Sportingbet

Shpesh jeni ndeshur në reklamimin online me markën e basteve Sportingbet.Sportingbet  është një nga markat më të mëdha të basteve sportive që nga viti 1998. Sportingbet është regjistruar në Angli dhe ka një licencë për aktivitetet e basteve në Internet në të gjithë botën. Aksionet e kompanisë janë të listuara në Bursën e Londrës dhe janë sponsorë të klubeve angleze të futbollit Wolverhampton dhe Leeds United.

Sportingbet është një nga botuesit më të mëdhenj të licencuar në Evropë në Mbretërinë e Bashkuar dhe aktualisht punon me mbi 5 milion klientë në të gjithë botën. Marka është shumë e popullarizuar dhe shumë lojtarë e preferojnë atë sepse ka tradita dhe është ndër të paktat kompani që ka kaq shumë seksione dhe mundësi.

Seksioni i basteve sportive i ofruar nga Sportingbet

Për shumë vite, Sportingbet (bast Sporting) tashmë është vendosur si markë në bastet në internet dhe si e tillë duhet të ofrojë një larmi mundësish bastesh sportive në shumë sporte të ndryshme, duke zgjeruar vazhdimisht këtë listë. Sportbeting ofron sportet e mëposhtme: Futboll, Tenis, Volejboll, Basketboll, Hendboll, Hokej, Baseball, Formula 1, Snooker, Shigjetat, etj.

Ndërkohë, në këtë faqe mund të gjeni një shumëllojshmëri të kampionateve kombëtare, dhe lista e tyre po rritet vazhdimisht, dhe mundësitë e basteve janë pothuajse të pakufishme. Shanset janë përgjithësisht më se të kënaqshme dhe të përshtatshme për një nga kompanitë më të mëdha në botë.

Ndërfaqja e faqes është plotësisht e kuptueshme dhe logjike, kështu që ka shumë të ngjarë të mos ketë vështirësi në lidhje me të. Përveç kësaj, opsionet e basteve janë në dispozicion vetëm me disa klikime. Seksioni sportiv, si dhe pjesa tjetër e faqes, janë në ngjyrën blu që kënaq syrin, gjë që gjithashtu kontribuon në kohën e kaluar.

Faqja madje ka një version celular që ju lejon të vendosni bast në internet ndërsa jeni në lëvizje, por ne do ta diskutojmë këtë më vonë në artikull. Le të shohim tani mundësitë e fitimit.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Web-i është i mirë dizenjuar dhe ju mundëson një thjeshtësi në navigimin tuaj në web,duke mos krijuar donjë problem.
 • Lisecuar nga të gjithë autoritetet përkatëse me të gjitha lisencat e duhura.
 • Larmishmëri lojërash të ndryshme.
 • Mund të zgjedhë në faqen kryesore ose në opsioni search.
 • Një markë e njohur dhe e miratuar (e njohur gjerësisht si Paradise Poker.)
 • Mundësi të shumë llojëshme bastesh.
 • Web-faqe e aksesueshme lehtësisht.
 • Mundësohet dhe në smartphone.
 • Operim disa vite në treg.
 • Mundësitë e shumta që ofron ky web-site e bëjnë të ndryshme nga disa prej operatorëve të tjerë që ofrojnë shërbimin online.
 • Dizajni wshtw njw ndwr ato pika tw forta tw kwsaj kopanie duke ofruar pwr tw gjithw klientwt e saj njw lehtwsi dhe thjeshtwsi pwrdorimi.
 • Kazinoja është një seksion që nuk është zhvilluar shumë në këtë kompani sepse fokusi i saj është basti online dhe ajo gjithë vëmëndjen e ka drejtuar atje.
 • Web-i është pak i ngadaltë për arsye se është i ngarkuar me animacione
 • SportingBet nuk mundëson dot njëkohësisht disa baste njëkohësisht,ndryshe nga disa kompani që ofrojnë shërbimin e tyre online.
 • Një pikë tjetër e cila nuk është në favor të SportingBet është suporti ndaj klientit i cili është jo në mbështetje të klientëve,duke krijuar kështu disa vakanca.

Bonusi i mirëseardhjes i ofruar nga Sportingbet për bastet sportive

Webfaqja e Sportingbet ofron një larmi të gjerë shpërblimesh dhe promovimesh, dhe e para ofrohet me vetë regjistrimin. Ky është një bonus regjistrimi me vlerë 50 Euro në depozitën e parë, dhe për ta marrë atë, ju duhet të depozitoni fonde në të njëjtën ditë të regjistrimit dhe brenda një jave duhet të plotësoni kërkesat për vlefshmërinë e bonusit të mirëseardhjes. Përveç bonusit të mirëseardhjes për bastet sportive në Sportingbet, ju gjithashtu mund të përfitoni nga oferta promocionale të tjera me shuma cash, ose në varësi të aktivitetit tuaj në faqe, ose fushata të ndryshme promovuese ose raste të veçanta siç janë shpërblimet e përvjetorit. Ju gjithashtu mund të vini bast në Sportingbet (bast Sporting) dhe pa depozituar në një garë të veçantë prej 12 parashikimesh,

Sportingbet është një nga prodhuesit më të mëdhenj të basteve në Evropë, i licencuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe aktualisht punon me mbi 5 milion klientë në të gjithë botën. Markë është, dhe shumë lojtarë e preferojnë atë sepse ajo ka tradita dhe është një nga pak kompani bastësesh që kanë kaq shumë seksione dhe mundësi.

Një kazino dhe kazino live me traditë që ju sjell një bonus prej 200$

Pa dyshim, një nga kazinotë më të mira në internet është ajo në Sportingbet! Kazinoja është bërë me teknologji moderne të përparuar dhe ka licencat dhe lejet e nevojshme për aktivitetet e basteve.

Kazinoja Sportingebt mirëpret adhuruesit e saj me promovime të shumta dhe të larmishme të bonusit, e para prej të cilave është 200$ në depozitën e parë. Pastaj vjen kalendari special me bonuse kazinoje që ju ofron bonuse financiare ditore dhe rrotullime falas. Ka privilegje për pjesëmarrësit e Klubit VIP që marrin shpërblimet e përmendura më lart dhe shumë privilegje të tjera dhe rrotullime falas.

Paradise Poker ka grafikë dhe funksionalitet të shkëlqyeshëm – është i shpejtë, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t’u përshtatur për të luajtur. Diapazoni i opsioneve është mjaft i mirë dhe ofrohen tiparet e zakonshme, të tilla si shënime për lojtarët, historia e lojës, statistikat dhe më shumë. Ekzistojnë të gjitha opsionet për lojëra: Texas Hold’em, Omaha, Omaha Hi-Lo, si dhe lojëra më të pazakonta, siç janë pesë letrat Draw dhe Pineapple. Paradise Poker ofron një larmi turnesh, dhe ata që ende nuk mund të luajnë poker kanë mundësinë të mësojnë përmes tabelave të ofruara për këtë qëllim dhe patate të skuqura falas.

Bastet drejtpërdrejt në një nivel tjetër me Sportingbet

Bastet drejtpërdrejt në internet janë bërë një opsion i preferuar për entuziastët e basteve, pasi u lejon atyre të reagojnë gjatë takimit, të monitorojnë ngjarjet, të analizojnë dhe të vendosin baste bazuar në informacionin e marrë nga analiza. Sigurisht, parashikimet nuk janë gjithmonë të sakta, prandaj, lojtarët duan të ndryshojnë bastet e tyre, të tërheqin ato që kanë vendosur ose të rrisin bastin e tyre fillestar.

Bastet drejtpërdrejt preferohen edhe nga lojtarët, pasi sigurojnë një pamje më të qartë të rezultatit përfundimtar të lojës.

Në pjesën e drejtpërdrejtë do të gjeni të gjitha takimet në vazhdim, si dhe shanset dhe tregjet për secilën prej tyre. Seksioni drejtpërdrejt përfshin pothuajse të gjitha sportet, si dhe kampionatet e secilit prej tyre. Në lojën e drejtpërdrejtë në Sportingbet (bast Sporting) ju do të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe mundësinë për të mbyllur bastin.

Ndjekja e transmetimit të drejtpërdrejtë

Në faqen e internetit të Sportingbet keni mundësinë të shikoni drejtpërdrejt disa takime, të analizoni datën e ngjarjes dhe të vendosni baste të përshtatshme në kohë reale.

Sportet që mund të shikohen drejtpërdrejt në faqen e internetit të libralidhësve përfshijnë: Futboll, Tenis, Basketboll, Volejboll, Hokej, Snooker, Badminton, Pingpong

Depozitat dhe tërheqjet e fondeve në Sportingbet

Sportingbet nuk vendos asnjë tarifë për asgjë, si për depozitimin ashtu edhe për tërheqjen e fondeve. Sigurisht, për të bërë depozitimin tuaj, së pari duhet të identifikoheni, pastaj shfaqet një buton i gjelbër “Dorëzo” dhe thjesht duhet të ndiqni udhëzimet.

Metodat më të njohura të depozitimit ose tërheqjes së parave janë:

Karta e Kreditit / Karta e Debitit
Skrill
Transfertat bankare
PayPal
Neteller
Click2Pay

Në mënyrë që ky proces të zhvillohet më shpejt, ju rekomandojmë të përdorni të njëjtën metodë depozite ose tërheqjeje.

Sportingbet në lidhje me klientët

Shërbimi ndaj klientit është i përgatitur mirë që të jetë në gjendje t’i përgjigjet në mënyrë adekuate të gjitha pyetjeve dhe gjithashtu faqja ka një qendër të detajuar të informacionit me shpjegime se si të zgjidhin pyetjet më të shpeshta, kështu që ju të mund të kontrolloni më shumë së pari, para se të dërgoni një mesazh tek operatorët.

Ekzistojnë disa mundësi për të kontaktuar me operatorët mbështetës të faqes – me telefon, email, bisedë të drejtpërdrejtë ose përmes një forme të veçantë kontakti. Biseda e drejtpërdrejtë është opsioni më i preferuar për të kontaktuar me operatorët e faqes, sepse është i drejtpërdrejtë, por nganjëherë ka probleme me hyrjen në bisedë, gjë që krijon shqetësim për përdoruesit që duan të marrin një përgjigje të shpejtë njëkohësisht. Sigurisht, një kërkesë mund të dërgohet me e-mail, ku ekipi mbështetës përgjigjet relativisht shpejt dhe është shumë i sjellshëm.

Në fund mund të themi se faqja në internet e Sportingbet është shumë e lehtë për t’u përdorur, me një ndërfaqe intuitive të klientit dhe lundrim logjik, dhe kjo, e kombinuar me promovime të shumta dhe shpërblime të azhurnuara, e bëjnë këtë libralidhës online midis udhëheqësve të industrisë për kaq shumë vite.

Le të mos harrojmë se lojtarët e rinj mund të marrin një bonus prej 50$ për sporte, si dhe 10 rrotullime falas dhe një bonus prej 200$ për kazino. Në përgjithësi, platforma e basteve ka diçka për të gjithë tifozët e basteve në internet dhe një sërë mundësish për të fituar, prandaj mos prisni më shumë dhe filloni të luani në sit sot.

Sportingbet pyetje

📝 Si të hapim nje llogari në sporting bet?

Hapja e një llogarie në SportingBet është një proces i cili nuk është se do ju marrë shumë kohë.

Në qoftë se ju keni përzgjedhur që të bëhëni pjesë e kompanisë SportingBet mjafton që të regjistroheni dhe do të keni aksesin e plotë në navigimin tuaj në web-faqe.Një regjistrim i cili do t'iu marrë vetëm disa minuta dhe kërkon disa të dhëna bazike ato që shpesh ju i përdorni për tu aksesuar në disa site të tjera.Të dhëna si emri,email dhe numri i telefonit janë të mjaftueshme që ju të keni aksesin e plotë dhe mund të lundroni lirisht duke u bërë pjesë e mundësive që SportingBet ofron.Një aksesim i thjeshtë ofrohet për ju dhe ju mund të lundroni në larminë e mundësive që ofrohen vetëm për ju.

💰 Si mund ta marr bonusin e ofruar nga Sportingbet?

Oferta e mirë se ardhjes është një mundësi shumë e mrë për të nisur rrugëtimin ndoshta disa mendojnë se është e pakët por është një ofertë bujare që ndihmon rrugëtimin tuaj.

Oferta e re e llogarisë Sportingbet vjen në formën e një bast rezervë. Për të drejtuar topat kualifikuese, krijoni me sukses një llogari dhe bëni një depozitë të paktën 10$. Tjetra, zgjidhni të gjitha shanset sportive të paktën 1/1 të regjistruara në sit dhe vendosni një bast prej 10$.

Nëse basti fillestar fiton, atëherë ditë të lumtura! Nëse basti juaj humbet, ju do të merrni një prapavijë deri në një maksimum prej 10$. Basti juaj ju kthehet si një bast falas.

Oferta është e hapur për klientët e rinj mbi moshën 18 vjeç. Kërkohet një depozitë minimale prej 10$ pas regjistrimit. Zbatohet një kërkesë minimale për kuotën e 1/1 (2.0). Provat e garave me kuaj përjashtohen nga oferta. Vendosni 10 $ në bastin tuaj të parë për t'u kualifikuar. Bastet e humbura do të rimbursohen deri në 10 $.

🧾 Si mund të vendos një bast në Sportingbet?

Që të keni mundësinë që ju të vendosni bastin tuaj ju duhet të këni një llogari aktive që do të thotë ju duhet të jeni të regjistruar dhe llogaria tuaj duhet të ketë një depozitë që të keni mundësinë të vendosni bastin për parashikimin tuaj.

Më pas i gjithë procesi është lehtësisht i thjeshtë ju duhet të klikoni mbi imazhin përkatës të koeficientit dhe në të djadhtë të tyrë shfaqet bileta juaj.Ju mund të bënë njëkohësisht më shumë se një parashikim në një biletë të vetmë nqs bileta juaj është në seksionin sistemtike dhe në qoftë se është e thjeshtë ju mund të bëni vetëm një të tillë.

📱 Si ta shkarkoj aplikacionin celular për Sportingbet?

SporingBet një ndër kompanitë e basteve sportive lider ka zgjedhur të ofrojë për të gjithë ata lojtarë të cilët e kanë besuar dhe mbështetur për vite me radhe një risi.Duke mos u mjaftuar vetëm në versionin klasik të basteve online sic është web-i që të gjitha kompanitë e tjera e mundësojnë.SportingBet ofron një aplikacion të dedikuar tërësisht basteve sportive .

Një aplikacion i cili vjen në të dy sisitemet në Android dhe iOS do ju mundëosjë të gjithë lojtarëve të saj një mundësi më shumë ku do të gjejnë lëhtësitë dhe thjeshtësitë e vendosjes së një basti në një kohë më të shkurtër në një paisje që është pjesë e pandarë e të gjithve prej nesh. Aksesimi në të është tërësisht i thjeshtë ju mjafton ta download dhe të instaloni aplikacionin përkatës dhe më pas të hapni llogarinë tuaj atje më të dhënat që ju kërkohen.Më pas aksesi juaj është tërësisht i plotë dhe ju mund të shijoni atë cka ofrohet për ju

💳 Si t’i depozitoj paratë e mia në llogarinë time në Sportingbet?

Mënyrat e depozitimit me SporingBet është një mundësi më vetë janë të shumta mundësitë që ofrohen për ju dhe ju mund të zgjidhni lehtësisht mes atyre mundësive që ofrohen për ju.Është e pamundur që ju mos e gjeni mundësinë që ju përshtatet mes dhjetrave që ofrohen.

Mënyrat nga më të ndryshmet nga ato më klasiket si kartë krediti,debiti,transferta bankare te mënyrat më moderne si portofolat elektonikë si Skrill,PayPal,Neteller etj.Mjafton të zgjidhni një dhe ju mund të bëni depozitën juaj,mos harroni të pranoni bonuset e ofruar për ju.

💸 Si mund të tërheq fonde nga llogaria e Sportingbet?

Fitimet mund të tërhiqen nga ju në disa mënyra të caktuara,llogjikisht të ngjashme me mundësitë e depozitimit por jo mundësisht e thënë të ndodhë me të njjtën mënyrë.

Nëse ju keni kryer depozitim me PayPal,tërheqja juaj mund të bëhët më të gjitha mundësitë e tjera të mundshme duke mos ju kushtëzuar. Kushtëzimi nuk ekziston në SportingBet mjafton që ju të bëni fitimet tuaja dhe ju mund të tërhiqni ato me mënyrën e preferuar.

Kushtëzimi nuk ekziston as përsa i përket shumës së tërheqjes, pra ju mund të bëni tërheqje dhe të shumave më të vogla që ju fitoni.Kohëzgjatja e gjithë procesit diktohet nga mënyra e tërheqjes që ju bëni,portofolat elektronikë e lehtësojnë shumë kohëzgjatjen dhe ju mund të merrni në kohë rekord fitimet tuaja.

🛑 Si mund ta mbyll llogarinë e hapur në Sportingbet?

Procesi i mbylljes së llogarisë është një proces i cili mund të zgjasë disa minuta pas verifikimet që bëhen ju menjëherë mund të pranoni të mbyllni llogarinë tuaj.KUJDES!Në qoftë se ju këni një llogari e cila disponon me disa fitime tuajat ju rezikoni ti humbisni ato dhe për këtë arsye ju duhet të bëni një "pastrim" të llogarisë tuaj.Nësë ju e mbyllni llogarinë tuaj ju nuk keni mundësi që ta ktheni më në gjëndje aktive të mëparshme,thjesht mund të hapni një llogari tjetër sa herë ju dëshironi me të dhënat tuaja.


Sportingbet FR Sportingbet Portugal Sportingbet AR Sportingbet RU Sportingbet λλαδα

Sportingbet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

Regjistrohu Regjistrohu