nuk kalon 100 USD. Një shumë tepër e mirë për të startuar në botën e basteve dhe të lojërave që ofron Betwinner Maqedonia e Veriut.Ju do të gjendeni njëkohësisht dhe në një mori bonusesh të tjera të cilat do të ndihmojnë lundrimin tuaj dhe do e bëjnë atë shumë më interesant. Seksioni bonus ju jep më shumë informacion në lidhje me këto që ofrohen për ju.

🔍 Si mund të lundrojmë në BetWinner Maqedonia e Veriut?

Lundrimi mundësohet nga mënyra klasike nëpërmjet ëeb-it. Ju do të gjeni atje të gjitha mundësitë që ofrohen për ju lojërat e ndryshme listën e basteve, ju mund të vendsoni baste dhe njëherësh mund të përcillni live ato evente që ofrohen. Një mundësi më shumë për të gjithë lojtarët e Betëinner është dhe aplikacioni. Aplikacioni ofron gjithcka që ju duhet në një mënyrë më të thjeshtuar dhe me benefite akssi më të shumta. Ofrohet në të dy sistemet android dhe iOS. Zgjidhni menyrën e lundrimit dhe bëhu pjesë e saj.

💳 Cilat mënyra pagese janë në dispozicion për lojtarët e BetWinner Maqedonia e Veriut?

Mënyrat e pagesës janë të shumta dhe i ofrojnë mundësi të gjithë lojtarëve të zgjedhin atë mënyrë që është më pranë tyre. Betwinner ofron më shumë se 36 mënyra depozitimi dhe secili prej lojtarëve e ka të pamundur mos përshtatet me një prej mënyrave të ofruara. Ju keni mundësinë të zgjidhni mes portofoleve elektonike, kartave bankare, sistemeve të pagesës dhe kriptovalutës. Thjeshtë vendosni se me cilën mënyrë ju do të kryheni depozitën dhe i gjithë procesi në tërësi është shumë i thjështë. Shumën e vendosni ju nuk ka limite nga ana e kompanisë.