Maxbet

Maxbet kompania e basteve e dedikuar tërësisht ngjarjeve sportive.E krijuar për tju ofruar lojtarëve atë cfarë nuk mund ta gjejnë në kompanitë e tjera.Maxbet vjen e dedikuar 100% në bastet sportive.Ju do të gjeni të gjitha eventet ditore të organizuara po ashtu dhe ngjarje të cilat vështirë të gjenden në kompani të tjera.Vjen me një licensë të lojrave të fatit, ofruar për lojëtarët duke ju siguruar atyre  sigurinë maksimale gjatë lojës.

Seksioni i basteve sportive i disponueshëm në Maxbet

Maxbet  ka zgjedhur të ofrojë për lojtarët e saj një morri kampionatesh kryesore si:Premier Liga,Bundesliga,La Liga,Premier Leauge,Seria A,Ligue 1. Por jo vetëm ato ngjarje të cilat knaë një numër shumë të madh ndjeksish por dhe ngjarje të tjera “më pak të rëndësishmë”.Ata që duan në biletat e tyre të parashikimeve të gjenden dhe ngjarje sportive nga kampionati Kinez,Israelit,Arab,Iranian,Oman e shumë të tjerë.Mundësisht të gjejnë dhe ndeshjet e moshave përsa i përket futbollit si U19,U21 dhe kjo lehtësisht e mundshme me Maxbet.Maxbet ka zgjedhur të qëndrojë gjithmonë përkrah kërkesave të lojtarëve që kanë zgjedhur të atë dhe gjithmonë ka ofruar cfar tregu kërkon.Në seksionin e basteve ju do të gjeni gjithcka që mund të kërkoni përsa i përket ngjarjevë sportive dhe këto të kufizuara jo vetëm në futbolli por në tërësinë e eventeve si:basketboll,vollejboll,hokej,futboll amerikan,tenis,ping pong etj.Gjithmonë do të ketë një event sportiv që ju përshtatet dhe ju do të gjeni vetën për tu përfshirë me parashikimin tuaj.Maxbet është zgjidhja për të gjithë lojtarët që duan më shumë nga ajo cka janë mësuar tju ofrohet,po ashtu edhe për lojtarët e rrinj gjithmonë mbetët zgjedhja e duhur.

Mundësitë e basteve në dispozicion

Kur flitet për mundësitë është pak a shumë e njëjta skemë mundësish si te kompanitë e tjera,por gjithomonë ofron atë që i duhet dhe kërkon lojtari.

Nëse i hedhim një sy mundësive do të shohim që ka me dhjetra por ato më të zgjedhurat mbeten mënyrat klasike si:Full Time Result,Double Chance,Correct Score,Half Time/Full Time,Total Goals,Both Teams to Score,DraW No Bet,Winning Margin,Handicap Result,First Goalscorer,Anytime Goalscorer,Time of First Goal gjithsesi ju keni shumë më shumë mundësi dhe mund të zgjidhni prej tyre.(kjo është thjeshtë një listë referuese,prezantimi)

Për më shumë informacion mbi secilin opsion bastesh, shkoni te Qendra e Ndihmës, hapni seksionin e Pyetjeve të Bëra Shpesh në lidhje me sportet dhe shkoni te llojet e basteve.

Mundësitë janë më të larta?

Mundësitë e basteve gjithmonë shfaqin një lidhje të ngushtë varësie mes atë cka zgjedhin të ofrojnë kompanitë e basteve.Nëse i referohimi asaj cka kemi prezantuar deri tani do të shohim që dhe mundësitë e Maxbet nuk janë të këqija per të mos i cilësuara si të shkëlqyera.

Nëse shohim ngjarjet sportive që ofrohen prej Maxbet janë me qindra në një ditë të vetme dhe jo vetëm ato që cilësohen kryesore por ato cfarë duan lojtarët,kjo përkthehet si një mundësi më shumë fitimi për ta, një mundësi më shumë parashikimi, një biletë më një cmim më të madh.

Maxbet ofron gjithcka që të ofroje jo vetëm emocione të bukura të lojës për lojtarët që zgjedhin atë por të garantojë dhe fitim për ta,fitimin e garanton me anë të ngjarjeve sportive që ka zgjedhur të përzgjedhë për lojtarët e saj.

Mundësitë janë më të larta zgjidh dhe ti Maxbet për një ekspëriencë ndryshe.

Avantazhet dhe disavantazhet
  • Larmishmëri e madhe zgjedhjesh sportive dhe bastesh
  • Suporti ndaj klientit i pandashëm
  • Sportet virtuale,dhe një gamë kompeticionesh
  • Shumë opsione të ndryshme lojërash nga disa kompani kryesorë të programeve
  • Ajo ofron kazino në internet, poker dhe baste sportiv
  • Faqja mobile-mobile app
  • Nuk mbulon në mënyrë të drejtpërdrejtë të gjitha eventet në live stream
  • Shfletimi i faqes mund të jetë i vështirë, veçanërisht në web i cili shfaq disa probleme për shkak të ngarkesës

Maxbet bonus

Bonusi në Maxbet është një nga ato arsye që do të ju bëjë që ta zgjidhni dhe ta vendsni në listën e kompanive të basteve të preferuara.Mirëseardhja këtu urrohet ndyshe nga kudo tjetër ju mund të gëzoni prej benefiteve që ofron Maxbet duke ju ofruar një mirëseardhje tepër të ngrohtë dhe ju ta gjeni veten në një mjedis familjar.

ü  Bonusi për ju kap një shifër prej 300EURO dhe kjo vetëm për mirëseardhje ju gjatë lojës në Maxbet do te ndesheni me dhjetra bonuse gjatë gjithë kohës dhe me më shumë mundësi për të përfituar prej tyre.Bonusi i mirëseardhje është i ndarë në tre faza:në depozitën e parë në Maxbet ju përfitoni 50%bonus të llogarisë tuaj e konvertuar deri në 150EURO ,në depozitën e dytë ju përfitoni 30%bonus e konvertuar 50EURO dhe depozita e fundit me një bonus prej 20% e konvertuar në 20EURO.Përfito prej bonusit të mirëseardhjes dhe jovetëm në Maxbet,fito para dhe argëtohu.

Një seri bonusesh pret për ju,cdo bonus i kategorizuar sipas lojrave që ju përzgjidhni të luani.Pra nqs zgjidhni bastet sportive përfito prej bonuseve që presin atje për ju,nqs jeni më tepër i apasionuar pas lojërave të fatit do të gjeni jo një apo dy bonuse por me dhjetra të tillë të cilët do tja u bëjnë më të ngrohtë mirëseardhjen dhe lundrimin në Maxbet.

Për cdo informacion që dëshironi të merrni në lidhje me bonuset edhe ofrtat promocionale ju ftoj të shkoni te seksioni Bonus Ose Promotions në web për tu informua në një mënyrë më të detajuar edhe do të keni asistencën e nevojshme nqs do të ju nevoitet.

KUJDES! Nëse keni zgjedhur një nga bonuset e mirëseardhjes në depozitën tuaj të parë,një tërheqje e fondeve nuk do të jetë në dispozicion derisa të përmbushen kërkesat e dhënies së bonusit.

Bastet e drejtpërdrejta të ofruar nga Maxbet

Bastet live janë një pikë kyce e basteve sportive.Në qoftë se jeni një lojtar i vjetër ju shumë mirë e dini rëndësinë që ato paraqesin në biletën tuaj të parashikimeve.Kur vjen puna te mundësitë gjithmonë është fjala për Maxbet.Bastet e drejtpërdrejta janë të domosdoshme,ngjarja sportive ka një zhvillim të tej skajshëm, kështu që parashikimi paraprak që ju i keni bërë asaj mund të mos jetë i saktë,në këtë mënyrë na ndihmojnë bastet live.

Bastet live na japim mundësinë që gjate ngjarjes spotive ne mund të bëjmë parashikimin tonë dhe ky parashikim të jëtë i vlëfshëm për vazhdimësinë e saj.Një pikë kycë e tyre paraqiten dhe koeficientët që Maxbet ofron më të mirët në treg.Nqs zgjidhni të bëhëni pjesë e parashikimeve drejtpërdrejt ju do të ngeleni të kënaqur.

Maxbet ofron Kazino dhe Kazino live

Një ndër risitë më të fundit që Maxbet ka zgjedhur të ofrojë për lojtarët e saj është kazino.Kjo ofrohet për të gjithë e apasionuarit pas lojrave të fatit atyre të tavolinës dhe ju vetëm.Kazino përmban një pafundësi lojërash të kategorizuara në një mënyrë që ju të këni më të thjeshtë kontaktin me to dhe të mund të gjeni atë që ju mendoni se ju përshtatet më shumë nëse jeni i rri në këtë lojë ose atë që ju fal më shumë emocion.

Kazino një risi e cili u ofrua gjithashtu me kazino liv për të ofruar një emocion ndoshta të munguar këto kohë për shkak të situatës që ka shkaktuar pandemia globale.Shumë prej jush ju ka munguar adrenalina e ofruar nga tavolina e lojës në kazino,tashmë ajo adrenalinë e munguar ofrohet për ju nga Maxbet.me një sërë lojrash ju do të gjeni atë cka ju pëlqen. The Age of Gods series,Frankie Dettori’s Magic Seven,Heart of the Jungle,The Three Musketeers,Justice League,The Mummy,Plenty O’ Fortune,Rocky,The Matrix,Jekyll & Hyde,Space Invaders,Jackpot Giant seria e lojërave në dizpozicion për ju.Ju mjafton vetëm të zgjidhni dhe të bëheni pjesë e emocioneve të lojës duke mos haruar jackpotet që janë një mundesi më shumë për ju.

Pagesat dhe depozitat në Maxbet

Ne mbështesim shumë mënyra pagese që anëtarët tanë të kryejnë transaksionet e tyre të depozitave dhe tërheqjeve sa më shpejt dhe pa probleme. Ne e dimë që një metodë e ndryshme pagese është e popullarizuar në çdo vend dhe çdo lojtar preferon të përdorë metodën më të lehtë për to. Për këtë arsye, ne mbështesim shumë metoda bankare, nga kartat e kreditit dhe kartat e debitit te portofolet elektronikë dhe transfertat bankare. Për më tepër, ne ju mundësojmë të përdorni metodën tuaj të preferuar për depozitat dhe tërheqjet dhe për të eleminuar nevojën për të kaluar në mes opsioneve të ndryshme për secilin transaksion.

Gjithashtu, mos harroni se ne nuk kemi asnjë kufizim tërheqjeje: pa marrë parasysh sa të vogla ose të mëdha janë fitimet tuaja, ju mund t’i tërhiqni ato pa asnjë kufizim. Së fundmi, sigurohuni që të shikoni faqen e promovimeve para se të bëni një depozitë ndërsa ne u bëjmë ofertat më të mira anëtarëve tanë. Bonuset mund t’i përdorni në lojëra me slot kazino dhe lojëra të tjera të lojërave të fatit.

Maxbet në lidhje me klientët e saj

Me Maxbet asnjëherë lundrimi juaj nuk do të jetë i vetëm kjo për arsyen se gjithmonë ka një asistencë të gatshme të ofrojë ndihmën e saj për cdo poroblem dhe paqartësi që mund të shfaqët nga ana juaj si lojtarë në lundrimin tuaj.Asistenca është 24 orë në 7 ditë të javës përgjat 365 ditëve të vitit,duke ju falur ju një siguri në lundrim dhe duke ju dhënë akses për të marrë cdo infromcion të nevojshëm.Dicka që dua të theksoj është se asistenca mua si lojëtar të Maxbet nuk është se më është dashur sepse është gjithcka e mirë organizuar dhe ofrohet një shpjegim i thelluar për cdo shërbim që ju merni edhe për cdo seksion që ndodhet.Po ashtu dua të përmend se thjeshtësia e tu bërit pjesë në Maxbet edhe lundrimi në të e bën që asistenca teknike të jetë gjithmonë dhe sa më pak e rëndësishme.Por ajo gjendet gjithmonë e gatshme për tju ndihmuar edhe për tju dhënë atë informacion që ju dëshironi.Ofrohet me anë të sherbimit të klientit një seksion i vendosur në të djathë të faqes,thjesht mund ta hapni edhe të bëni pyetjen që dëshironi pasi të jëni logu-ar.Shpejtësia e informimit është e befasishme.

Maxbet dhe aplikacionet

Maxbet ka zgjedhur të jetë pashmangshmërisht një ndër kompanitë më të përzgjedhura për lojtarët e basteve dhe lojrave të fatit.Ajo ofron një sërë risish po ashtu dhe një morri eventesh dhe lojëra fati.Qëllimi kryesor i saj mbetet të ofrojë kënaqësi,lojë dhe fitimë te ata që e kanë besuar.Nqs shohim faqen e web-it do të shohim një web të thjeshtë por të organizuar mirë,ku cdo informacion dhe cdo kategori ka një mirëndarje.Maxbet ka zgjedhur të ofrojë më shumë se kaq ajo tashmë ju ka dhënë mundësinë klientëvë të saj që bastet dhe lojërat e tyre mund ti bëjën nëpërmjët aplikacionit celular të krijuar enkas për ta.Një ndër aplikacionet më funksionalë kur vjën fjala te bastet online,ju do të gjeni lehtësinë që ky aplikacion ofron për ju dhe komfortin në përdorimin e tij.Maxbet vjen në të dy sistemet e operimit si në Android po ashtu dhe iOS.Mbetet vetëm ta download në telefonin tuaj apo paisjen tuaj elektronike dhe të bëheni pjesë e kompanisë së basteve online Maxbet. 

Maxbet – pyetjet e bëra më shpesh

📝 Si mund të hap një llogari bastesh sportive në Maxbet?

Maxbet ka krijuar një mundësi tepër të thjshtë regjistrimi.Ju pasi të keni vendosur për tu bashkuar me gjigandin e basteve online Maxbet,ju duhet të shkoni te opsioni regjistrohuni.Pasi të vendosni të dhënat e nevojshme në seksionet boshe që kërkohen si email,emri,mbiemri dhe passwordi ju menjëherë do të bëheni pjesë e Maxbet.

Kujdes!Të gjithë që zgjedhin të bashkohen me Maxbet duhet të jenë në moshë madhore +18 vjec.Kushti kryesor për tu bërë pjesë e Maxbet,duke respektuar kshu nga Drejtoria e Lojërave te Fatit.

Kujdes!Pasi regjistrimit ju duhet të lejoni që të pranoni bonusin e mirëseardhjes i cili është i rëndësishëm për këdo që vjen për herë të parë.

Po ashtu e rëndësishme është të vendosini një email aktiv sepse Maxbet është shumë aktiv me email që do me thënë që ajo ju lajmëron nëpërmjet tyre për bonuset më të fundit dhe për cdo të re rreth llogarisë tuaj.

💰 Si mund të marr bonusin e mirëseardhjes në Maxbet?

Bonusi serviret për të gjithë lojtarët e rinj dhe të gjithë kanë mundësinë të përfitojnë prej tij.Bonusi i mirë se ardhjes është një shumë e cil ju ndihmon që të nisni rrugëtimin tuaj në botën e basteve online.Të gjithëve ju krijohet kjo mundësi.Bonusin ju mund ta përfitoni menjëherë pasi të regjistroheni, një pikë kyce që duhet të keni parasysh janë dhe kushtet e përcaktuara për të gjithë ju. Kushte në lidhje me përdorimin e bonusit dhe se si ju duhet ta përdorni atë për të marrë benefitet.

🧾 Si mund të vendos një bast në një llogari të Maxbet?

Të vendosësh një bast është një procedurë shumë e thjeshtë. Pasi ju keni bërë parashikimin dhe keni vendosur për të ju duhet të aktivizoni bastin. Ju duhet të shkoni te koeficienti përkatës i mundësisë që keni zgjedhur dhe të klikoni mbi të. Pasi klikoni shihni që ngjarja juaj vendoset në biletën elektronike. Ju mund të zgjidhni për një biletë të vetme të vendosni më shumë se një ngjarje sportive dhe ngjarje të cilat janë të shumllojshme dhe që janë nga zhanera të ndryshëm. Hapi i fundit është që ju të shtoni shumën që do të vendosni bast dhe basti juaj do të aktivizohet. Mjafton që ju të keni bërë parashikimin e saktë që të merrni shumën në të kundërt ju do të humbisni.

💳 Si mund të depozitoj para në llogarinë time Maxbet?

Depozitimi është proces i cili mundësohet më dhjetra mënyra të tjera mjafton që ju të zgjidhni një prej mënyrave dhe do të shihni që i gjithë procesi është shumë i thjeshtë për të kryer atë. Depozitimin ju e bëni në monedhën që e keni përcaktuar paraprakisht kur keni vendosur të hapni llogarinë. Mënyrat janë nga më të ndryshmet duke nisur nga kartat e bankës apo llogaritë bankare të drejtpërdrejta që ju i përdorni shpesh për të fryer veprimet tuaja financiare. Deri te ato mënyra që do të ju ndihmojnë për të kryer një proces shumë të shpejtë si psh portofolet elektronike. Shpejtësia e veprimit me ta do të ju mhanisë po ashtu dhe siguria që ofrohet. Bëni zgjedhjen tuaj për mënyrën se si doni që të kryeni depozitimin.

💵 Si mund të tërheq fitimet e Maxbet?

Procesi i tërheqjes është një proces tej mase i lehtë dhe i jep mundësinë cdo kujt për ta kryer këtë proces pa asnje lloj problemi apo vështirësie. Momenti kur ju kryheni depozitimin do të kuptoni se pak a shumë kanë një ngjashmëri me procesin e tërheqjes. Mundësitë po ashtu dhe në tërheqja janë të shumta dhe ju keni mundësinë që të zgjidhni mes dhjetra mundësive. Zgjedhja juaj është e lirë dhe jeni ju ata që vendosni se me kë mënyrë do të kryeni procesin apo dhe kushtet e tjera që karakterizojnë mënyrën.

Zgjedhja juaj dikton njëherësh dhe komisionet që mbahen nga transaksioni që ju do të kryheni. Jo cdo mënyrë ka të njëjtën përqindje komisioni duke e bërë unike në funksionim cdo njërën prej tyre. E rëndësishme të theksohet është se ju nuk keni nje masë të kufizuar të tëreqjeve, pra ju mund të bëni disa pa asnjë lloj problemi.

⏱️ Sa kohë duhet për të procesuar një tërheqje në Maxbet?

Koha që duhet për të procesuar një tërheqje varet prej mnyrës që ju zgjidhni. Është mënyra ajo që do ju diktojë se sa kohë duhet që të procesohet i gjithë procesi. Një mundësi e mirë e sigurt dhe tej mase e shpejtë për të gjithë ju është portofili elektronik. Ju mund të përdorni një prej portofoleve elektronike për të marë një shërbim i cili do ju ndihmojë tej mase në shpejtëinë që ofron.

Mënyrat e tjera si kartat e bankave apo dhe llogaritë bankare kanë një procesim më të ngadaltë ju do ju duhet të prisni 2 deri në 5 ditë për të marrë në llogarinë tuaj fitimet. Zgjidhni atë mënyrë që përshtatet më shumë me ju dhe e aksesoni më thjeshtë.

Maxbet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit