22Bet Maqedonia e Veriut

22Bet Maqedonia e Veriut – një përmbledhje e basteve

Informacion i përgjithshem rreth. 22Bet Maqedonia e Veriut

Maqedonia e Veriut është nga ato shtete të cilat në legjislacionin e brendshëm e kanë lejuar zhvillimin e lojërave të fatit dhe të basteve sportive. Kjo shërbeu si një mundësi më shumë që 22Bet ta zhvillonte aktivitetin e saj dhe në Maqedoninë e Veriut, duke shfrytëzuar legjislacionin përkatës 22Bet është në proces për marrjen e lisencave përkatëse nga autoritetet ligjore vendase. Por procesi i lisencimit nuk e pengon aspak atë për të kryer aktivitetin e saj duke qënë se ajo ka lisencë të marrë në det duke i dhënë mundësi të zhvillojë aktivitetin e saj kudo pa problem.

Ju mund të bëheni pjesë dhe mund të shihni atë cka ofrohet për të bërë zgjedhjen tuaj.

Kjo bëri të mundur që edhe një ndër kompanitë lider të lojrave të fatit të ofrojë aktivitetin e saj në Maqedoninë e Veriut,22Bet vjen tani për të gjithë sportdashësit që jetojnë edhe zhvillojnë aktivitetin e tyre në Maqedoninë e Veriut ti bashkohen këtij mega projekti.

Disponueshmëria e licensës në 22Bet Maqedonia e Veriut

Duke shfrytëzuar legjislacionin e Maqedonisë së veriut kompania 22Bet është në proces e sipër për marrjen e lishencës nga autoritetet përkatëse,por kjo nuk është një periudhe e cila e pezullon aktivitetin e 22Bet për arsye se ajo është e pajisur me një lishencë për të ushtruar këtë aktivitet.Të ashtëquajturat lishenca “në det të hapur”.

Kjo licencë përdoret nga disa dhjetëra kompani bastesh dhe kazino në të gjithë botën dhe vetë dokumenti citohet në tregun e lojërave të fatit. Prandaj, 22Bet mund të sigurojë lehtësisht shërbimet e saj përmes faqes në internet të 22bet.com ose pasqyrave të tij zyrtare, në rast se burimi kryesor bllokohet në vend.

Lojtarët nga Maqedonia e Veriut mund të përdorin dhe të navigojnë pa asnjë problem në faqen e 22Bet Maqedonia e Veriut mjafton që ata të kenë akses në internet dhe të kenë një llogari në 22Bet. Për cdo paqartësi apo problem që mund të lindë gjatë navigimit në interent ju mund të drejtoni pyetje dhe do të merrni të gjitha përgjigjet në një kohë rekord të shpjeguara nga stafi i teknikës në një mënyrë që ju të arrini të asimiloni gjithcka.Lundrimi juaj do të jetë më i lehtë dhe më komod me asistencën e ofruar.

Web,program Windows dhe aplikacion nga 22Bet Maqedonia e Veriut

Përdoruesit e 22Bet Maqedonia e Veriut kanë qasje në një faqe interneti moderne dhe në një aplikacion celular për vendosjen e basteve. Këto produkte janë krijuar nga një nga studiot më të mira në internet në treg. Prandaj, secili prej produkteve ka avantazhet e veta dhe mund të konkurrojë me kompanitë e tjera në internet.

Në hartimin e faqes, vlen të theksohet kombinimi i suksesshëm i ngjyrave, numri minimal i animacioneve dhe lundrimi i lehtë. Portali duket elegant, ju lejon të familjarizoheni shpejt me ofertën e libralidhësve dhe të vendosni baste. Sa i përket funksionalitetit, zhvilluesit janë përpjekur të sigurojnë që seksionet me norma të kenë opsionet e duhura. Falë kësaj, përdoruesit nuk do të kenë probleme me analizimin e ngjarjeve, zgjedhjen e llojit të basteve dhe menaxhimin e rezultatit. Përveç kësaj, faqet me lojëra fati nuk “ngrijnë” gjatë ngarkimit, që është një plus i madh për lojtarët.

Kur vizitoni faqen nga telefoni juaj, do të hapet një version i thjeshtuar celular. Ndryshe nga disa konkurrentë, në këtë faqe përdoruesit kanë mundësinë jo vetëm të vendosin baste në ngjarje sportive dhe jo-sportive, por edhe të luajnë lojëra elektronike, ruletë, poker dhe lojëra të tjera.

Përdoruesit që përdorin një telefon ose tabletë për bast mund të instalojnë aplikacionin nga faqja e internetit e libralidhësve. Për ta bërë këtë, shkoni te seksioni “22Bet Mobile Application”“. Këtu mund të gjeni udhëzime të hollësishme për instalimin e programit në Android dhe iOS. Për sa i përket funksionalitetit, aplikacioni ju lejon të ndryshoni të dhëna personale, të rimbushni ose të tërhiqni para nga llogaria juaj, të vendosni baste për sporte, mot, zgjedhje dhe ngjarje të tjera. Sidoqoftë, përdoruesit nuk kanë qasje në lojërat e fatit.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Web faqe e kënaqëshme në shërbimin që ofron
 • Ngjarje sportive të shumta gjatë një dite
 • Bonusi tepër favorizues
 • Depozitim në disa mënyra
 • Webfaqja e kompanisë është e bllokuar në disa vende.
 • Asnjë mbështetje e numrit të telefonit.
 • Ka kufizime në shumën maksimale të fitimeve.

Regjistrimi i lojëtarëve në web-in e 22Bet Maqedonia e Veriut

Kompania 22Bet Maqedonia e Veriut ka bërë procedurën më të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë për regjistrimin e përdoruesve të rinj. Procesi i krijimit të llogarisë përbëhet nga disa faza:

 • Së pari, përdoruesi duhet të zgjedhë një nga dy (metoda e dytë nuk është e disponueshme në të gjitha rajonet) mënyrat për të krijuar një llogari. Kjo mund të jetë plotësimi i një forme të thjeshtë ose përdorimi i një profili në VK.com, Google, Gmail.
 • Së dyti, pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj personale, duhet të plotësoni informacionin që mungon për veten tuaj. Të gjitha të dhënat duhet të jenë të azhurnuara, pasi ato do të kontrollohen nga stafi i kompanisë.
 • Pas kësaj, përdoruesi mund të depozitojë para, të vendosë një bast dhe të marrë një fitore. Sidoqoftë, kur merrni pjesë në promovim ose gjatë tërheqjes së fondeve në llogarinë tuaj personale, libralidhës do të kërkojë një kopje të një dokumenti identiteti. Vetëm pas verifikimit, llogaria mund të konsiderohet e aktivizuar.

Bonuse dhe promovime në web-in e 22Bet Maqedonia e Veriut

Bonusi më i popullarizuar i 22Bet Maqedonia e Veriut  është bonusi i mirëseardhjes. Kompania iu ofron fillestarëve shpërblim 100% për depozitimin e parë në baste në kategorinë “Sporte” ose “Kazino”.

Në të njëjtën kohë, shuma maksimale e bonusit arrin  122 $ (ose ekuivalenti në një monedhë tjetër) dhe 22 rrotullime falas (për lojtarët) e kazinosë. shuma kredidohet me kushte të vecanta dhe ju do të keni mundësinë të përfitoni prej saj vetëm në qoftë se ju do të arrini të keni plotësuar të gjitha kushtet dhe rregullat e caktuara.

Ndër ofertat e tjera nga kompania, vlen të përmendet “Friday Reload” (marrja e një bonusi për rimbushjen e një llogarie të Premten), “Gara Javore” (aftësia për të marrë fitime javore), “Bonus për një seri bastesh” (në rast dështimi, një pjesë e shpenzimeve do të kompensohen), etj. etj. Disa nga këto promovime janë të vlefshme në mënyrë të vazhdueshme, ndërsa të tjerët azhurnohen vazhdimisht, gjë që ju lejon të merrni fitime të papritura.

Bastet sportive dhe lojërat e fatit nga 22Bet Maqedonia e Veriut

Pavarësisht nga fakti që libralidhësi 22Bet Maqedonia e Veriut është i ri në treg, kompania ka bashkuar një ofertë të madhe bastesh dhe lojërash.

Sportdashësit mund të gjejnë mbi 1000 ngjarje sportive në ditë. Shumica e këtyre ndeshjeve zhvillohen në kampionate të nivelit më të lartë. Sidoqoftë, mund të gjeni ngjarje që mbahen në liga më të vogla. Linja 22Bet Maqedonia e Veriut përfshin 40 sporte duke filluar nga futbolli te badminton. Duelët e esports mund t’i gjeni edhe në CS: GO, Dota 2, King of Glory dhe lojëra të tjera. Disa nga këto ngjarje janë në dispozicion në seksionin “Drejtpërdrejt”. Këtu mund të merrni shanse më të larta, mund të menaxhoni bastin tuaj gjatë ndeshjes dhe të shikoni lojërat përmes “Online TV”.

Oferta për kumarxhinjtë përfshin lojëra klasike me letra (poker, baccarat, craps, lotari, etj.), Lojëra elektronike dhe bingo. Këto argëtime mund t’i gjeni në seksionet “Kazino”, “Bingo” dhe “22 Lojëra”. Lojërat furnizohen nga shitësit më të mirë të programeve kompjuterikë. Prandaj, përdoruesi mund të provojë dorën e tij në lojëra të njohura dhe të reja.

Metodat e disponueshmetë pagesës në 22Bet Maqedonia e Veriut

Bastvënësi 22Bet Maqedonia e Veriut po punon vazhdimisht në rritjen e mënyrave të depozitimit dhe tërheqjes së fitimeve. Sot kompania mbështet mbi 130 mënyra pagese. Në të njëjtën kohë, secili vend ka instrumentet e tij të pagesës. Ajo mund të jetë:

Kartat e pagesës Visa dhe MasterCard.

 • Transferte bankare.
 • Kuletat elektronike Pay, PerfectMoney dhe të tjerët.
 • Terminalet e pagesave.
 • Kartat me parapagim.

Shuma minimale e pagesës, koha e përpunimit të pagesës dhe mënyrat aktuale të pagesës për vendin mund t’i shihni në seksionin “Pagesat”.

Mbështetje për lojtarët në web-in e 22Bet Maqedonia e Veriut

Në rast të ndonjë pyetje të komplikuar, përdoruesit e 22Bet Maqedonia e Veriut mund të kontaktojnë mbështetjen. Kompania ofron ndihmë në gjuhën shqipe po ashtu edhe maqedonase. Ju mund të kontaktoni operatorin përmes bisedës në internet (e disponueshme në këndin e poshtëm të djathtë të faqes), postës elektronike (adresa aktuale e postës mund të gjendet në faqen “Kontaktet”) ose një forme kontakti (postuar në seksionin “Kontaktet”). Shërbimi i mbështetjes 22Bet punon gjatë gjithë kohës dhe menjëherë jep përgjigje për pyetjet. Sidoqoftë, për të marrë ndihmë sa më shpejt të jetë e mundur, ne rekomandojmë përdorimin e bisedës së drejtpërdrejtë.

Përfunidim rreth 22Bet Maqedonia e Veriut

Online po arrin të zvëndësojë shumë prej shërbimeve dhe tashmë ajo ka arritur të sigurojë dhë një klientele të rregullt dhe në bastet online. Shumë lojatë kanë zgjedhur që shërbimet e lojërave të fatit dhe bastet sportive ti kryejnë online. Kjo mjafton që 22Bet të ofrojë shërbimin e saj në një mënyrë tepër të mirë dhe ju do të keni mundësinë të përfitoni prej shërbimeve.

Bonuset janë një mundësi shumë e mirë që i përfitoni në botën e basteve online po ashtu dhe gamën e madhe të ngjarjeve që ofrohen për të gjithë lojtarët dhe ju mund të shfrytëzoni atë cka ofrohet për ju.

Lisencimi e bën më të sigurt dhe i fal besim të gjithë lojtarëve që i bashkohen 22Bet Maqedonia e Veriut. Bëhuni dhe ju pjesë për të përjetuar emocione dhe për të fituar më shumë.

Pyetje dhe përgjigje të njohura rreth basteve në 22Bet Maqedonia e Veriut

📑 A ka licencë në 22Bet Maqedonia e Veriut?

Po është në proces. Kompania mori një licencë №8048 / JAZ nga Antillephone NV Ky regjistrues është i vendosur në juridiksionin e Curacao – një shtet që është pjesë e Mbretërisë së Hollandës. Prandaj, përdoruesit mund të mbrojnë të drejtat e tyre në gjykatat Hollandeze ose ndërkombëtare. Sidoqoftë, në praktikë, kompania 22Bet përpiqet të zgjidhë të gjitha çështjet e diskutueshme në favor të përdoruesve. Kjo konfirmon statusin e kompanisë si një operator i besueshëm bastesh në tregun e lojërave të fatit

🎁 Sa është bonusi për lojtarët e rrinj nga 22Bet Maqedonia e veriut?

Bonusi i mirë se ardhjes që ofrohet për ju është një bonus i cili është 100% e depozitës suaj të parë por jo më shumë se 100Euro ose një shumë ekuivalente e saj.të gjithë bonuset që ofrohen nga 22Bet Maqedonia e Veriut janë bonuse bujare dhe ju jep mundësinë të gjithëve për të përfituar prej saj. JU mund të njiheni me kushtet që ofrohen për të gjithë bonuse e ofruar.Duke u njohur me kushtet ju do të keni mundësinë që të zgjidhni atë më të favorshmen dhe njëkohësisht të keni një skeme të qartë funksionimi.

🔍 Si mund të lundrojmë në 22Bet Maqedonia e Veriut?

22Bet Maqedonia e Veriut ofron për të gjithë mbështetësit e saj disa mënyra që ata të kenë mundësinë në navigimin e tyre. Mundësitë e ofruara janë nga ristë më të reja të tregut online dhe do të mundësojnë për ju një lundrim të tjeshtë dhe lehtësi zgjedhje për ju. Të gjithë lojtarët që kanë zgjedhur 22Bet Maqedonia e Veriutkanë mundësi të zgjedhin mes web-faqes të ofruar dhe njëkohësisht aplikacioneve të 22Bet të cilat mundësohen në të dy sistemet e operimit Android dhe iOS. Mjafton që të instaloni në smartphonin tuaj dhe do t’iu jepet mundësia të vendosni baste online.

💳 Cilat mënyra pagese janë në dispozicion për lojtarët e 22Bet Maqedonia e Veriut?

22Bet Maqedonia e Veriut ka zgjedhur të munësojë për të gjithë lojtarët e saj një mundësi depozite e cila shkon në më shumë se 130 mundësi.Zgjedhja që ofrohet për ju është mes morisë së opsioneve të mundësuara dhe ju keni privilegjin të zgjidhni mes tyre.Është mësë e thjeshtë që procesi i depozitimit të kryhet,mjafton që ju të zgjidhni një prej tyre.Opsioni i këshillit të klientit është një mundësi e mirë që ju të drejtoni pyetjet dhe do të merrni të gjitha përgjigjet për problemet e ngritura.

22Bet Macedonia

Bonus 122% deri në 100 EUR

Regjistrohu Regjistrohu