UniBet

E themeluar në 1997, UniBet është një kompani bastesh sinonim i skenës britanike të basteve. Me mbi 10 milion klientë në emrin e tij, të vendosur në 100 vende të ndryshme, UniBet ofron një bast sportiv të hollësishëm dhe një faqe argëtuese kazinoje.

Tregje Bastesh Sportive UniBet

UniBet është pothuajse i pakonkurrueshëm për sa i përket vëllimit të madh të sporteve të mbuluara. Mbi 35 u gjetën gjithsej në kohën e shkrimit të këtij rishikimi UniBet, me këtë listë duke përfshirë gjithçka, nga futbolli dhe garat me kuaj te Esports dhe Bandy. Ekziston një theks evropian në UniBet, megjithatë ngjarje nga e gjithë bota janë në dispozicion për të vënë bast. Mijëra baste para ndeshjes, në lojë dhe të drejtpërdrejta gjenden çdo ditë, me mbi 85,000 baste futbolli që kanë qenë në dispozicion ndërsa kanë përfunduar këtë përmbledhje. Ata që kërkojnë të bëjnë bast për sportet e njohura nga ato që ofrohen do të jenë gjithashtu të kënaqur me opsionet e disponueshme për ta në UniBet, me tregjet e futbollit dhe basketbollit amerikan në veçanti që janë të gjera. Kur bëhet fjalë për tregje të drejtpërdrejta, klientët në UniBet mund të bëjnë bast për fituesin e Premier League, Ashes Series, Wimbledon dhe shumë ngjarje të tjera të mëdha sportive, si dhe betejat e promovimit / rënies dhe një mori bastesh specialë.

Bastet Drejtpërdrejt në UniBet

Kur bëhet fjalë për bastet e drejtpërdrejta në UniBet, ngjarje nga bota e futbollit, tenisit, basketbollit, Esports dhe golfit janë në dispozicion çdo ditë, së bashku me një mori sportesh të tjera. Faqja e tyre e dedikuar për lojë shfaq qartë të gjitha ngjarjet në vazhdim, me mosmarrëveshjet që azhornohen rregullisht, ndërsa tregjet mund të pezullohen herë pas here. Shumë ngjarje vijnë me statistika të dobishme, ndërsa transmetimi i drejtpërdrejtë bën të mundur që bastvënësit të ndjekin zgjedhjet e tyre në shumë raste. Nevojitet një bast prej 1 EURO + ose një llogari e financuar e sporteve për të pasur qasje në transmetimet, të cilat janë të disponueshme në desktop dhe celular. Futbolli, tenisi, basketbolli, snookeri dhe hokej mbi akull janë ndër sportet më të zakonshme që shfaqen në shërbimin e transmetimit të drejtpërdrejtë të UniBet.

Koeficientët e basteve – jashtëzakonisht konkurruese UniBet

UniBet shënon shumë kur bëhet fjalë edhe për koeficientët. Faqet e krahasimit të koeficientëve rregullisht e vendosin bastin në krye kur bëhet fjalë për çmimet në tregjet sportive, me marzhet e basteve që janë jashtëzakonisht tërheqëse. Koeficientët  janë veçanërisht të larta për basketboll dhe më pak të profilit të lartë të ligave të futbollit. Vlera e mirë mund të gjendet veçanërisht kur bëhet fjalë për mbështetjen e të huajve, megjithatë UniBet ofron ndonjë formë të ofertave më të mira të garantuara me shanse, siç gjenden edhe me shumë baste të tjerë. Koeficientët në UniBet mund të shihen në formate fraksionale, dhjetore dhe Amerikane, me të parën që ka të ngjarë të plotësojë nevojat e shumicës së pjesëmarrësve në UniBet

Bonuse dhe promovime UniBet

Si klientët e rinj ashtu edhe ata ekzistues janë kujdesur mirë për sa i përket promovimeve në UniBet, me një ofertë unike për mirëpritjen që është në dispozicion për ata që regjistrohen për një llogari për herë të parë. Një bonus kthimi i parave prej 40 EURO në bastin tuaj të hapjes është i disponueshëm, së bashku me një bonus kazino 10. Në mënyrë që të kualifikohen, klientët e rinj duhet të vendosin një bast sportiv me vlerë 1 EURO, me koeficient prej 2/5 ose më shumë. Në qoftë se basti juaj fiton, fitimet do të paguhen si zakonisht. Sidoqoftë, në rast të humbjes së bastit tuaj të parë, shuma juaj do të rimbursohet, deri në një maksimum prej 40 EURO. Një bonus kazino me vlerë 10 EURO do të paguhet me rastin e hapjes së depozitave. Kushtet dhe kushtet kryesore nënkuptojnë që bastet e vendosura në garat me kuaj, zagarët, trootot dhe tregjet sportive virtuale nuk do të kualifikohen për bonusin e kthimit të parave. Ndërkohë, bastet kualifikuese duhet të vendosen brenda 7 ditëve nga regjistrimi dhe bonusi duhet të shpërndahet 3x para se të bëhen tërheqjet.

Ndërkohë, një mori promovimesh të vazhdueshme janë në dispozicion të klientëve ekzistues në UniBet, të cilat ndihmojnë në rritjen e fitimeve dhe kufizimin e humbjeve. Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi të UniBet, promovimet e mëposhtme në vazhdim ishin në dispozicion:

Rritjet e çmimeve – Në dispozicion në garat e zgjedhura me kuaj, rritja e çmimeve dhe super rritja mund të sjellin fitime të rritura ndjeshëm. Në dispozicion një herë për klient, bastet e vetme do të kualifikohen, me një pjesë maksimale prej 200 EURO të disponueshëm.

Klubi i Bastit Falas In-Play – Bastvënësit mund të fitojnë një bast falas 10 EURO çdo javë përmes klubit të basteve falas në lojë UniBet. Thjesht vendosni dhe vendosni pesë ose më shumë baste + 10 + midis të hënës dhe të dielës. Shanset minimale të barazive duhet të përmbushen, me bastet që duhet të vendosen në futboll, tenis, kriket, basketboll ose shigjeta. Bastet falas do të kreditohen të hënën deri në orën 16:00 GMT.

Garat e garantuara të kuajve me koeficientët më të mirë – Klientët gjithashtu mund të fitojnë deri në 250,000 EURO në kthime ditore përmes ofertës më të mirë të garantuar të shanseve më të mira të UniBet. Duke aplikuar për të gjitha garat e kuajve në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandeze, BOG është në dispozicion çdo ditë nga ora 8 e mëngjesit në ditën e garës, që do të thotë që bastet do të paguhen me çmimin fillestar, edhe nëse kjo është më e madhe se shanset në kohën e vendosjes së basteve.

Referojuni një shoku – Bonuse deri në 250 EURO gjithashtu mund të fitohen kur u rekomandoni të tjerëve UniBet. Mund të referohen maksimumi 5 miq, ku secili duhet të regjistrohet, të depozitojë dhe të plotësojë kërkesat e bonusit në mënyrë që të merret një bonus. Bonuset paguhen në shuma 30, 40, 50, 60 dhe 70 EURO.

Avantazhet dhe disavantazhet
  • 35+ sporte të ndryshme të mbuluara
  • Ofertë unike për mirëseardhjen e parave
  • Transmetim i drejtpërdrejtë i disponueshëm në desktop dhe celular
  • Shanset konkurruese
  • Paratë cash vetëm në tregje të zgjedhura
  • Kohët e përgjigjes për mbështetjen e klientit mund të jenë të ngadalta

UniBet dhe aplikacioni

Tema me ngjyrë të gjelbër dhe të bardhë e gjetur në UniBet ndihmon për ta bërë faqen e tyre të sporteve vizualisht të këndshme, ndërsa është gjithashtu e lehtë për t’u përdorur. Të gjitha tregjet sportive renditen në mënyrë të përshtatshme në të majtë të faqes, së bashku me ngjarjet më të njohura që zhvillohen në atë kohë. Përballë, gjendet një fletë bastesh e azhurnuar automatikisht. Simpleshtë e thjeshtë për të parë të gjitha ngjarjet në vazhdim dhe ato të ardhshme gjithashtu, ndërsa veçoritë duke përfshirë transmetimin e drejtpërdrejtë, mbështetjen e klientit, statistikat, promovimet dhe depozitat janë të arritshme vetëm me një klikim të një butoni. Faqja UniBet është jashtëzakonisht efikase, duke qenë kështu edhe në shfletuesit celular. Në krye të kësaj, aplikacioni i basteve sportive UniBet është në dispozicion për t’u shkarkuar në të dy pajisjet iOS dhe Android, me lidhjet përkatëse që gjenden përkatësisht përmes Aplikacionit dhe Dyqaneve të Google Play.

Karakteristikat shtesë UniBet

Në krye të librit të tyre sportiv, UniBet ofron qindra lojëra kazino, së bashku me një mori ofertash bingo dhe poker. Me tituj të njohur kazino si Book of Dead dhe Mega Moolah që janë në dispozicion, së bashku me një numër të madh të titujve të tjerë nga ofruesit kryesorë të programeve, ka disa çmime të mëdha për të fituar. Klientët e rinj të kazinosë gjithashtu mund të pretendojnë një bonus 40 EURO kur depozitojnë vetëm 10. Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve dorëzohen nga lojra të tillë si Evolution Gaming dhe NetEnt. More: opopularjornal.com.br

Metodat e Pagesës  UniBet

Depozitat minimale në UniBet fillojnë me vetëm 5 EURO, e cila do të vijë si një lajm i mirë për fillestarët në veçanti. Llogaridhënësi u intereson edhe të tjerëve, me depozitat që janë në dispozicion deri në 10,000. Metodat e disponueshme të pagesës përfshijnë Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, PayPal, Apple Pay, Trustly, Paysafecard dhe transfer bankar. Tërheqjet fillojnë me 10 EURO, të cilat ka të ngjarë të duhen diku nga 1-5 ditë pune për tu përpunuar. Pranohen gjithashtu një numër i madh i monedhave, duke përfshirë paund britanik, euro dhe dollarë amerikanë. Nuk ka tarifa të përfshira me depozitimin ose tërheqjen e fondeve në UniBet, megjithatë tërheqje prej mbi 100,000 EURO mund të paguhen në rritje.

Përkrahja e klientit  UniBet

Gjetja e faqes së kontaktit në UniBet nuk është e lehtë, megjithatë pjesëmarrësit do të jenë të kënaqur të dëgjojnë se mbështetja është në dispozicion përmes telefonit, postës elektronike dhe bisedës së drejtpërdrejtë. Ekspertët janë të gatshëm 24/7, me email duke iu përgjigjur nën 24 orë në shumicën e rasteve,. Sidoqoftë, është tipari i bisedës së drejtpërdrejtë në UniBet në të cilin ju rekomandojmë, me agjentë që vijnë në internet nën 30 sekonda në përvojat tona, madje edhe në kohë të ngarkuara. Për më tepër, faqja e ndihmës në UniBet ofron një sasi të madhe informacioni të dobishëm, llogari përreth, regjistrim, shpërblime, baste sportive dhe lojëra të fatit me përgjegjësi. Duke folur për lojërat e fatit me përgjegjësi, libri i librave lidhet me llojet e terapisë së bixhozit dhe GamBan, të cilët ofrojnë mbështetje për ata në nevojë.

Më shumë rreth UniBet

UniBet operohet nga Platinum Gaming Limited, një kompani me qendër në Gjibraltar. Ndërkohë, libri i librave shoqërohet me një numër të organizatave dhe ekipeve kryesore sportive, pasi kanë zhvilluar marrëveshje sponsorizimi me Paris Saint Germain, Middlesbrough, Southampton, Derby County, Preston North End, Festivalin Goodëood, European Darts, Darts Champions League, Premier League, League Football English dhe League Football Skoci

Pyetj rreth UniBet

📑 Si të hapni llogarinë tuaj të lojrave?

Procesi i regjistrimit është një proces tëpër i thjeshtë ai u ofron mundësi për të gjithë që të regjistrohen më një proces tepër të thjeshtë.Ju do ju kërkohen të plotësoni disa të dhëna dhe do të gjeni që aksesimi ju do të filloni bastet për sportet.Sigurohuni që adresa juaj të jetë aktive për të marrë të rejat më të fundit.

🎁 A mund të përfitoj nga një ofertë e mirëpritur në UniBet?

Po! Klientët e rinj të librave sportivë në UniBet mund të pretendojnë një ofertë të mirëpritur për kthimin e parave deri në 40, së bashku me një bonus kazinoje prej 10. Ndërkohë, ka gjithashtu një mori promovimesh të vazhdueshme në dispozicion të klientëve ekzistues, së bashku me një ofertë specifike të regjistrimit në kazino.

🏆 A është i disponueshëm transmetimi i drejtpërdrejtë në UniBet?

Po. Qindra transmetime të drejtpërdrejta janë të disponueshme çdo ditë në UniBet. Rrjedhat zakonisht rrethojnë futboll, tenis, gara me kuaj dhe basketboll, me një bast kualifikues ose një llogari të financuar që kërkohet për të parë aksionin.

📱 A ka një aplikacion celular për përdoruesit e iOS në UniBet?

Po. Aplikacioni celular UniBet është në dispozicion për t’u shkarkuar në të dy pajisjet iOS dhe Android. Lidhjet përkatëse gjenden përmes Aplikacionit dhe Dyqaneve të Google Play, ndërsa ato gjithashtu mund të arrihen përmes faqes në internet të UniBet.

💳 A mund të depozitoj dhe të tërhiqem duke përdorur PayPal në UniBet?

Absolutisht! PayPal është një nga një numër metodash të pranuara pagese në UniBet. Depozitat duke përdorur PayPal fillojnë me vetëm 10 EURO, duke u rritur në një maksimum prej 10,000. Nuk ka gjithashtu tarifa për përdorimin e PayPal për transferimin e fondeve.


unibet FR unibet Portugal unibet RU unibet ελλαδα

Unibet_logo

Bonus deri në €40

Regjistrohu Regjistrohu