NetBet

NetBet është emri i ri i markës i njohur më parë si Kazino 770. Eshtë në pronësi dhe drejtohet nga Cosmo Gaming Company, e cila quhet gjithashtu NetBet Enterprises Ltd. Eshtë themeluar në 2001 dhe ka mbajtur një licencë evropiane në Maltë që nga viti 2006, dhe është rregulluar nga Komisioni Britanik i Lojërave të Fatit. Zyra është e vendosur në Marina Street, PTA 9041, Maltë.

Seksioni i basteve sportive i disponueshëm në NetBet

NetBet ofron NetBet Sports për lojtarët e tyre të basteve. Si në çdo faqe tjetër të lojrave në internet, lojtari përpiqet të parashikojë rezultatin e një ngjarjeje sportive. Faqja mund t’ju ofrojë shanse më të larta, kështu që ju mund të kontrolloni rezultatin e mundshëm të ngjarjes sportive. Pavarësisht nëse ju pëlqen Futbolli Amerikan, Gara me Kuaj, Lojërat Olimpike ose Sportet Dimërore, ekziston një garanci se ka diçka për të gjithë në NetBet.

Mundësitë e basteve në dispozicion

NetBet ofron mundësi të ndryshme bastesh për të zgjedhur. Ju mund të zgjidhni të luani baste të vetme ose të kombinuar, baste të sistemit me tetë dhe deri në tetë zgjedhje, baste për secilin drejtim, bastet e handikapit ose baste për lojëra. Për më shumë informacion mbi secilin opsion bastesh, shkoni te Qendra e Ndihmës, hapni seksionin e Pyetjeve të Bëra Shpesh në lidhje me sportet dhe shkoni te llojet e basteve.

Mundësitë janë më të larta?

Po, shanset e NetBet janë pak më të larta se shumica e faqeve të basteve sportive në internet. NetBet ofron shanse të mëdha për shumë zgjedhje sportive. Për sportet kryesore si gara me kuaj, kriket dhe tenis, NetBet ofron shanse shumë konkurruese dhe shanset më të larta për futbollin. Pra, nëse jeni një tifoz i futbollit, nuk ka asnjë faqe më të mirë të basteve në internet se NetBet.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Një larmi e madhe zgjedhjesh sportive dhe bastesh
 • Webfaqe e hollësishme për tu naviguar, e detajuar
 • Platforma më e mirë e basteve në celular
 • Një mori lojërash kazino
 • Shërbim i dobishëm dhe i sjellshëm ndaj klientit
 • Sportet virtuale
 • Pa depozitë ose pagesa tërheqjeje
 • Shumë opsione të ndryshme lojërash nga disa shitës kryesorë të programeve
 • Një gamë e gjerë promovimesh dhe ofertash bonusesh
 • Ajo ofron kazino në internet, poker dhe baste sportiv
 • Faqja mobile-mobile app
 • Më shumë licenca të BE-së
 • Nuk ka transmetim në ngjarje të drejtpërdrejta
 • Nuk është i disponueshëm në shumë ndeshje sportive
 • Shfletimi i faqes mund të jetë i vështirë, veçanërisht në celular
 • Pagesat mund të kenë vonesa të përpunimit, nga disa ditë në disa javë

Tani në NetBet keni një bast pa rrezik deri në 100 EURO

NetBet po ofron këtë stimul të veçantë bonus për lojtarët e sapo regjistruar. Me këtë bonus, ju menjëherë do të merrni një bonus deri në 100 EURO bast pa rrezik në depozitimin e parë në llogarinë tuaj.

Kushtet dhe kufizimet për marrjen e bonusit

Depozita e parë nuk duhet të kalojë 100 EURO, duke depozituar më shumë se shuma e nevojshme për të marrë bonusin maksimal do të shtojë më shumë kërkesa të funksionimit se zakonisht.

Ky bonus zbatohet vetëm në bastet sportive dhe u ofrohet vetëm lojtarëve të NetBet. Lojtarët mund të kërkojnë vetëm një bonus mirëseardhje nga NetBet. Nëse keni përdorur paraprakisht një kod promocional, nuk keni më të drejtë për këtë ofertë.

Depozitimi me anë të NETELLER ose Skrill do t’ju bëjë të papërshtatshëm për të përfituar nga kjo ofertë.

Ju duhet të luani përmes depozitës dhe bonusit gjashtë herë (Kushtet e bonusit)

Keni vetëm 30 ditë nga depozitimi fillestar për të përfunduar bonusin. Bastet duhet të jenë shlyer para çdo kontributi në qarkullim. Bastet që llogariten në varësi të bonusit duhet të kenë koeficient 1.60 ose më shumë për secilën zgjedhje. Bastet e vendosura pas 30 ditësh nuk merren më parasysh.

Ju duhet të plotësoni kërkesën për të shpërndarë bonusin tuaj ekzistues para se të filloni të kualifikoheni për një bonus të ri.

Ju duhet të plotësoni kërkesën e ekzekutimit përpara se të tërhiqni ose transferoni fitimet tuaja në platforma të tjera. Përndryshe, bonusi juaj do të mbahet.

Më në fund, llogaritë e kopjuara ose sjellja mashtruese janë të ndaluara. NetBet do të jetë i lirë të heqë fitimet dhe shpërblimet tuaja ose të mbyllë llogarinë tuaj përgjithmonë.

Provoni përvojën e basteve drejtpërdrejt të ofruar nga NetBet

Seksioni i basteve të drejtpërdrejta të NetBet nuk është saktësisht në përputhje me pritjet e shumë basteve të drejtpërdrejta, por NetBet ka bërë përpjekje të konsiderueshme dhe vazhdimisht po punon për të përmirësuar këtë seksion. Aktualisht ka një formë të këndshme dhe intuitive për t’u përdorur me shumë mundësi bastesh të disponueshme për lojtarët, madje edhe në ngjarjet sportive më pak të dëgjuara dhe të basteve. Në çdo rast, ne garantojmë se ia vlen të vendosësh baste drejtpërdrejt në NetBet të paktën një herë dhe do të shohësh që nuk është aq keq sa duket në shikim të parë nëse hasni në këtë seksion.

NetBet po ju pret në kazinotë më moderne dhe kazinotë live me bonuse fantastike

Përmbledhja mbresëlënëse e portofoleve të lojërave të Kazinos NetBet është një garanci se ato mund të ofrojnë gjithçka që dëshironi, gjë që asnjë kazino tjetër në internet nuk mund të ofrojë. Ju mund të luani në mënyra demonstrimi ose mund të shikoni disa lojëra tavoline dhe mund të mësoni nga lojtarët e mahnitshëm. Luaj baste, fito jackpot ose vendos baste me fitime më të ulta.

Argëtimi nuk ndalet këtu. Nga bonusi i mirëseardhjes tek promovimi i përsëritur në lojën e javës, NetBet Casino do t’ju kënaqë. Përveç kësaj, është e arritshme në pajisjet mobile.

Kazinoja ka 100% bonus në depozitimin e parë deri në 100 EURO

Kjo është një ofertë për lojtarët e rinj të Kazinos NetBet që garanton një fillim të shkëlqyeshëm të aventurës së kazinosë. Shuma maksimale që mund të depozitoni është 100EURO.

NetBet Live Casino përdor teknologjinë më të fundit të transmetimit HD, e cila ju bën të ndjeni të njëjtat emocione sikur të ishit në një kazino të vërtetë me shpërndarës të drejtpërdrejtë. Sidoqoftë, ajo ka hasur në disa shqetësime në lidhje me vonesën në kohë, për të cilat NetBet është shumë e sigurt se po punon për t’i zgjidhur. Ndërfaqja e navigimit është shumë e lehtë për t’u përdorur dhe gjithashtu mund të hyni në Casino Live në pajisjet Android ose iOS duke vizituar faqen e internetit të celularëve.

NetBet Vegas ofron një gamë të gjerë lojërash elektronike, lotari, bingo dhe shumë lojëra të tjera. Ashtu si kazino NetBet, lundrimi në NetBet Vegas është i lehtë dhe loja është kënaqësi.

Pagesat dhe depozitat në NetBet

NetBet ofron shumë mundësi pagese.

Metodat e depozitave:

, Bitcoin, Mastercard, Visa, Paysafecard, Euteller, Trustly, Insta, Transfer DebitBank, Skrill, Neteller, Giropay.

Metodat e tërheqjes:

Neteller, Web Money, Visa, Skrill, Mastercard.

NetBet në lidhje me klientët e saj

Në këtë fushë, NetBet ka ende një rrugë të gjatë për të bërë. Meqenëse kanë qenë në biznes që nga viti 2001, ata duhet të kishin gjetur një mënyrë për të eleminuar problemet e zakonshme për të cilat ankohen lojtarët e tyre. Edhe pse faqja vazhdimisht e ka zgjidhur me klientët e saj, siç është një përvojë më e mirë lojrash për lojtarët e tyre, nëse ata nuk hasin probleme në radhë të parë. Ndërsa biseda drejtpërdrejt funksionon shumë mirë, nuk është aq e mirë sa ato në faqet e tjera të lojërave të bisedave.

NetBet ka parë një përmirësim të dukshëm që nga viti 2013. Sidoqoftë, ata ende përballen me shumë çështje për të cilat shumë prej lojtarëve të tyre ende ankohen. Të them të drejtën ndaj NetBet, është një sit i sigurt dhe legjitim për lojërat e fatit dhe ata kanë zgjidhur problemet e klientëve, por nëse duan të jenë më të mirët, duhet t’i eleminojnë këto probleme. Ata gjithashtu duhet të gjejnë një mënyrë për të siguruar shërbime sa më të plota dhe më cilësore për bastvënësit e tyre. Sa më shpejt t’i zgjidhin këto aspekte, bazuar në moshën e tyre në treg, ata do të arrijnë majën sa hap e mbyll sytë.

NetBet – pyetjet e bëra më shpesh

📝 Si mund të hap një llogari bastesh sportive në NetBet?

Pasi të lexoni këtë përmbledhje të NetBet, ju mund të shihni përfitimet e të pasurit një llogari në NetBet, do të jeni të lumtur të dini se është një copë tortë për të hapur një llogari.

Thjesht klikoni në butonin e gjelbër "Regjistrohu" që mund të gjendet në këndin e sipërm të djathtë të faqes.

Ndiqni hapat për të paraqitur detajet tuaja, por sigurohuni që të keni skanimet tuaja personale të identitetit, pasi NetBet do t'ju kërkojë të konfirmoni kush jeni duke dërguar një kërkesë të KYC.

Asgjë nuk mund të jetë larg së vërtetës, sepse këto kontrolle kryhen për t'ju mbrojtur po aq sa në lundrim në internet.

💰 Si mund të marr bonusin fillestar të NetBet?

Bonusi i mirëseardhjes së NetBet është shumë e mirë dhe ka shpërblime si kjo e konsideruar si e duhura për bastvënësit.

Bounsi i mirëseardhjes NetBet është një bast i përshtatshëm dhe i thjeshtë prej 100 EURO. Kushtet në lidhje me ofertën e regjistrimit të NetBet janë të thjeshta dhe të drejtpërdrejta.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni bastin tuaj të parë në një përzgjedhje me koeficient minimal dhe, pasi të jetë vendosur basti, do të merrni një bast të përshtatshëm deri në 100EURO.

Depozitat e bëra me Neteller, Skrill dhe PayPal nuk kualifikohen për tu bërë pjesë e bonusit të mirëseardhjes në NetBet dhe bonusi nuk kthehet (SNR)

🧾 Si mund të vendos një bast në një llogari të NetBet?

Ne kemi folur tashmë për mënyrën se si mund të vini bast me NetBet, por gjithçka që duhet të bëni është të kaloni në sportin për të cilin dëshironi të vini bast nga lista në anën e majtë të faqes. Nga atje, kërkoni tregun në atë sport që ju intereson dhe pastaj ngjarjen.

Nëse ju pëlqejnë koeficientet, klikoni mbi ato koeficiente dhe zgjedhja juaj do të vendoset direkt në biletën e basteve. Nga bileta e bastit do të përfshini pjesën që dëshironi të vini në bast dhe më pas klikoni në butonin vendos bastin.

Bastet para ndeshjes funksionojnë kështu, por ki kujdes se nëse vendos një bast të drejtpërdrejtë, do të ketë një vonesë prej dhjetë sekondash përpara se të pranosh bastin.

📱 Si mund ta instaloj aplikacionin NetBet në celular?

Ndonjëherë është zhgënjyese kur kompanitë sportive përbëjnë një pjesë të madhe të faktit se ata kanë aplikacione celulare kur në fakt aplikacionet që ata kanë janë të përqendruara në faqet e tyre të kazinosë ose pokerit.

Nëse kërkoni në serinë e aplikacioneve IOS, do të shihni se ky është rasti për NetBet, sepse të vetmet aplikacione IOS që kanë janë për NetBet dhe lojëra elektronike për poker.

Alternativa për përdoruesit e iOS është që thjesht të përdorin shfletuesin tuaj të internetit për të hyrë në faqen e NetBet, dhe kjo do të bëjë punën për ata tregues që duan të bëjnë bast kur dalin, por shpresojmë që NetBet të prezantojë një aplikacion. IOS në të ardhmen e afërt.

Versioni celular i NetBet funksionon saktësisht në të njëjtën mënyrë si versioni desktop i faqes në internet dhe përdor të njëjtin portofol, kështu që nuk do të keni probleme në gjetjen dhe vendosjen e basteve.

💳 Si mund të depozitoj para në llogarinë time NetBet?

Ashtu si me shumë kompani të tjera sportive, NetBet ofron një gamë të gjerë të opsioneve të depozitave, përveç kartës së zakonshme Visa / Mastercard, kuletave në internet si Skrill, Neteller dhe PayPal dhe transfertat bankare.

Shumë nga opsionet e depozitave të listuara mund të përdoren për depozitimin tuaj, por NetBet është një nga kompanitë e pakta sportive që pranon depozita nga Bitcoin.

Besohet gjerësisht në industrinë e lojërave të fatit në internet që brenda pak vitesh, çdo kartë sportive do të pranojë depozita nga Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera, kështu që ne thjesht duhet të tregojmë se NetBet është përpara  në metodat e depozitave.

Nëse planifikoni të bëni një depozitë në llogarinë tuaj NetBet Bitcoin, kini kujdes se çmimi është jashtëzakonisht i paqëndrueshëm dhe mund të humbni para edhe nëse bastet tuaja dalin fituese. (Ju gjithashtu mund të përfundoni të tërhiqni më pak sesa fituat nëse bastet tuaja do të humbnin!)

Kur bëhet fjalë për kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve në NetBet, shuma minimale e depozitave dhe tërheqjeve është 10 EURO, ndërsa maksimumi varet nga mënyra që përdorni.

💸 Si mund të tërheq fitimet e NetBet?

Procesi i tërheqjes është pak a shumë i njëjtë në të gjitha faqet e NetBet. Për më tepër, nëse keni bërë një depozitë në NetBet më parë (dhe, logjikisht, duhet ta keni bërë), tërheqja nuk është aq e ndryshme. Këtu keni një udhëzues të shpejtë hap pas hapi.

Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj dhe të keni para për të tërhequr, hyni në seksionin "Llogaria ime" e kazinosë NetBet ose faqeve të tjera të NetBet. Zgjidhni skedën "Arkëtar" dhe gjeni më poshtë opsionin "Tërheqje"

Zgjidhni një metodë tërheqjeje nga lista e opsioneve të disponueshme. Vendosni një shumë tërheqjeje (minimum 10EURO). Ndiqni udhëzimet e mënyrës së zgjedhur të pagesës (detajet e hyrjes, verifikimi dhe të ngjashme)

Disa mënyra pagese mund të kërkojnë autorizimin tuaj përpara se të kërkoni një shumë tërheqjeje. Sidoqoftë, përveç kësaj, ky proces zbatohet për të gjithë përdoruesit dhe të gjitha mënyrat e pagesës. Pas përfundimit të këtyre hapave, kërkesa për tërheqje do të plotësohet. Në atë moment, i mbetet NetBet të konfirmojë kërkesën tuaj dhe të lejojë transferimin e fitimeve.

🛑 Si mund ta fshij llogarinë e basteve NetBet?

Nuk ka arsye pse ju duhet at mbyllni llogarinë tuaj në NetBet.Ka raste kur vetë kompania mund tja u mbyll llogarinë ato raste kur ju shkelni kushtet e pjesmarjës.Një ndër to është rasti kur ju nuk respektoni rregullat për marjen e bonusit ose shkelni rregullat e vendosura nga NetBet ne lidhje me performancën tuaj në lundrimin në NetBet.

Në rastet kur ju kërkoni të fshini llogarinë tuaj,atëhere ju do të shkoni te profili edhe të kaloni te opsioni caktivizo llogarine.Por kujdes duhet ta mbyllni përfundimisht që të keni mundësi që me të njejtat të dhëna të lundroni përsëri në NetBet.Nqs llogaria juaj nuk fshihet përfundimisht atëhere ju nuk mund të përdorni më të dhënat tuaja.

Netbet_logo

Oferta e mirëseardhjes 30€