1xBet Casino

1xBet Casino – një përmbledhje

Informacion i përgjithshem rreth 1xBet Casino

Sot në botën e teknologjisë gjithcka është në zhvillim edhe sipër,të gjithë ata që konsiderohen të fituar sot janë ata të cilët i përshtaten tregut në një mënyrë tepër të zgjuar dhe koherente.Paravësisht se kasinot janë ende aktive sipas legjislacionet e shteteve,të gjithë duan të bëhën pjesë e risisë që ofron tregu online. Për këtë arsye duke e parë tregun e etur për risi 1xBet një ndër kompanite më të mëdha në botë vendosi të ofrojë shërbimin e saj edhe në kasino duke ofruar dy shërbime kasino dhe kasino live.Me një lishencë “në det të hapur”ajo mund ta ofrojë shërbimin e saj kudo pavarsisht legjislacioneve të brendëshme të shtëteve.

Disponueshmëria e licensës në 1xBet Casino

Për funksionimin e portalit 1xBet, përdoret licenca 1668 / JAZ, lëshuar nga organizata eGaming Curacao. Për shkak të pranisë së këtij dokumenti, kompania është me të drejta të plotë në tregun ndërkombëtar të lojërave të fatit. Licenca rregullon funksionimin e faqes në internet, pranimin e dhe organizimin e lojërave në kasino, mbajtjen e shorteve, përpunimin e pagesave, etj. Meqenëse regjistruesi ndodhet në Curacao, i cili është pjesë e Mbretërisë së Hollandës, kompania përdor juridiksionin e Hollandës. Kështu, në rast të ndonjë pyetjeje që nuk mund të zgjidhet në mënyrë paqësore me libralidhësin, përdoruesit mund të aplikojnë në gjykatat Hollandeze. Megjithëse, për më shumë se 8 vjet punë në internet, kompania 1xBet është vendosur si një nga më të  mirat, që do të ndeshet përdoruesit.

Web,program Windows dhe aplikacion nga 1xBet Casino

1xBet Casino ju ofron një seri mundësish për tu bërë pjesë e saj duke ju ofruar fasilitetet e mundshme dhe duke e lehtësuar sa më shumë për ju përfshirjen në një platformë kaq të madhe. Faqja e internetit ofohet me një dizajn fantastik te thjeshtë por me kontraste në pjesët ku ju duhet të jeni më të kujdesshëm.si te pjesa e sigurisë dhe ato qe ofrojnë një rëndësi. Opsioni i dytë është një program Windows. Kjo ju lejon të menaxhoni profilin tuaj të lojërave të ndryshme që ofron kasionoja online po ashtu edhe me risinë e re ku mund të bëhëni pjesë e dhjetra kasinove live që ofron faqja duke marrë të njëjtat emocione si në një sallë lojërash por me një ndryshim duke garantuar një siguri më të madhe dhe duke mos u larguar nga ambjentet tuaja të preferuara.

Mënyra e fundit që ofron 1xBet Casino është aplikacioni i krijuar vetëm për ju. 1xBet Casino aplikacioni që duhet të shoqërojë të gjitha paisjet tuaja.Hartuar në një mënyrë perfekte duke ofruar të gjitha mundësitë në një mënyrë më të thjeshtuar.Aplikacioni vjen në të dyja platformat IOS dhe Android,gjithcka me një klik të vetëm.

Regjistrimi i lojëtarëve në web-in e 1xBet Casino

Vetëm përdoruesit e autorizuar mund të vendosin të bëhen pjesë e kasinove në web-in e 1xBet Casino.Për të krijuar llogarinë tuaj ju duhet të ndiqni një prej mundësive që ju ofron web-i.

Në 1 klikim. Përdoruesi krijon automatikisht një llogari dhe ofron një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Lojtari, pasi të kyçet, mund të futë informacionin e nevojshëm dhe të konfirmojë të dhënat përmes metodave të treguara në faqe.

Përmes një numri telefoni. Në këtë rast, konfirmimi i të dhënave të futura kryhet përmes një numri personal të telefonit. Do t’i dërgohet një mesazh me një fjalëkalim.

Nëpërmjet e-mail. Skema klasike e konfirmimit të profilit të krijuar duke klikuar në një lidhje të veçantë në një letër dërguar në një adresë emaili.

Duhet të theksohet se ndonjë prej opsioneve të propozuara të regjistrimit për 1xBet  është shumë i thjeshtë dhe nuk kërkon njohuri të veçanta teknike nga lojtarët.

Bonuse dhe promovime në web-in e 1xBet Casino

Si të merrni bonusin tuaj:

  • Krijoni një llogari të re, futni të gjitha informacionet e nevojshme në profilin tuaj dhe aktivizoni numrin tuaj të telefonit.
  • Bëni një depozitë të parë prej të paktën 10 € dhe bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj.
  • Hyni dhe përdorni llogarinë tuaj të bonusit.

Bonusi kreditohet vetëm në llogaritë me profile plotësisht të përfunduara.

Për të marrë rrotullimet falas, numri i telefonit të klientit duhet të jetë aktivizuar në kohën kur ata përmbushin kërkesën e bonusit. Nëse numri i tyre i telefonit nuk është aktivizuar, rrotullimet falas nuk do të kreditohen në llogarinë e tyre.

Para se të bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre, klientët duhet të bien dakord të marrin një bonus casino ose në faqen settings në seksionin Llogaria ime, ose direkt në faqen‘ Depozitë ’.

Nëse një klient kalon midis llojeve të ndryshme të bonuseve (pasi ka zgjedhur tashmë një lloj bonusi), refuzon bonuse ose merr llojin tjetër të bonusit, ata humbasin të drejtën për të marrë pjesë në ofertat bonus të Kompanisë për depozitat pasuese, përfshirë një paketë të mirëpritur dhe një  bonusit të depozitës së 10-të.

Rrotullimet falas do të jepen vetëm pasi të jetë shlyer bonusi i depozitës dhe mund të përdoret në lojëra si më poshtë:

për depozitën e parë – Book of Gold: Classic

për depozitën e dytë- Legend of Cleopatra

për depozitën e tretë – Solar Queen

për depozitën e katërt – Imperial Fruits: 40 lines

Avantazhet dhe disavantazhet
  • Përzgjedhje e shkëlqyeshme e lojrave të casinosë drejtpërdrejt
  • Kërkesat e arsyeshme të basteve
  • Aplikacioni celular i disponueshëm
  • Faqja mund të ngarkohe më ngdalë për shkak të animacioneve
  • Nuk ka një mbështetje të plotë në gjuhën shqipe

Lojërat  nga 1xBet Casino

Ndoshat duket e pabesueshme por 1xBet Casino ju ofron  mbi 200 opsione të ndryshme lojërash slot dhe casino, është e vështirë të mos jesh i kënaqur me zgjedhjen e ofruar në Casino nga 1xBet. Cilësia e lojërave dhe grafikëve ishin të dyja të larta dhe, në një farë mënyre, grafika duket pak më e qartë sesa shikojnë për të njëjtat lojëra në faqet e tjera. Ky është padyshim një plus.

Organizimi i lojërave të kasinos do ju ndihmojë që të mos humbisni kohë në morinë e lojrave por të shkoni edhe të zgjidhni atë të cilë ju e konsideroni si të duhërën për ju.Ky organizim është mësë i duhuri edhe për lojtarët veteranë duke mos i bzdisur me një seri lojërash të padëshiruara por të ndara në skeda edhe duke ju ofruar mundësi të zgjedhin mes dhjetrave të ofruara.

Siç e përmenda tashmë, organizimi i skedave të ndryshme për lojrat e kasinos por jo vetëm edhe për lojrat e tjera që 1xBet ofron do ju lehtësojë përzgjedhjen. Sinqerisht, askujt nuk i pëlqen që të humbas mes lojërave të shumta, veçanërisht nëse jeni një lojtar casinoje dhe nuk ju pëlqen të kaloni nëpër qindra lojëra elektronike për të parë se çfarë ofertash kanë për ju.

Lojërat kërkojnë që ju të krijoni një llogari për ta provuar, gjë që nuk është një gjë e keqe, por mund të bëhet një pasi gjithnjë e më shumë faqe fillojnë të ofrojnë këtë funksionalitet. Ne kemi përfshirë listën e të gjitha lojërave në dispozicion në casinotë online.

1xBet Casino, ofron kasinot me të mëdha online të përfshira në platformën si web po ashtu edhe aplikacioni i cili duhet të jetë patjetër në paisjet tuaja elektronike.Casiono si:PG SOFT,BOONGO,Ka GAMING.Cuditeni! Nuk duhet 1xBet ka bërë cdo gjë të mundur për ju duke ju ofruar fasilitetet e duhura.Si thoni për live casino edhe kjo ofrohet jo vetem në versionin ROULETTE sic e keni parë rëndom por të gjitha mundësitë si:BLACKJACK,SIC BO.HOLD’EM POKER,edhe te kjo pjesë duke ju favorizuar mund të zgjidhni vetë shumën të cilen do të bëheni pjesë,a nuk është ajo cka keni dashur gjithmone mos privimi nga loja për shkak të shumës së luajtur,e gjitha për ju.

Metodat e disponueshmetë pagesës në 1xBet Casino

Pasi hapim llogarinë tonë në 1xBet hapi i dytë është depozitimi.Në këtë pikë 1xBet ofron lehtësitë më të mëdha të mundshme,depozitimi mund të kryhet në djetra mënyra të ndryshme nga ato me klasiket si kartat e bankes,pay pal madje se fundmi edhe me anë të monedhave elektronike.Një arsye me shumë pse duhet të zgjidhni 1xBet .Nje pikë e rëndësishme është se edhe pas cdo balance ne llogari që ne shtojmë o të përfitojmë  një bonus,pra për cdo shume të shtuar do të përfitojmë prej saj.

Të gjitha pagesat(depozitim,tërheqje) kryhën pa komisione nga ana e 1xBet.

Mbështetje për lojtarët në web-in e 1xBet Casino

Sipas të dhënave të fundit një pjesë shumë e vogel e lojtarëve hasen me vështirësi kjo jo vetëm për thjeshtësinë që ka ofruar web-i  por edhe për lehtësine në lundrimin në këtë faqë.Problemet kryesore që hasin lojtarët jane për sa i përket depozitimit,rregjistrimit këto pjesë të cilat menduam tju kushtojme një seksion të vecantë.

Gjithsesi për cdo paqartësi që mund të hasini ne ju ofrojmë suport 24|7,ju duhet të drejtoheni në seksionet”Kontakt”.Shërbimi ju ofrohet në një kohë rekord.

Përfunidim rreth 1xBet Casino

Në 1xBet të gjithë të apasionuarit rreth kasinove edhe jo vetëm duhet të drejtohen drejt 1xBet për shkak të risive sigurisë që u ofrohet klientëve edhe bonuseve të cilat janë të shumta edhe të vlefshme.

Duke vëne në dukje një risi të avantazheve nje lojtar me përvojë ose edhe nje i rri di të bëjë ndryshimin se cfar ofrohet prej 1xBet fasilitet edhe fitim.

Pyetje dhe përgjigje të njohura rreth basteve në 1xBet Casino

🎁 Sa është bonusi për lojtarët e rrinj nga 1xBet Casino?

Bonusi kreditohet vetëm në llogaritë me profile plotësisht të përfunduara.

Për të marrë rrotullimet falas, numri i telefonit të klientit duhet të jetë aktivizuar në kohën kur ata përmbushin kërkesën e bonusit. Nëse numri i tyre i telefonit nuk është aktivizuar, rrotullimet falas nuk do të kreditohen në llogarinë e tyre.Variojnë të ndryshme jo vetël kredit në llogarinë tuaj por edhe rrotullime.Para se të bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre, klientët duhet të bien dakord të marrin një bonus casino ose në faqen

🔍 Si mund të lundrojmë në 1xBet Casino?

1xBet ofrohet në disa mënyra të ndryshme të cilat janë:web,aplikacion.Webi është lehtesisht i gjendshëm edhe ofron lehtësi përdorimi,aplikacioni vjen në të dyja formatet IOS,Android mund ta shkarkoni si nje aplikacion të zakonshem ndërmjet kanaleve të zakonshme.Ju urojme fat!

💳 Cilat mënyra pagese janë në dispozicion për lojtarët e 1xBet Casino?

Pasi hapim llogarinë tonë në 1xBet hapi i dytë është depozitimi.Në këtë pikë 1xBet ofron lehtësitë më të mëdha të mundshme,depozitimi mund të kryhet në dhjetra mënyra të ndryshme nga ato me klasiket si kartat e bankes,pay pal madje se fundmi edhe me anë të monedhave elektronike.Një arsye me shumë pse duhet të zgjidhni 1xBet . Nje pikë e rëndësishme është se edhe pas cdo balance ne llogari që ne shtojmë do të përfitojmë një bonus,pra për cdo shume të shtuar do të përfitojmë prej saj.

Të gjitha pagesat(depozitim,tërheqje) kryhën pa komisione nga ana e 1xBet.

Logo 1xbet

Bonus deri në 1500 EUR në depozitën e parë

Regjistrohu Regjistrohu