1WIN

Qindra mijëra lojtarë në të gjithë botën vënë bast për sportet. Këtu fitimi nuk është aq i rëndësishëm, por më shumë kënaqësi nga procesi i lojës. Siç e dini, tregu funksionon kërkesë ofertë dhe tani, ne shohim më shumë se 1000 kompani bastesh të ndryshme në treg. Por 1WIN ndryshon në mënyrë të favorshme prej tyre nga koeficientet e saj të larta, linja më e gjerë, pagesa të shpejta.  Nuk është çudi që faqja zyrtare e 1win vizitohet çdo ditë nga 1 milion lojtarë në të gjithë botën.

Seksioni i basteve sportive i disponueshëm në 1WIN

1WIN si dhe kompanitë e tjera të basteve ofron një gamë të gjerë bastesh edhe jo vetën.Ajo cka duhet të theksojmë ne është se duhet të jëmi të përqëndraur te ndryshimet që ofron njëra kompani nga tjetra dhe se si duhet të bëjmë zgjedhjen e duhur.1WIN ofron një seri bastesh sportive duke nisur nga eventet sportive më të mëdha si Premier League,Seria A,Bundesliga por jo vetëm kaq.Jo vetëm eventet kryesore që ju mbajnë të lidhur por edhe ato evente të cilat nuk paraqesin një interes të madh në përgjithësi si ndeshjet e moshave U21 edhe te tjera si divisione të dyta etj.Këto janë ato ndryshime që ndryshe nga disa kompani të tjera 1WIN ju ofron duke ju ofruar një larmi koeficientësh edhe njëkohësisht duke ndërthurur në biletat tuaja për të dalë fitimtarë.

Mundësitë e basteve në dispozicion

1WIN ofron mundësi të ndryshme bastesh për të zgjedhur. Ju mund të zgjidhni të luani baste të vetme ose të kombinuar, baste të sistemit me tetë dhe deri në tetë zgjedhje, baste për secilin drejtim, bastet e handikapit ose baste për lojëra.

Full Time Result,Double Chance,Correct Score,Half Time/Full Time,Total Goals,Both Teams to Score,Draw No Bet,Winning Margin,Handicap Result,First Goalscorer,Anytime Goalscorer,Time of First Goal këto janë disa prej mundësive që ju mund të zgjidhni.

Për më shumë informacion mbi secilin opsion bastesh, shkoni te Qendra e Ndihmës, hapni seksionin e Pyetjeve të Bëra Shpesh në lidhje me sportet dhe shkoni te llojet e basteve.

Mundësitë janë më të larta?

Shanset me 1WIN janë më të favorshme përsa i përket biletave fituese,kjo vetëm falë larmishmërisë që vetë 1Win ofron.1win jep linjën më të mirë kur krahasohet me kompanitw e tjera të basteve. Ka sporte të tilla si – futboll, basketboll, bejsboll, hokej, tenis, hendboll, top basketbolli, boks, motorsport, regbi, futboll amerikan, snooker, pingpong, kriket, shigjeta, volejboll, futsal, badminton, volejboll plazhi, mma … Përveç tyre, ka një numër të madh të ndeshjeve të esports, duke përfshirë qindra kampionate.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Larmishmëri e madhe zgjedhjesh sportive dhe bastesh
 • Webfaqe e hollësishme për tu naviguar, e detajuar
 • Platforma më e mirë e basteve në celular
 • Pafundësi lojërash në kazino
 • Suporti ndaj klientit i pandashëm
 • Sportet virtuale,dhe njw gamë kompeticionesh
 • Shumë opsione të ndryshme lojërash nga disa kompani kryesorë të programeve
 • Oferta promocionale tw pafundme
 • Ajo ofron kazino në internet, poker dhe baste sportiv
 • Faqja mobile-mobile app
 • Nuk mbulon në mënyrë të drejtpërdrejtë të gjitha eventet
 • Shfletimi i faqes mund të jetë i vështirë, veçanërisht në celular
 • Pagesat mund të kenë vonesa të përpunimit, nga disa ditë në disa javë

KODI PROMOVUES 1WIN PËR NJË BONUS

Nëse vendosni kodin promovues të STAVKAWIN500 kur regjistroheni në sit , do të merrni një bonus 100% me depozitimin e parë.
Kjo është një ndihmë e mirë dhe një bonus i mirë në fillim të lojës. Prandaj, sigurohuni që të përdorni këtë hack jetës!

Vlen të përmendet gjithashtu se kodi promovues 1win nuk do të funksionojë përsëri! Vetëm në depozitën e parë. Shuma maksimale e bonusit arrin 250 EURO!

Kushtet e bonusit

Kushti kryesor për të përfituar bonusin është të kryeni regjistrimin fillestar në sitin e 1WIN dhe të vendosni kodin e promovimit pasi kryeni rregjistrimin.Po ashtu e rëndësishme është që ju njëkohësisht të bëni edhe një depozitim në llogarinë tuaj për të përfituar bonusin e mirëseardhjes.Bonusi i mirëseardhjes shkon deri në 250EURO.Për të përfituar ju ftoj të klikoni në opsionin promovime edhe oferta për të përfituar prej këtij bonusi edhe për tu njohur më kushtet.Ky bonus përfitohet vetëm njëhere,por mos u shqetësoni nëse nuk keni përfituar prej tij sepse gjatë lundrimit tuaj edhe lojërave apo basteve ju gjithashtu do të ndesheni me një gamë të madhe bonusesh.

Provoni përvojën e basteve drejtpërdrejt të ofruar nga 1WIN

Bastet e drejtpërdrejta përcjellin një emocion të shtuar për të gjithë ata që kanë dëshirë të bëhen pjesë e tyre.Bastet e drejtpërdrejta ose të njohura ndryshe si bastet live ju japin mundësi që bileta juaj të jetë një biletë potencilaisht fituese.Kur vendosni një baste live ju tashmë jeni njouhur me faktorët që ndikojnë në fushën e lojës aot faktorë ndoshta që ju nuk kishit mundësi të njiheshit paraprakisht.Pra një plus te bileta live qëndron sepse ne arrijmë të dijmë disa të dhëna më tepër për ngjarjesn sportive dhe si do ndikojnë faktorët në zhvillimin e ngjarjes.Risia qëndron në mundësinë që 1WIN ka zgjedhur të ofrojë për lojtarët e saj që të kenë mundësi të bëjnë parashikimin e tyre live duke mos harruara koeficientët të cilët janë vërtet shumë mbreslënës te 1WIN.

1WIN po ju pret në kazinotë më moderne dhe kazinotë live me bonuse fantastike

Kazino është ajo lojë e cila ka një numër të pafund mbështetësish nëse ju jeni një fans i lojërave të tavolinës ose nje adhurues i lojërave të sallava të kazinosë ju tashmë këni mundësinë që të gjeni te 1WIN të gjitha lojërat e mundshme dhe njëkohësisht të njiheni dhe me risitë të cilat janë të shumta përsa i përket këtij seksioni.
Kazino është ai seksion i cili vjen me disa lojëra njëheresh duke përfshirë jo vetëm ato lojëra që tashmë janë të njohura por njëkohësisht dhe shumë prej tyre që vetëm në 1WIN mund ti gjeni,Nëse ju zgjidhni të bashkoheni me 1WIN atëhere ju do të keni mundësinë që të keni në dorë njëkohësisht dhe shumë benefite përsa i përket Kazino.
Kazino live është risia që ofron emocionet e sallave të lojërave dhe ju do të përjetoni të njëjtëtn adrenalinë si në një sallë lojërash,mjafton të bëheni pjesë dhë të shijoni atë cka ofrohet për ju.

Kazinoja ka 100% bonus në depozitimin e parë deri në 250 EURO

Kazinoja e 1WIN vjen me një risi për sa i përket kazinosë,isht lojërave të fafundme që ajo ofron bonusi do të jetë një nga ato oferta që do ju bëjë për vete,sepse 1WIN rezervon për ju një bonus depozitimi 100% të depozitë së parë që ju kryeni.Disa prej lojërave që kan bërë për vete më qindra përdorues: The Age of Gods series,Frankie Dettori’s Magic Seven,Heart of the Jungle,The Three Musketeers,Justice League,The Mummy,Plenty O’ Fortune,Rocky,The Matrix,Jekyll & Hyde,Space Invaders,Jackpot Giant.Këto janë vetëm disa prej tyre nqs nuk e gjeni veten te to ju kërkoj të shihni në faqen e internetit ose aplikacionin tuaj në telëfon serinë e pafundme që 1WIN ofron për ju.

Nuk ofrohet vetëm kaq jackpotet janë të shumtë ju ftoj të bëhëni pjesë edhe të ndiqni më nga afër se si funksionon te argëtoheni edhe pse jo të jeni ju një prej fituesve.

Poker & Bingo në 1WIN

Nuk mjaftohemi me kaq më tepër për ju 1WIN ofron edhe poker.Te seksioni poker do të gjeni mundësinë për tu bërë pjesë e lojës së mbresëlënëse të pokerit.Bëhuni pjesë e turnamenteve të cilat ofrohen në 1WIN argëtohu edhe fito.Formacionet e tavolinave janë 2,4,6 dhe 8 ju mund të bëheni pjesë fare thjeshtë vetëm mjafton të keni një llogari aktive dhe dëshirë për tu argëtuar.Jo vetëm loja klasike Hold em por edhe lojra të tjera të vecanta.Ju ftoj të bashkoheni!

Binogo është ai seksion ku ka një gamë të gjërë lojërash shpërblyese ku ju mund të bëheni pjesë e fitimeve të cilat janë të shumta gjatë një dite aktive në 1WIN.

Pagesat dhe depozitat në 1WIN

Epo, një nga parametrat më të rëndësishëm për zgjedhjen e një libralidhës janë pagesat e qëndrueshme të çdo shume. Nuk ka ankesa serioze në lidhje me libralidhësin 1WIN, paratë tërhiqen shpejt. Ekzistojnë 12 sisteme pagese, duke filluar nga SKRILL dhe përfundojnë me karta bankare!

Ju gjithmonë mund të gjeni një lidhje të re në pasqyrën 1win në këtë faqe, aksesi më aktual

1WIN ofron shumë mundësi pagese.

Metodat e depozitave:me karta debiti,krediti, llogari bakare, skrill dhe bitcoin

Metodat e tërheqjes:

Neteller, Web Money, Visa, Skrill, Mastercard,karta krediti debiti dhe llogari bankare.

1WIN në lidhje me klientët e saj

Në këtë fushë, 1WIN ndoshta mund të themi se bën ndryshimin nga disa kompani të tjera bastesh që ofrojnë shërbimin online.1WIN me një asistencë suportuese gjat gjithë kohës bën që klientët e saj të ndihen të sigurt në lundrimin në ëeb-in e 1WIN.Gjithashtu realizimi i duhur i web-it ka bërë që lojëtarët të mos të ndeshen me probleme ose me keqkuptime gjatë lundrimit online.

1WIN është kompania e basteve që ofron për klientët siguri dhe garanci.Ju në qoftë se zgjidhni të bëheni pjesë e 1WIN ju do të përfitoni një asistencë të plotë gjatë gjithë navigimit tuaj nnë sit dhe do të jetë tëpër e lehtë për ju që të përshtateni me të gjitha mundësitë që ofrohen për ju sepse asistenca tekinke është atje për ju.

1WIN – pyetjet e bëra më shpesh

💰 Si mund të marr bonusin fillestar të 1WIN?

Bonusi i mirë se ardhjes është një bonus shumë bujar dhe që u ofrohet të gjithë atyre që regjjistrohen për herë të parë në 1WIN.Mjafton që ju të kryeni regjistrimin dhe ju do të përfitoni prej bonusit të dedikuar për ju.Bonusi kap një shifër prej 250 euro dhe ju krijon mundësinë që ju të krijoni një llogari të plotë përsa i përket rrugëtimit në bastet online dhe lojërat online.Kujdes,njihuni me kushtet e bonusit paraprakisht që të mos keni asnjë problem.

🧑 Si mund të hap një llogari bastesh sportive në 1WIN?

Regjistrmi është një proces tepër i thjeshtë i cili do ju kushtojë vetëm dis sekonda më pas ju do të keni mundësinë e aksesit të plotë në 1 WIN.Regjistrimin mund ta kryheni nëpërmjet mundësive të ofruara që janë: me anë të adresës së email, me numër telefoni dhe me një klikim të vetëm më anë të kodeve të mundësuar nga kompania e basteve.

💵 Si mund të vendos një bast në një llogari të 1WIN?

Të vendosësh një bast është një proces shumë i shpejtë dhe i lehtë njëkohësisht. Ju pasi përcaktoni ngjarjet që do të vendosni bast klikoni mbi koeficientët përkatës dhe do të shfaqet bileta juaj elektronike. Që të quhet i përfunduar basti ju duhet të përcaktoni dhe shumën që do i bashkoheni bastit dhe të shkoni te opsioni përfundo. Pasi klikoni përfundo bastin ju do të prisni për rezultatet për të parë në qoftë se bileta tuaj është fituese apo jo. Në një biletë të vetme ju mund të përcaktoni më shumë se një ngjarje sportive nuk ka një limit numëri i ngjarjeve që ju mund të luani.

📱 A ofron aplikacionin 1WIN në celular?

PO ka në aplikacion ku ju mund të gjeni të gjitha shërbimet e disponueshmë mjafton që ju të logoheni do të keni mundësinë që të lundroni pa problem në aplikacion. Aplikacioni është një risi ku ofron më shumë mundësi dhe ku gjeni njëherësh morinë e lojërave të fatit. Aplikacioni është ndërtuar dhe ideuar me qëllim kryesor që të gjendet sa më pranë të gjithë lojtarëve dhe të ndihmojë ata në procesin e lojës. Ju mund të bëhni pjesë e risisë teknologjike nëpërmjet të instalimit të aplikacionit në sistemin androoid dhe ios mjafton që paisja juaj smartphone ta suportojë aplikacionin.

💳 Si mund të depozitoj para në llogarinë time 1WIN?

Depozitimi është proces në dukje që mund të duket tepër i ndërlikuar por mundësia që ju ofrohet në 1WIN është unike. Ju mund të depozitoni mes 36 mënyrave të ofruara, këto mënyra janë mundësuar që ju të keni mundësi për të zgjedhur atë mënyrë që është më e duhura për ju dhe mbështet procesin e depozitimit. Depozitat ju mund ti kryheni në monedhën që keni përcaktuar në një mënyrë të shpejtë dhe të sigurt. Më shumë informacion në lidhje me to ju mund ta merrni në seksionet përkatëse gjithashtu ju mund të interesoheni pranë asistencës teknike.

💸 Si mund të tërheq fitimet e 1WIN?

Të tërheqësh fitimet nuk ka qenë asnjëherë më parë kaq e thjështë dhe e shpejtë. Procesurat e tëheqjes janë lëhtësuar ndjeshëm dhe ju mund të kryeni gjithë shërbimin në pak minuta. Për ju ofrohet një mundësi më tepër për për të përzgjedhur atë mënyrë që është shumë më e dobishme dhe ju lehtëson të gjithë procesin e tërheqjes. Shërbimin ju mund ta merrni nëpërmjet 36 mënyrave në dispozicion dhe shumë prej tyre janë risi që suportojnë një shërbim më të thjeshtë për ju.

Tërheqjet që ju mund të bëni nuk kanë limit do të thotë që i gjithë shërbimi nuk është përcaktuar një shumë limit për tërheqje, gjithsesi ato përcaktohen prej mënyrave që ju zgjidhni.

⌛ Sa kohë duhet për të procesuar një tërheqje në 1WIN?

Koha është në varësi të mënyrës që ju zgjidhni. Ajo është përcaktuar fare mirë pranë informacioneve që gjenden në faqe. Ju njiheni me të gjitha kushtet e nevojshme më pas procesoni për të kryhet tërheqjet. Sipas mënyrës ju do të njihni dhe kohën ekzakte të secilës prej tyre. Procesohet më shpejt me anë të portofoleve elektronikë por ju mund të vazhdoni dhe me mënyra të tjera standarte të cilat janë më familjare për ju si kartat e bankave apo dhe llogaritë e bankave.


1Win FR 1Win Portugal 1Win AR 1Win RU 1Win GR

1win_logo

Bonus regjistrimi +500%

Regjistrohu Regjistrohu