Premier bet

Premier bet është një ndër të pakta kompani bastesh që fokusin e saj kryesor ka lojrat e fatit dhe bastet sportive. Nuk ka një kompani tjetër e cila të kete një numër më të madh seksionesh lojërash se Premier bet.Kjo është një arsyet pse klientët e saj janë besnikë dhe se numri i tyre është në rritje gjithmonë e më shumë.Krijimi i saj daton me bastet sportive por synimi i kompanisë që ti ofrojë lojtarëve gjithmonë e më shumë lojëra dhe argëtim e bën atë të jetë numër 1 për lojërat e fatit.Në qoftë se doni të provoni emocionet e lojrave të fatit dhe të ndjeni emocionin e tyre Premier bet ju mirëpret.

Seksioni i basteve sportive i disponueshëm në Premier bet

Premier bet ju jep mundësinë ju ju të vendosni bastin tuaj Free.E gjitha është e mundur pasi ju të aksesoni faqen ju duhet të shkoni te opsioni FREE BET dhe pasi të keni klikuar,ju duhet të zgjidhni se cilat prej ngjarjeve sportive dëshironi të përfshini në bastin tuaj.Pasi të keni bërë zgjedhjen ky do të jetë basti juaj falas dhe mund të shfrytëzoni të ardhurat që ajo ju mundëson.

Premier bet ashtu si shumë kompani të tjera bastesh që operojnë ofrojnë të gjitha ngjarjet sportive kryesore.Por ajo cka kërkohet nga lojtarët është gjithmonë e më shumë evente sportive dhe sa më shumë ngjarje sportive të reja.Ajo cka kërkojnë lojtarët nuk janë vetëm kampionatet kryesore si:Premier Liga,Bundesliga,La Liga,Premier Leauge,Seria A,Ligue 1 por dhe ngjarje të tjera “më pak të rëndësishmë”.

Premier bet ka zgjedhur të ofrojë për të gjitha ata lojtarë që kanë zgjedhur atë si kompaninë e tyre të basteve më shumë mundësi përsa i përket ngjarjeve sportive që ajo ofron.Ngjarjet sportive janë të shumë llojshme dhe nga më të ndryshmet kur bëhet fjalë për to ju do të keni mundesi që të lundroni në botën e pafundme të tyre duke u njohur jo vetëm me eventet tashmë hit por do të keni mundësi  që ju të zgjidhni mes atyre eventeve që janë dhe ekskluzive vetëm sa i përket Premier bet.Njëherësh me Premier bet ju keni mundësinë që parashikimet tuaja të bëhen më të thjeshta sepe numri i shumtë i ngjarjeve sportive mund të cojë në një përzgjedhje më të saktë ose ju mund të shkoni te ato ngjarje të cilat ofrojnë për të gjithë lojtarët një mundësi të shtuar dhe disa herë më shumë siguri në përzgjedhjen e bastit.

Mundësitë e basteve në dispozicion

Mundësitë e basteve në Premier bet janë të pafundme,ka më shumë se 50 mundësi bastesh për cdo ngjarje sportive.Mundësitë variojnë në bazë të ngjarjes sportive që ju keni zgjedhur sepse jo të gjitha ngjarjet suportojnë mundësi të njëjta.

Më të zgjedhurat mbeten mënyrat klasike si:Full Time Result,Double Chance,Correct Score,Half Time/Full Time,Total Goals,Both Teams to Score,DraW No Bet,Winning Margin,Handicap Result,First Goalscorer,Anytime Goalscorer,Time of First Goal gjithsesi ju keni shumë më shumë mundësi dhe mund të zgjidhni prej tyre.(kjo është thjeshtë një listë referuese,prezantimi)

Për më shumë informacion mbi secilin opsion bastesh, shkoni te Qendra e Ndihmës, hapni seksionin e Pyetjeve të Bëra Shpesh në lidhje me sportet dhe shkoni te llojet e basteve.

Avantazhet dhe disavantazhet
  • Webfaqe e hollësishme për tu naviguar, e detajuar
  • Pafundësi lojërash
  • Suporti ndaj klientit i pandashëm
  • Sportet virtuale,dhe një gamë kompeticionesh
  • Shumë opsione të ndryshme lojërash nga disa kompani kryesorë të programeve
  • Oferta promocionale të pafundme
  • Ajo ofron kazino në internet, poker dhe baste sportiv
  • Faqja mobile-mobile app
  • Nuk mbulon në mënyrë të drejtpërdrejtë të gjitha eventet në livetream
  • Pagesat mund të kenë vonesa të përpunimit, në disa ditë

Mundësitë janë më të larta?

Mundësitë që ofron Premier bet jo vetëm që janë më të larta dhe me më shumë mundësi zgjedhjesh por krijojnë për ju dhe një mundësi më shumë që të ardhurat tuaja të shumëfishohen. Një mundësi e mirë shfaqet në Premier bet përsa i përket koeficientve,në krahasim me ato që ofron tregu ju do të keni mundësinë të njiheni me to dhe të shihni që janë vërtet të diferencuara prej kompanive të tjera dhe më një prirje pozitive për të ndikuar në bastin tuaj.

Vetëm një ngjarje sportive e vetme në Premier bet të jep një mundësi zgjedhje mes 100 ose më shumë mundësish,e gjitha kjo në varësi të ngjarjes sportive që ju zgjidhni të bëni parashikimin.

Premier bet bonus

Bonuset në Premier bet janë jo të pakta,ju mund të përfitoni prej tyre mjafton të zgjidhni Premier bet si kompaninë tuaj të basteve,të krijoni llogarinë tuaj dhe automatikisht jeni pjesë dhe ju për të përfituar prej dhjetra bonusesh që ofrohen nga Premier bet.Bonuset që ofron Premier bet ka zgjedhur që të kategorizohen sipas lojërave të ndrsyhsme që ju përzgjidhni.Kompania nuk ofron vetëm baste spotive dhe për të mos privilegjuar vetëm bastvënësit ajo ka zgjedhur të ofrojë bonuse për të gjitha lojërat e fatit.

ü  Kompeticioni fituesit e javës,cdo javë pas mbarimit të ngjarjeve futbollistike Premier bet ka zgjedhur të ofrojë 1000EURO për 25 bastëvënësit më të mirë të javës.Pra për të gjithë ata që kanë një numër fitoresh në parashikimet e tyre më shumë se të tjerët do të ndajnë një shumë prej 1000EURO.Ju zgjidhni të bëhëni pjesë pasi të keni luajtur parashikimin e parë.

ü  Bonusi i mirëseardhjes është 100% e depozitës suaj të parë deri në 30EURO.Nje bonus që ofron mirëseardhjen nga Premier bet,ndoshta mendoni së është një shifër e vogël por është shumë më shumë se aq sepse ju jep mundësinë që ju të lundroni në botën e basteve me një shumë të dhuruar ku ju mund ta shumfishoni shumë më shumë.

Kjo është vetëm një listë prezantuese e asja cfarë ofrohet për ju.Për cdo informacion që dëshironi të merrni në lidhje me bonuset edhe ofrtat promocionale ju ftoj të shkoni te seksioni Bonus Ose Promotions në web për tu informua në një mënyrë më të detajuar edhe do të keni asistencën e nevojshme nqs do të ju nevojitet.

KUJDES! Nëse keni zgjedhur një nga bonuset e mirëseardhjes në depozitën tuaj të parë,një tërheqje e fondeve nuk do të jetë në dispozicion derisa të përmbushen kërkesat e dhënies së bonusit.

Bastet e drejtpërdrejta të ofruar nga Premier bet

Një sensacion i cili ka bërë për vetë shumë bastvënës jo vetëm ata të rrinj por dhe lojtarët ekzistues.basti live ka rëndësinë e tij dhe kuptohet shumë mirë nga të gjithë ata lojtarë të cilët e dinë si funksionon basti dhe si janë të drejtuara fitimet te bastet live.

Bastet e drejtpërdrejta të japin një mundësi më shumë që lojtarët të krijojnë një ide më të qartë në lidhje me parashikimin dhe krijimi i një vizioni të jep mundësinë që ju të ndërtoni një bast fitues. Nuk është e lehtë por është një shans i shtuar për të gjithë ju që të krijoni atë biletë që do ju shpallë fitues.

Premier bet ofron Kazino dhe Kazino live

Premier bet ka sjellë së fundmi për të gjithë lojtarët e saj dhe mundësinë e opsionit kazino dhe kazino live.Një mundësi e mirë për të gjithë ata persona të cilët janë të apasionuar pas lojërave të fatit tashmë do të kenë mundësi ti gjejnë dhë të bëhen pjesë e tyre online nga komoditeti i shtëpsië. Seksionet janë të mbushura me më shumë mundësi për të gjithë lojtarët duke krijuar për ta një dritare më shumë mundësië fitimi dhe një shans më të madh për të krijuar më shumë të ardhura dhe për të përjetuar ato emocione që të fal loja.

Kazino është nj risi e cila ofron jo vetëm ato lojëra standarte që ju mund ti hasni në të gjitha kompanitë e tjera ose në sallat e lojërave por do të keni mundësi njëherësh që të bëheni pjesë e lojërave të reja dhe që janë të mundësuara vetën në Premier bet.

Fast 3,loja më e shpejt që keni parë donjëherë .Cdo 5 minuta zhvillohet një lojë gjat gjithë ditës dhe ju mund të bëheni pjesë e saj duke bërë një parashikim.Nëse parashikimi juaj është i saktë për dy dhe tre numra ju bëheni fitues.

Virtuals,seksioni ku do të gjeni të gjitha lojërat tuaja eSports të preferuara dhe do të shpenzoni një kohë të mirë duke u argëtuar fituar dhe marrë kënaqësi në të njëjtën kohë.Gama e madhe e përzgjedhjes do ju mahnisë thjesht mendoni ti kushtoni shume kohe nga e juaja këtij seksioni sepse është vërtët argëtues.

Premier 6 është loja që do ju mbajë për shumë kohë të lidhur dhe që do ju fali më shumë adrenalinë se lojërat e tjera.Në këtë lojë ju do të bëni një parashikim për 6 ndeshjet sportive e përcaktuara nga kompania dhe në qoftë se parashikimi juaj del i saktë ju bëheni fitues të një shifre prej 20,000 EURO.PO është një shifër vërtët e frikshme por e mundur nqs ju gjeni rezultatin e saktë të 6 ndeshjeve.

Premier bet në lidhje me klientët e saj

Asistenca dhe suporti që në ju japim lojtarëve që na kanë besuar është një ndër pikat tona më të forta.Përsa i përket klientit ai vlerësohet që cdo hap që ai hedh ne Premier bet të jetë i sigurt.Asistenca ofrohet gjatë gjith kohës,prandaj mos nguroni që për cdo paqartësi që ju keni të pyesni sepse është një staf i madh që është i gatshëm të përgjigjet për ju në kohë rekord. Premier bet ka zgjedhur të ofrojë disa mënyra kontaktimi si ajo më klasikja me email ku ka vënë në dispozicion email-in e suportit po ashtu dhe më eficentja që është shërbimi ndaj klientit që ofrohet në seksionin e web-faqes.Ju do të merrni një përgjigje të shpejtë dhe të spjeguar nga ana e stafit.Mënyra e organizimit ka bërë që dhe kontakti ose problemet që mund ti lindin lojtarëve gjatë navigimit të jenë të minimizuara.Gjithsesi është një ndër shërbimet më të mira që mund të gjeni.

Premier bet dhe aplikacionet

Aplikacion i ideuar tërësisht për lojtarët duke ofruar në të njjtën kohë si bastet sportive dhe të gjitha lojërat e tjera të fatit që vetëm Premier bet ofron.Aplikacioni i ofruar në të dyja sistemet e operimit në sistemin Android dhe iOS.Të gjithë lojtarët do të gjëjnë veten te ky aplikacion sepse ajo ofron shumë që lojtarët të ndihen si në një sallë bastesh të vërtetë. Aplikacioni erdhi si risi sepse sot gjithcka preferohet të bëhët me klik nga teleoni dhe Premier bet e ofroi për të gjithë lojtarët që e kanë zgjedhur.Me disa probleme të vogla që nuk vërehen aplikacioni po bëhët pjesë e pandashme e paisjeve elektornike të të gjithë lojtarëve.Bëhu dhe ti pjesë e tyre duke zgjedhur Premier bet ti automatikisht je fitues. 

Premier bet – pyetjet e bëra më shpesh

📝 Si mund të hap një llogari bastesh sportive në Premier bet?

Ndryshe nga shumë kompani të tjera të cilat operojnë tashmë online Premier bet ka bërë dy zgjedhje përsa i përket regjistrimit,ju zgjidhni.Ju mund të bëheni pjesë e saj duke dërguar një mesazh në numrat përkatës së Premier bet ose ju mund të zgjidhni të regjistroheni përmes web-it.

Regjistrimi është një proces tepër i thjeshtë mjafton që ju të vendosni në opsionet boshe ato pjesë të cilat janë të kërkuara dhe do të shihni që do të keni mundësi të navigoni lirisht.Të gjitha të dhënat tuaja personale janë diskrete dhe mbrohen ligjërisht.

E rëndësishme është që ju të vendosni një email aktiv për të marrë në kohë reale të gjitha njoftimet dhe ofertat.

💰 Si mund ta marr bonusin e mirëseardhjes?

Ju mund të bëheni pjesë e bonusit të mirëseardhjes me krijimin e llogarisë suaj në Premier bet.Pasi krijoni llogarinë ju duhet të lejoni që të përfitoni prej bonusit që ofrohet për ju edhe ju automatikisht do të bëheini pjesë e tij.Ju duhet të lexoni me kujdes ato kushte të cilat ju duhet të ndiqni për të shfrytëzuar bonusin e mirëseardhjes edhe jo vetëm sepse Premier bet ofron një morri bonusesh duke ju dhënë mundësi që edhe ju të përfitoni prej tyre.

Kujdes!Në lidhje me bonusin merrni më shumë infromacion në seksionin Bonus ose mundet të drejtoni pyetje në shërbimin ndaj klientit.

🧾 Si mundet të vendos një bast në Premier bet?

Gjithçka është shumë e thjeshtë. Mjafton të regjistroheni, të plotësoni llogarinë tuaj, të zgjidhni një sport dhe ekipet e kërkuara. Më pas, vendosni për atë që do të bëni parashikimin. Secili person ka strategjitë dhe praktikat e veta më të mira. Shumica e njerëzve pëlqejnë të vënë bast më shumë në futboll. Veçanërisht shanset e mëdha mund të kapen drejtpërdrejt (kjo do të thotë që ndeshja është në zhvillim e sipër për momentin)

Pasi të kemi zgjedhur atë për të cilën do të vendosni bast, futni shumën e kërkuar dhe shtypni konfirmimin. Bast është pranuar, tani ju duhet të prisni për fundin e ndeshjes.

Nëse fitoni, do të merrni shumën shumëzuar me koeficientin. Në rast të humbjes, shuma do të digjet.

🎁 Si mund të përfitoj bastin falas?

Menjëherë pasi bëheni pjesë e Premier bet ju ofrohet mundësia për të përfituar brej bastit falas.Ju duhet të shkoni të opsioni që është FREE BET dhe duhet të klikoni,pasi të klikoni ju do të keni menjëherë mundësinë për të përfituar prej tij.Më pas zgjidhni ngjarjen sportive që dëshironi të bëni parashikimin,dhe mjafton që bileta juaj të jetë fituese për të përfituar prej saj.

⏱️ Sa kohe duhet për të procesuar një tërheqje?

Procesi i tërheqjes së plotë, i cili përfshin periudhën në pritje, verifikimin nga kazino dhe transferimin aktual të fondeve, mund të zgjasë deri në dy ditë nëse përdorni mënyra më të shpejta pagese.

Për më tepër, pagesa të shpejta gjithashtu u janë prezantuar lojtarëve kohët e fundit dhe janë në dispozicion për disa metoda. Duke përdorur këtë opsion, ata që duan të tërheqin fitimet e tyre mund ta bëjnë këtë në më pak se 24 orë.

Kufiri 24 orësh vlen vetëm për opsionet e portofolit elektronik. Për opsionet e transferitës bankare dhe kartës bankare, zbatohet një limit katër-ditor, i cili konsiderohet ende shumë i shpejtë, pasi një transferim i rregullt bankar mund të zgjasë disa javë.


PremierBet FR PremierBet Portugal PremierBet RU PremierBet λλαδα

Premier_me_logo

Bonus deri në 160%