1xBet Maqedonia e Veriut

1xBet Maqedonia e Veriut – një përmbledhje e basteve

Informacion i përgjithshem rreth. 1xBet Maqedonia e Veriut

Ndryshimet legjislative përsa i përket lojrave të fatit në maqedoninë e veriut sollën edhe një kërkesë shumë të madhe të kompanive të basteve për të patur pikat e tyre edhe web-et në këtë shtet.Një ndër to edhe kompania 1xBet ndër më të njohurat në fushën e lojërave të fatit edhe basteve,me një historik të njohur.

Në vitin 2012, kompania hapi web faqen 1xbet.com, e cila gjatë vitit hyri në pesë vendet më të njohura midis kompanive në Rusi. Një rezultat i ngjashëm u vu re në vendet e tjera të rajonit. Prandaj, kompania vendosi të zhvillojë në mënyrë aktive shërbime në internet për përdoruesit.

Disponueshmëria e licensës në 1xBet Maqedonia e Veriut

Për funksionimin e portalit 1xBet Maqedonia e Veriut, përdoret licenca 1668 / JAZ, lëshuar nga organizata eGaming Curacao. Për shkak të pranisë së këtij dokumenti, kompania është një lojtar i plotë në tregun ndërkombëtar të lojërave të fatit. Licenca rregullon funksionimin e faqes,pranimin e basteve dhe organizimin e lojërave të fatit, mbajtjen e shorteve, përpunimin e pagesave, etj. Meqenëse regjistruesi ndodhet në Curacao, i cili është pjesë e Mbretërisë së Hollandës, libralidhësi përdor juridiksionin e Hollandës. Kështu, në rast të ndonjë pyetje që nuk mund të zgjidhet në mënyrë paqësore me libralidhësin, përdoruesit mund të aplikojnë në gjykatat Hollandeze. Megjithëse, për më shumë se 8 vjet punë në internet, kompania 1xBet është cilësuar si më e mira ndër kompani bastesh.

Web,program Windows dhe aplikacion nga 1xBet Maqedonia e Veriut

Shërbimi kryesor i basteve është faqja e internetit 1xBet Maqedonia e Veriut.Web-i u siguron lojtarëve programin kompjuterik 1xBet dhe një aplikacion celular për Android dhe iOS. Secila prej këtyre zgjidhjeve ka avantazhet dhe disavantazhet e veta, kështu që përdoruesit duhet të zgjedhin atë që i përshtatet nevojave të tyre.

Faqja e web-it 1xBet Maqedonia e Veriut ka një dizajn modern. Në projektin e portalit, fokusi kryesor ishte në lundrimin e lehtë dhe në dispozicion të të gjitha opsioneve të nevojshme. Përveç kësaj, faqja kryesore e basteve është një panel për tifozët e basteve sportive dhe jo-sportive.

Një përzgjedhje e madhe e funksioneve ndikon në shpejtësinë e ngarkimit të portalit. “Ngrirjet” e mundshme – kjo është një nga disavantazhet e faqes. Zhvilluesit po punojnë vazhdimisht për të shpejtuar portalin, por problemi është ende i rëndësishëm. Për ta shmangur atë, lojtarët mund të përdorin versionin celular (automatikisht hapet në telefona dhe tableta), i cili ka një shpejtësi më të lartë të shkarkimit. Sidoqoftë, jo të gjitha lojërat e lojërave të fatit mbështeten në këtë faqe.

Për të vendosur shpejt baste nga PC, mund të instaloni programin 1xBet Maqedonia e Veriut. Programi ju lejon të menaxhoni të dhëna personale, të depozitoni dhe të tërhiqni para nga një llogari dhe të vendosni baste. Një plus i madh është shërbimi i integruar VPN për të anashkaluar bllokimin e trafikut. Sidoqoftë, 1xBet nuk mbështet lojëra.

1xBet Maqedona e Veriut ka zhvilluar një aplikacion të përshtatshëm për pajisjet Android dhe iOS. Funksionon shpejt, përsërit të gjitha funksionet e 1xBet (përveç shërbimit VPN), ju lejon të vendosni baste të drejtpërdrejta dhe të shikoni ndeshje përmes TV Online. Nëse përdoruesi është i interesuar në poker, ruletë, lojëra elektronike, etj., Ai gjithashtu do të duhet të shkojë në versionin e plotë të faqes në internet.

Regjistrimi i lojëtarëve në web-in e 1xBet Maqedonia e Veriut

Për përdoruesit e rinj, për të krijuar një llogari, ka 4 mënyra për t’u regjistruar shpejt. 1xBet Maqedonia e Veriut mbështet opsionet e mëposhtme:

 • Regjistrimi “në 1 klikim”. Lojtari thjesht duhet të zgjedhë vendin e qëndrimit dhe monedhën e llogarisë. Më tej do të krijojë një llogari personale dhe do të sigurojë qasje në të.
 • Regjistrimi përmes postës elektronike. Pas plotësimit të formularit dhe konfirmimit të krijimit të llogarisë, lojtari mund të hyjë në llogarinë personale.
 • Regjistrimi përmes telefonit. Kujton opsionin e parë. Sidoqoftë, duhet të konfirmoni qëllimet tuaja përmes një numri telefoni.
 • Regjistrimi përmes një llogarie të jashtme. Nëse një lojtar ka një profil në VK, Google, Gmail ose Telegram, ai mund të krijojë një llogari duke e lidhur atë me një llogari të jashtme.

Pas hyrjes në llogari, lojtari duhet të plotësojë faqen me informacione personale. Mesatarisht, i gjithë procesi i regjistrimit zgjat 5 minuta.

Bonuse dhe promovime në web-in e 1xBet Maqedonia e Veriut

1xBet Maqedonia e Veriut tërheq në mënyrë aktive përdoruesit përmes një përzgjedhje të madhe promovimesh dhe shpërblimesh. Mund t’i përdorni në fazën e regjistrimit dhe më tej, me përdorimin aktiv të profilit.

Bonusi i parë është shumë i lehtë për tu fituar. Pas konfirmimit të llogarisë dhe depozitimit të parave në llogari, lojtari do të marrë një shpërblim deri në 100% të shumës së depozitës së parë. Në një situatë standarde, shuma maksimale e bonusit është vendosur në $ 100. Sidoqoftë, kur përdorni një kod promovues nga një partner (mund ta gjeni në artikullin tonë), ju mund ta rrisni shpërblimin deri në 130 dollarë. Në të njëjtën kohë, skema e bastoreve mbetet e pandryshuar.

Bonuse të tjera i presin përdoruesit në faqen 1xBet Maqedonia e Veriut në seksionin “Promo”. Ato grupohen sipas kategorive (sporte / lojëra të fatit, shpërblime / promovime), të cilat u lejojnë lojtarëve të gjejnë shpejt një ofertë interesi. Midis disa dhjetëra promovimeve, mund të veçojmë vetëm disa: “E Mërkura shumëzuar me 2”, “Me fat të ditës”, “Express i ditës”, “Beteja e kuponave”, etj. Këto oferta ju lejojnë të rrisni depozitën tuaj, fitimet, të siguroni bastin tuaj, etj. Ju mund të mësoni më shumë rreth gjithë larmisë së promovimeve në faqen e internetit të libralidhësve.

Bastet sportive dhe lojërat e fatit nga 1xBet Maqedonia e Veriut

Oferta e basteve dhe lojërave nga 1xBet Maqedonia e Veriut është një nga më të mëdhatë në treg. Kompania vazhdimisht po rrit numrin e ngjarjeve dhe argëtimit të lojërave të fatit në mënyrë që përdoruesit të jenë gjithmonë të interesuar të përdorin shërbimet e kompanisë.

Bastet sportive dhe ngjarjet jo-sportive mund të gjenden në seksionet “Line” dhe “Live”.1xBet Maqedonia e veriut u ofron lojtarëve ngjarje për më shumë se 40 sporte. Mund të gjeni ndeshje në ligat e njohura dhe të vogla në të gjithë botën. Përveç kësaj, takimet eSports janë në dispozicion. Lojtarët e interesuar për luftime ekipore në Counter-Strike GO, FIFA, Dota 2, etj. do të gjeni më shumë se 100 ngjarje në faqen e internetit të 1xBet Maqedonia e Veriut. Kur bëhet fjalë për bastet sportive, kompania ofron shanse të larta, marzhe të ulëta dhe një zgjedhje të madhe ndeshjesh. Në total, më shumë se 1000 baste për futboll, volejboll, basketboll dhe sporte të tjera janë në dispozicion në këtë sit. Mund të gjeni gjithashtu baste për politikë, mot, lojëra televizive dhe disa ngjarje të tjera jo-sportive.

Kumari përfaqësohet nga lojëra klasike me letra, ruletë, lojëra elektronike, bingo, llotari, etj. Sectionshtë krijuar një seksion i veçantë për secilin lloj argëtimi, i cili lejon përdoruesin të gjejë shpejt lojën e interesit. Meqenëse ka shumë oferta, ne thjesht duam të tërheqim vëmendjen tuaj në pjesën “Live Casino”“. Këtu përdoruesi mund të luajë lojëra me letra ose ruletë në tavolina me tregtarë të vërtetë. Ata luajnë lojëra në internet dhe pjesëmarrësit kanë mundësinë të komunikojnë me prezantuesin në një nga gjuhët kryesore të platformës.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Një faqe moderne me një gamë të gjerë funksionesh.
 • Një linjë me 40+ sporte.
 • Përzgjedhje e madhe e gjuhëve të mbështetura.
 • Promovime dhe shpërblime të ndryshme.
 • Web faqja mund të zgjasë më shumë për t'u ngarkuar në PC e vjetër.
 • Monitorim i rreptë financiar i pagesave.
 • Aplikacioni celular nuk mbështet lojëra.

Metodat e disponueshmetë pagesës në 1xBet Maqedonia e Veriut

Depozitat janë një hallkë kyce për tu regjistruar në një komapani bastesh.Mënyrat se si ne mund ti kryejmë ato janë të ndryshme duke ofruar për ne me dhjetra ta tilla ne gjendemi përpara vështirësive në zgjedhe.Ne duhet të shkojmë me atë mënyrë e cila na lehtëson dhe e kemi bërë shpesh herë ose me një mënyrë e cila na pëlqen ta provojmë.1xBet Maqedonia e Veriut ofron disa mundësi zgjedhjeje ne mund të zgjedhim mes tyre.Tërheqjet janë një tjetër hap i rëndësishëm të cilat po ashtu na ofrohen në disa dhjetra mundësi .
Për infromacion më të hollësishëm mund të drejtojmë pyetje.

Mbështetje për lojtarët në web-in e 1xBet Maqedonia e Veriut

1xBet Maqedonia e Veriut ka organizuar një shërbim mbështetës me cilësi të lartë për përdoruesit e tij. Përgjigjet për pyetjet e paraqitura jepen në të gjitha gjuhët e mbështetura të platformës dhe operatorët janë në dispozicion 24/7/365.

Ju mund të lidheni me shërbimin e mbështetjes përmes kanaleve të mëposhtme:

Numri i telefonit. Në dispozicion në faqen “Kontaktet”.

Email ose forma e kontaktit. Informacioni është në faqen “Kontaktet”.

Bisedë drejtpërdrejt. Ikona e bisedës është në dispozicion në këndin e poshtëm të djathtë të faqes.

Koha maksimale e përgjigjes së operatorëve është 24 orë. Në të njëjtën kohë, në bisedë ose me numër telefoni, mund të merrni një përgjigje edhe brenda 5 minutash.

Përfunidim rreth 1xBet Maqedonia e Veriut

1xBet është një kompani  me përvojë në tregun e lojërave të fatit në botë por do të gjejë edhe një mbështetje shumë të madhe në maqedoni për shkak te fasiliteteve qe ofron edhe promove. Kompania ka kaluar nga një rrjet zyrash në Rusi në një operator global të basteve dhe lojërave të fatit. Sot oferta e kompanise është një nga më të mëdhatë në mes të konkurrentëve. Një përzgjedhje e madhe bastesh, lojëra, shanse të larta, promovime dhe shpërblime interesante, një numër i madh metodash pagese – ato që vlerësojnë lojtarët nga e gjithë bota. Për më tepër, 1xBet përpiqet të sigurojë që përdoruesit të mund të vendosin bast në çdo kohë dhe nga çdo pajisje. Prandaj, libralidhës po zhvillon në mënyrë aktive faqen e saj të internetit, programin PC dhe aplikacionin celular.

Kështu, 1xBet Maqedonia e Veriut është një zgjedhje e mrekullueshme për lojtarët e rinj dhe me përvojë të interesuar në bast dhe lojëra të fatit në internet.

Pyetje dhe përgjigje të njohura rreth basteve në 1xBet Maqedonia e Veriut

🎁 Sa është bonusi për lojtarët e rrinj nga 1xBet Maqedonia e Veriut?

Bonusi i mirëseardhjes kreditohet pasi konfirmohet hapja e llogarise ajo është deri në 100euro.Bonusi është 100% i shumës së depozituar por jo më shume se një shifër specifike.Shuma kreditohet në një llogari të vecantë edhe duhet të shfrytëzohet në bazë të rregullave që 1xBet Maqedonia e Veriut përcakton.

🔍 Si mund të lundrojmë në 1xBet Maqedonia e Veriut?

Për të lundruar në 1xBet Maqedonia e Veriut ju keni disa mundësi njëherësh.Ju mund të zgjidhni ëeb-faqen për të lundruar mes saj,po ashtu ju mund të zgjidhni aplikacionet e ndërtuara në iOS dhe Android ku ju mund të lundroni me më shumë efikasitet.

💳 Cilat mënyra pagese janë në dispozicion për lojtarët e 1xBet Maqedonia e Veriut?

Mënyrat e depozitimit janë të ndryshme në 1xBet Maqedonia e Veriut ju mund të shkoni mes mundësive që ofrohen për të përzgjedhur të duhurën për ju.Tëeheqjet po ashtu janë të mundura të kryhen me shumë mundësi.

1xBet Macedonia

Bonus deri në 100 EUR në depozitën e parë

Regjistrohu Regjistrohu