Bet365

A keni parë ndonjëherë një reklamë televizive për faqen e lojërave të fatit në internet Bet365? Nëse jetoni në Europë si unë, atëherë DUHET të keni. Unë nuk shpenzoj  një sasi të madhe kohe para TV, por ndoshta i kam parë reklamat e tyre qindra herë vetëm gjatë dy muajve të fundit.

Bet365 pretendon se ata janë “kompania e preferuar në botë e basteve sportive në botë” në këto reklama. Nuk e di nëse kjo është në të vërtetë e vërtetë apo jo, por Bet365 është sigurisht një nga faqet e mia të preferuara të lojërave të fatit. Unë e përdor atë shumë, dhe shumë miq të mi e bëjnë gjithashtu. Jo për shkak të reklamave, pasi i kam parë aq shpesh sa në fakt më bezdisin tani! E përdor aq shumë sepse është thjesht një nga më të mirat përreth.

Tani, nuk do të thoja që Bet365 Shqipëria është e përsosur. Ka disa gjëra që nuk më pëlqejnë me sitin me siguri. Unë kam përdorur dhjetra faqe të ndryshme bastesh gjatë viteve, megjithëse, dhe shumë pak prej tyre më kanë bërë përshtypje sa Bet 365. Ka shumë arsye të mira pse unë jam akoma një klient aktiv rreth pasi jam regjistruar. Dhe nuk më habit aspak që ky është një sit jashtëzakonisht i popullarizuar me miliona klientë në të gjithë botën.

Megjithëse Bet365 etiketon veten si kompania e preferuar e botës e basteve sportive në internet, ju mund të bëni shumë më tepër sesa thjesht të vini baset në sporte me këtë faqe. Këtu është një listë e gjithçkaje që ofrohet.

 • Sports Betting
 • Horse Racing Betting
 • Esports Betting
 • Casino
 • Poker
 • Bingo

Unë personalisht e përdor faqen kryesisht për bast në sporte dhe gara me kuaj. Kjo është ajo për të cilën faqja është më e mira, për mendimin tim. Unë jam marrë me baste në esports, gjithashtu, dhe unë jam një lojtar mjaft i rregullt i lojërave të kazinosë këtu. Unë gjithashtu kam luajtur në dhomën e pokerit në disa raste. Bingo nuk është në të vërtetë ajo që dua, kështu që unë nuk shpenzoj kohë me këtë. Në këtë përmbledhje do t’ju flas përmes përvojave të mia të lojërave të fatit në Bet365. Kjo duhet t’ju ndihmojë të vendosni nëse është një sit që dëshironi ta përdorni për veten tuaj. Do të përpiqem të përfshij sa më shumë detaje për gjithçka që mendoj se është e rëndësishme, dhe gjithashtu do të ofroj pikëpamjet e mia për atë që faqja bën mirë dhe çfarë faqja bën keq. Para se t’i arrij të gjitha këto, këtu është një udhëzues i shpejtë për t’u bashkuar kur jeni gati ta provoni sitin për veten tuaj.

Si të bëhemi pjesë e Bet365 Shqipëria

Mund të regjistroheni me Bet365 Shqipëria. Ka shumë kohë që kam hapur llogarinë time, por kam biseduar me një mik i cili u bashkua së fundmi dhe ai më tha se është akoma një proces i thjeshtë. Thjesht duhet të jepni disa detaje personale dhe të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Ju gjithashtu duhet të krijoni një kod shtesë me katër shifra për të cituar sa herë që keni nevojë të kontaktoni faqen. Kjo nuk është diçka që unë kam parë ndonjë faqe tjetër të lojërave të fatit , por mendoj se është një ide e mirë. Ai siguron një nivel ekstra sigurie për mbrojtjen tuaj.

Nëse bëni një depozitë në të njëjtën kohë me hapjen e llogarisë tuaj, do t’ju kërkohet të futni një kod bonus. Kjo kërkohet për të kërkuar cilindo ofertë të regjistrimit janë në dispozicion në atë kohë. Zakonisht ka oferta të disponueshme për secilin nga llojet kryesore të lojërave të fatit dhe kodet e duhura mund të gjenden në faqen e internetit të Bet365 nën skedën “Promovimet”.

Një fjalë paralajmëruese këtu. Kur pretendoni një bonus, sigurohuni që të lexoni plotësisht termat dhe kushtet. Promovimet dhe ofertat që Bet365 janë zakonisht mjaft të mira dhe termat dhe kushtet kanë qenë gjithmonë të drejta për mendimin tim, por është e rëndësishme që ju të dini detajet përpara se të pretendoni. Mund të ketë disa kufizime në atë që mund të bëni me ndonjë kredi bastesh ose fonde bonusi.

Nëse keni ndonjë problem ose problem gjatë regjistrimit, ofrohet ndihmë në dispozicion.Web faqja Bet 365 ka një seksion të gjerë ndihme ku mund të gjeni shumicën e përgjigjeve që ju nevojiten, ose gjithmonë mund të merrni kontakt me shërbimin ndaj klientit. Ata mund të kontaktohen përmes emailit, telefonit ose bisedës së drejtpërdrejtë.

BeGambleAware-18_logo

Ajo që më pëlqen më shumë rreth Bet365

Unë tashmë ju kam thënë që Bet365 është një nga faqet e mia të preferuara të lojërave të fatit, por nuk ju kam thënë pse. Eshtë një moment logjik për të filluar, kështu që le të hedhim një vështrim në ato që unë personalisht mendoj se janë pikat më të mira për Bet365 Albania.

Së pari, këtu është një listë e arsyeve kryesore që unë e përdor këtë faqe kaq shpesh.

 • E di që mund t’i besoj Bet365. Ata kanë ekzistuar prej vitesh dhe janë licencuar nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.
 • Unë kurrë nuk kam pasur ndonjë arsye dhe ankesa për mënyrën se si jam trajtuar si klient.
 • Faqja është e paraqitur mirë dhe me të vërtetë e lehtë për t’u përdorur.
 • Mund ta gjej atë që po kërkoj pa asnjë problem.
 • Unë mund të vë bast në sport dhe të luaj lojëra kazino nga e njëjta llogari.
 • Unë gjithashtu mund të luaj poker dhe bingo nëse dua.
 • Kam shumë mundësi për depozitimin e parave në llogarinë time në internet. Unë zakonisht përdor kartën time të debitit ose një kartë krediti, por kam përdorur edhe kuleta elektronike si PayPal dhe Neteller në të kaluarën. Asnjë nuk ka tarifa për depozitimin. Depozitat minimale janë mjaft të ulëta, prandaj nuk jam i detyruar të depozitoj më shumë sesa dua. Dhe kur dua të depozitoj shuma më të mëdha, maksimumet janë më se të larta.
 • Tërheqja e fitimeve të mia është një proces pa humbje kohe. Duhej të siguroja disa dokumente herën e parë që tërhoqa, për të konfirmuar identitetin tim, por kjo ishte vetëm një herë. Tani mund të tërheq kur të dua, dhe zakonisht i marr paratë e mia brenda një ose dy ditësh.
 • Unë mund të vë bast dhe të luaj duke përdorur kompjuterin tim desktop, tabletin tim ose smartphone-in tim. Ekziston një version celular i faqes në internet, plus aplikacione të dedikuara për bastet sportive dhe lojërat e kazinosë.
 • Ka promovime dhe oferta të rregullta. Këto janë të gjitha të listuara në faqen e internetit Bet365, dhe zakonisht më dërgohen me email me detaje edhe ofertat më të fundit.
 • Kushtet për këto promovime dhe oferta janë pothuajse gjithmonë shumë të drejta dhe të lehta për tu kuptuar. Ju nuk merrni klauzola të fshehura të dizajnuara për t’ju mashtruar si në disa faqe.
 • Ata kanë një funksion bisede të drejtpërdrejtë që funksionon siç duhet. Nuk është jashtë linje gjysmën e kohës si shumë web-e të tjera. Plus përsëritësit me të cilët bisedoj janë të ditur dhe të aftë të ndihmojnë.

Gjithçka që është renditur këtu duhet të jetë e vërtetë për të gjitha faqet e lojërave të fatit për të qenë të sinqertë. Nuk është saktësisht e vështirë të ofrosh shumë opsione depozite, për shembull, ose të mbash një sit që është i lehtë për t’u përdorur. Fatkeqësisht, ka shumë faqe që nuk mund të ofrojnë as gjërat e duhura. Fakti që bën Bet365 kaq tepër popullor  ndoshta këto janë një arsyet.

Pikat e mëposhtme janë ato që më pëlqejnë më shumë për bastet në sporte në Bet365.

 • Mund të vë bast për gjithçka që dua. Kjo përfshin sporte të mëdha si futbolli dhe tenisi, dhe sporte më pak të njohura si lojë me birila dhe volejboll. Ka shumë opsione bastesh.
 • Kur po vë bast për një ndeshje futbolli, për shembull, zakonisht ka 50 ose më shumë mundësi të ndryshëm për të zgjedhur.
 • Shanset janë shumë konkurruese. Unë prirem të vendos baste për të marrë koeficientë më të larta të mundshme për bastet e mia dhe Bet365 shpesh ofron çmimet më të mira.
 • Platforma e basteve drejtpërdrejt është E MREKULLUESHME. Eshtë e lehtë për t’u përdorur dhe unë mund t’i marr bastet e mia shpejt kur më duhet.
 • Ka gjithashtu mjaft tregje të ndryshme për të vënë bast në lojë, dhe shumë mundësi të disponueshëm. Bet365 ofron transmetimin më të mirë të drejtpërdrejtë të çdo faqe basti që përdor.
 • Për sa kohë që kam vendosur një bast në ngjarjen përkatëse, unë mund të shikoj sporte të drejtpërdrejta nga e gjithë bota kur të dua.

Nëse jeni një bastvënës serioz i sportit, me siguri do të vlerësoni se sa të rëndësishme janë disa nga këto pika. Eshtë shumë më lehtë të gjesh baste me vlerë të mirë për të vendosur kur ka një gamë të gjerë sportesh për të vënë bast dhe shumë mundësi bastesh. Dhe marrja e shanseve të mira padyshim që mund të sjellë një ndryshim të madh në rezultatet tuaja të basteve në planin afatgjatë.

Mos mendoni se Bet365 është VETEM për bastvënësit seriozë të sporteve, sidoqoftë. Në fakt, unë do të prisja që shumica dërrmuese e njerëzve që bëjnë bast këtu janë thjesht bastvënës të rastësishëm që vendosin disa baste për pak argëtim. Jam goxha i sigurt se ata vlerësojnë atë që faqja gjithashtu ofron.

Duke kaluar nga bastet sportive te munësitë e tjera, këtu është ajo që më pëlqen më shumë për të luajtur lojëra kazinoje në Bet365.

 • Ekziston një përzgjedhje mahnitëse e lojërave të ndryshme për të zgjedhur. Mendoj se aktualisht është mbi 200, që është më se e mjaftueshme për të më argëtuar.
 • Përzgjedhja e lojërave elektronike është veçanërisht mbresëlënëse, dhe lojëra elektronike nuk janë të gjitha nga i njëjti ofrues softueri si në disa kazino në internet. Kjo të jep shumë larmi.
 • Disa nga jackpot-et progresive në lojërat e fatit mund të jenë të shumtë. Unë kurrë nuk kam fituar një, për fat të keq, por sigurisht që më pëlqen të luaj për shansin për të fituar miliona! Kam zgjedhjen të shkarkoj softuerin e kazinosë ose të luaj lojëra të çastit në shfletuesin tim të internetit.
 • Një përqindje e madhe e lojërave mund të luhen edhe nga pajisja ime mobile. Pamja dhe ndjesia e përgjithshme e lojërave të kazinosë është me cilësi të lartë. Sipas mendimit tim, kjo vërtet i shton përvojën e të luajturit në internet.
 • Ka disa dealer të drejtpërdrejtë për disa lojëra të ndryshme. Shumë faqe ofrojnë vetëm live blackjack dhe live roulette, por ka më shumë mundësi në Bet365.

Unë me të vërtetë nuk mund të besoj se ndonjë lojtar kazinoje nuk do të ishte i kënaqur me atë që Bet365 ka për të ofruar. Zgjedhja mahnitëse e lojërave është e mjaftueshme për të mbajtur argëtuar edhe lojtarin më të zjarrtë, dhe unë kam vërejtur se të reja shtohen rregullisht edhe në sit. Nuk ka shumë mundësi që të mërzitemi ndonjëherë këtu!

Unë nuk mund të shprehem për pokerin këtu, sepse nuk kam luajtur aq sa duhet në Bet365 për të komentuar me të vërtetë. E njëjta gjë vlen edhe për bingon, të cilin nuk e kam luajtur fare. Megjithatë, do të jap disa detaje rreth pokerit dhe bingos.

Para se të kaloj të shpjegoj se çfarë ofron Bet 365 në më shumë detaje, është e drejtë që të detajoj disa nga pikat që nuk më pëlqejnë në lidhje me këtë sit. Siç thashë më parë, nuk është perfekte. Eshtë më afër përsosmërisë se shumica e faqeve të tjera, por ka disa zona ku mund të përmirësohet. Ketu jane disa shembuj.

 • Bonuset, promovimet dhe ofertat mund të jenë pak më bujare. Ka shumë prej tyre, dhe ato janë mjaft të arsyeshme, por unë fitoj shumë më shumë vlerë të shtuar në disa nga faqet e tjera që përdor.
 • Do të doja të shihja më shumë promovime ku në të vërtetë garoni kundër bastvënësve ose lojtarëve të tjerë për të fituar çmimet më të mira. Këto janë shumë argëtuese.
 • Bet365 mund të jetë paksa i shpejtë për të kufizuar llogaritë e basteve fituese. Jam i kufizuar në aksione mjaft të vogla në një numër tregjesh bastesh dhe njoh disa njerëz që kanë vuajtur kufizime edhe më të këqija.
 • Ofertat e parave cash mund të jenë më të mira. Unë me të vërtetë e vlerësoj që kam para cash për bastet e mia, por ofertat janë ndonjëherë të tmerrshme.
 • Ka pak mungesë të jackpot-eve progresive për lojërat në tryezë në kazino. Unë mendoj se është vetëm Studi Karaibe që ka një, kështu që është pak zhgënjyese.
 • Një vështirm personal që kam është se Let ‘Em Ride nuk është i disponueshëm në kazino e tyre, të paktën jo se mund ta gjeja. Sidoqoftë, më pëlqen shumë kjo lojë dhe do të më pëlqente ta shikoja në Bet365.

Kështu që, ju e dini se çfarë më pëlqen më shumë në lidhje me Bet365. Ju gjithashtu e dini se çfarë mendoj se mund të përmirësohet. Tani le të hedhim një vështrim të gjithçkaje që faqja ofron për më shumë detaje.

Bastet në Bet365

Bet365 kishte të bënte me bastet sportive kur u bëra klient. Eshtë shtuar kazino, poker dhe bingo më pas, por unë jam shumë i sigurt se Bet365 bastet sportive janë ende fokusi kryesor këtu. Kjo është ndjesia që kam, gjithsesi. Unë do të thoja që ka vende më të mira për të luajtur lojëra kazino, dhe ndoshta vende më të mira për të luajtur poker. Megjithatë,unë me të vërtetë nuk jam i sigurt se ka diku më mirë për të vënë bast në sport.

Siç e përmenda më herët, unë kam qenë një klient në Bet365 për rreth disa vjet tani. Faqja ishte në të vërtetë relativisht e re kur u bashkova për herë të parë, dhe nuk ishte askund aq mirë sa tani. Një nga fushat kryesore ku është përmirësuar është në numrin e tregjeve që ofron. Nuk ka rëndësi se çfarë sporti, apo çfarë ngjarjeje, mund të jeni gati i sigurt se mund të vini bast për të këtu.

Këtu keni një listë të gjërave në të cilat vë bast më shumë në Bet365

 • Football (soccer)
 • Horse Racing
 • Tennis
 • Golf
 • Boxing
 • Cricket
 • US Football
 • Basketball
 • Motor Sports
 • Rugby
 • Snooker
 • Darts

Mbulimi për secilin prej këtyre sporteve është më se i mjaftueshëm për mua. Merrni futbollin për shembull. Pothuajse ekskluzivisht vë bast në Premier League dhe liga të tjera të mëdha evropiane. Ju do të prisnit që ato të mbulohen nga cdo vend i lojërave të fatit dhe Bet365 i mbulon ato gjerësisht. Ata shkojnë shumë, shumë më tej, gjithashtu.

Ndërsa po shkruaj këtë përmbledhje, sapo kam hedhur një vështrim në tregjet e ndryshme të futbollit aktualisht në dispozicion për të hedhur bast. Këtu ka shumë shumë. Dua të them, nëse dua mund të vë bast në ndeshjet në Iran Division 2. Unë madje nuk e dija se ishte një ndarje e dytë në Iran! Unë gjithashtu mund të vë bast në liga të tilla si liga Skoceze U20, dhe të gjitha llojet e garave të kupave nga e gjithë bota.

Po aq mbresëlënës është numri i bastoreve që janë në dispozicion për secilën ngjarje. Duke iu përmbajtur futbollit si një shembull, këtu është një listë e vetëm disa prej bastoreve për një ndeshje të ardhshme.

 • Full Time Result
 • Double Chance
 • Correct Score
 • Half Time/Full Time
 • Total Goals
 • Both Teams to Score
 • Draw No Bet
 • Winning Margin
 • Handicap Result
 • First Goalscorer
 • Anytime Goalscorer
 • Time of First Goal

Ky nivel i zgjedhjes është i disponueshëm për pothuajse të gjitha sportet, jo vetëm për futbollin. Duhet të ketë një numër të madh bastesh të disponueshëm në Bet365 në çdo kohë, dhe unë do të habitem nëse dikush nuk mund t’a gjejë bastin që po kërkonte.

Megjithëse shumica e vendeve të mëdha të basteve në internet ofrojnë mbulim gjithëpërfshirës të shumë sporteve këto ditë, unë kam besim se Bet365 është lider i tregut në këtë drejtim.

Bet365 duket se po kryeson edhe me bastet e esports. Kjo nuk është diçka në të cilën unë jam marrë shumë akoma, megjithëse padyshim që po planifikoj të mësoj më shumë, por kam eksperimentuar me disa baste të vegjël në disa nga konkurset më të mëdha. Kam zbuluar se (edhe një herë) ka më shumë mundësi bastesh në Bet365 sesa kudo tjetër që përdor.

Ekziston një aspekt i basteve sportive për të cilin jam pothuajse i sigurt se Bet365 janë më të mirët, dhe kjo është bastet e drejtpërdrejta. Ose bastet “në lojë” siç i quajnë ata në faqen e tyre. Kjo është mënyra ime e preferuar për të vënë bast në disa sporte këto ditë, kështu që unë bëj shumë prej saj.

Unë gjithashtu e dua faktin që Bet365 ofron transmetim të drejtpërdrejtë. Eshtë praktikisht e pamundur të jesh i suksesshëm në bastet e drejtpërdrejta nëse nuk shikon në të vërtetë ngjarjen për të cilën  vendos bast. Pikërisht për këtë kam abonime kabllore dhe satelitore në kaq shumë kanale të ndryshme sportive! Në fakt nuk më duhen të gjitha këto ditë, dhe kjo falë Bet365.

Bet365 ofron transmetim të drejtpërdrejtë për një gamë të gjerë ngjarjesh në të gjitha llojet e sporteve të ndryshme. Unë e shoh këtë shumë të dobishme, dhe unë mund, madje mund të shikoj transmetimet në telefonin ose tabletën time.

JU LUTEM SHENIM

{Shpesh do të gjeni faqe në internet që i referohen transmetimit të drejtpërdrejtë “falas” në Bet365 dhe faqet e tjera të lojërave të fatit. Kjo është teknikisht mashtruese, pasi duhet të plotësoni disa kërkesa për të hyrë në këto transmetime. Kërkesat ndryshojnë nga një ngjarje në tjetrën në Bet365. Ndonjëherë ju duhet thjesht një llogari aktive dhe e financuar, herë të tjera duhet të keni hedhur bast në të vërtetë në ngjarjen përkatëse.}

Casino Bet365

Unë dua lojëra kazino. E di që skaji i shtëpisë është kundër meje, dhe se pritet të humbas në planin afatgjatë, por prapë më pëlqen të luaj. Veçanërisht më pëlqen të luaj në internet dhe Bet365 është lehtësisht një nga faqet më të mira në të cilat kam luajtur.

Ka faqe të tjera që unë mendoj se janë edhe më të mira për lojërat e kazinosë, por unë gjithmonë kam fonde në llogarinë time Bet365 për shkak të basteve atje aq shpesh. Faqet e tjera nuk janë aq të mira sa ia vlen të depozitoni fonde shtesë diku tjetër. Kazinoja Bet365 është më se e mirë për mua, duke pasur parasysh shumën që unë luaj.

Unë prirem të luaj një kombinim të lojërave në tryezë dhe lojërave elektronike, dhe Bet365 Albania i përshtatet mirë të dyve. Unë tashmë kam theksuar që zgjedhja e lojërave elektronike është mbresëlënëse dhe nuk kam arritur ende të luaj të gjitha lojërat e ndryshme. Në përgjithësi qëndroj me disa nga të preferuarat e mia personale, të cilat përfshijnë sa më poshtë.

 • The Age of Gods series
 • Frankie Dettori’s Magic Seven
 • Heart of the Jungle
 • The Three Musketeers
 • Justice League
 • The Mummy
 • Plenty O’ Fortune
 • Rocky
 • The Matrix
 • Jekyll & Hyde
 • Space Invaders
 • Jackpot Giant

Disa nga këto lojëra kanë çmime potenciale progresive, të cilat mund të rriten shumë. Shpresoj shumë të fitoj një të tillë së shpejti, por nuk mund të pretendoj se kam besim! Unë jam përpjekur për vite me radhë pa sukses, megjithëse kam pasur ende disa fitore të këndshme gjatë rrugës. Ndoshta do të keni fat dhe do të fitoni një nga më të mëdhenjtë!

Sa i përket lojërave në tryezë, unë luaj më së shumti me live blackjack dhe luaj me të tjerat me raste. Ekziston vetëm versioni i live blackjack dhe kjo është mjaft e pazakontë. Shumë kazino në internet kanë deri në dhjetë ose më shumë versione të ndryshme të lojës. Kjo në të vërtetë nuk më shqetëson, pasi blackjack është blackjack në fund të ditës. Ndoshta mund të jetë një çështje për njerëzit që duken, prandaj mendova ta përmend.

Përveç versionit “virtual” të blackjack në internet, unë gjithashtu mund të luaj në tryezat e drejtpërdrejta. Më pëlqen kjo nga koha, dhe kjo e bën përvojën e tërë shumë më afër duke luajtur në një kazino të vërtetë. E vetmja arsye që preferoj versionin virtual është se është shumë më e shpejtë. Unë mund të luaj shumë më shumë duar dhe kjo më tërheq personalisht.

Unë nuk do të thoja që blackjack i drejtpërdrejtë këtu është më i mirë ose më keq sesa blackjack i drejtpërdrejtë në faqet e tjera ku kam luajtur. E vetmja gjë që bie në sy në kazinonë drejtpërdrejt Bet365 është pika që përmenda më herët në lidhje me shumëllojshmërinë e lojës. Shumica e kazinove të drejtpërdrejta kanë vetëm blackjack dhe ruletë, por ka disa mundësi shtesë në Bet365. E vlerësoj këtë, pasi më pëlqen t’i përziej gjërat herë pas here.

Poker & Bingo në Bet365

Nuk mund të hyj në shumë detaje për asnjërën nga këto aspekte të faqes së lojërave të fatit Bet365. Unë nuk e kam përdorur fare lojën e bingos, pasi thjesht nuk më duket argëtuese. Dhe unë nuk luaj aq shumë poker sa më parë, prandaj përdorni vetëm lojën e pokerit herë pas here.

Ajo që unë do të them në lidhje me bingo është se gruaja ime gjithashtu ka një llogari në Bet365 dhe kjo është e gjitha që ajo luan. Duke gjykuar nga sasia e kohës që ajo kalon duke e luajtur atë në telefonin e saj, mendoj se është e sigurt të supozojmë se ajo e shijon atë! Ajo madje ka pasur disa fitore mbresëlënëse, megjithëse ka humbur para në përgjithësi. Ajo thotë se fiton një vlerë të mirë argëtimi për paratë e saj, sidoqoftë, është e gjitha që ka rëndësi.

Për sa i përket pokerit, mund të them vetëm se jam kënaqur sa herë që kam luajtur në Bet365. Gjithmonë ka shumë lojëra dhe turne me para për të zgjedhur, në një sërë aksionesh të ndryshme. Gjithmonë duket se ka shumë lojtarë në internet, gjë që mendoj se na tregon diçka.

Diçka që kam vërejtur kur luaja poker këtu është se ekzistojnë disa lloje unike të turneve të ulur. Për shembull, unë luaja një të fundit ku lista e çmimeve u përcaktua rastësisht pasi që unë kisha hyrë. Çmimet u paguan të gjitha në bileta për turne të tjerë, por kjo dukej si një kthesë e bukur në uljen dhe ecjen tradicionale.

Kjo pikë e fundit është tipike për Bet365 vërtet. Ata duket se vijnë rregullisht me karakteristika të reja dhe inovative në të gjitha aspektet e faqes së tyre të lojërave të fatit. Jam i sigurt që kjo është në fund të fundit për arsye komerciale, për të fituar më shumë para, por kam ndjesinë se ata me të vërtetë kujdesen për ofrimin e klientëve të tyre me përvojën më të mirë të mundshme. More: sportspel-se.com

Përmbledhje

Ju ndoshta keni marrë mesazhin që më pëlqen shumë Bet365. Ka patjetër disa zona ku ato mund të përmirësohen, por unë ende nuk kam zbuluar ndonjë faqe të lojërave të fatit që i bën gjithçka në rregull. Gjëja e rëndësishme për të theksuar këtu është që Bet365 Albania është duke u përmirësuar. Tani është një sit më i mirë sesa ishte vitin e kaluar, dhe nuk do të çuditesha nëse do të ishte edhe më mirë vitin e ardhshëm.

Sigurisht që varet nga ju që të vendosni nëse mendoni se Bet365 është faqja e duhur për ju. Kjo nuk është për mua ta them. Unë do t’ju tregoj këtë, sidoqoftë. Shumica e miqve të mi e dinë që unë jam i lidhur me të vërtetë, dhe ata shpesh më pyesin nëse mund të sugjeroj ndonjë sit të mirë për ta përdorur. Nëse nuk ka ndonjë arsye specifike pse mendoj se një sit i veçantë është i përshtatshëm për ta, Bet365 është përgjigjja ime. Dhe më pëlqejnë miqtë e mi, kështu që nuk do t’u jepja atyre këshilla të këqija qëllimisht!

Mund të them me qetësi se Bet365 është një nga faqet më të mira të lojërave të fatit në internet që kam përdorur ndonjëherë. Eshtë ndoshta edhe më e mira. Unë e kam përdorur sitin për shumë vite dhe pres që ta përdor për shumë të tjerë.


Bet365 FR Bet365 AR Bet365 RU Bet365 λλαδα

Bet365_logo

50 euro si bonus mirëseardhjeje

Regjistrohu Regjistrohu