Arcanebet

Sot të gjitha shërbimte po ofrohen përmes online-it,duke qëndrur në komoditetin tonë në mund të bëjmë të gjitha shërbimet që dikur na duhej të bënim një seri veprimesh sot me anën ë një kliku të vetëm realizohet gjithcka.Ofrohen si nga shërbimet me të thjeshta që janë utilitare për jetën edhe ato që ne i konsiderojmë lojra edhe na falin emocione dhe argëtohemi ndërmjet tyre një ndër to është edhe basti online.Janë të shumta kompanitë që e ofrojë këtë shërbim por ne duhet të bëjmë një diferencim për të zgjedhur se cila është e duhura për ne dhe cila ofron shërbimin më të mirë për ne si lojtarë.Arcanebet një ndër kompanitë që e ofron këtë shërbim dhe që gjendet më pranë kërkesave tona si lojtarë.Shërbimi online nuk ofrohet vetëm në bastet online por edhe në kazino,eSports dhe live kazino.

Bastet sportive të disponueshëme në Arcanebet

Arcanebet,ofron për lojtarët një mori ngjarjesh sportive,fokusi i saj nuk është vetëm sporti klasik i futbollit por edhe sporte të cilat nuk janë aq të ndjekur sa futbolli si psh:Hokei,Tenis,basketboll,Vollejboll,Basboll,Futbolli amerikan,Boks,MMA etj.Ngjarjet sportive janë të shumta në numër gjatë një dite ato mund të kaljnë shifrën e 1000 ngjarje në ditë dhe e gjitha kjo për të ofruar për lojëtarët një gamë të madhe ngjarjesh për të arritur rezultate sa më të larta për ta.Arcanebet ndyshe nga shumë kompani të tjear që ofrojnë këtë shërbim përvecse gamës së madhe të lojrave edh ngjarjeve ajo bën të mundur,Arcanebet ofron gjithashtu edhe një sërë eventesh jo vetëm ato të rëndësishme si: Premier Liga,Bundesliga,La Liga,Premier Leauge,Seria A,Ligue 1 por edhe ngjarje sportive të moshave të cilat rritin mundësitë e cdo lojtari për të bërë një biletë fituese.Nuk janë vetëm ngjarjet sportive të moshave por edhe ato si:Liga Arabe,Arabia Saudite,Oman,Iran etj.Kjo për një bastvënës me përvojë por edhe një fillestar është shumë domethënëse sepse ëshët një plus në dorën e bastvënësve për të bërë të mundur të shndërohen në fitues.

Mundësitë e basteve në dispozicion

Për të vendosur një bast për një ngjarje sportive të vetme ju do të keni mundësinë që me Arcanbet të keni më shumë se 100 mundësi. Mundësitë variojnë sipa ngjarjes portive që ju zgjidhni për të vendosur bast. ato janë të përcaktuara përbri cdo ngjarje dhe ju do të keni mundësinë të njiheni me to. Të gjitha ato që ofrohen janë mundësitë klasikë të cilat i keni hasur kudo por e vecantë ngelet që ju mund të njiheni dhe me disa prej mundësive që i hasni vetëm në këtë kompani bastesh. Mundësi më të shumta fitimesh do të thotë që ju do të keni më shumë shanse që në biletën tuaj të fitoni më shumë të ardhura.

Mundësitë janë më të larta?

Në qoftë se shohim te ngjarjet spotive që përmëndëm më sipër që janë më shumë se 1000 të tilla në ditë po astu edhe eventet që përmendëm që janë jo vetëm ato kryesore por edhe ato evente të një rëndësie të dytë ,kjo përkthehët në më shumë mundësi më të larta dhe mundësitë më të larta janë më shumë fitime.Por nuk janë vetëm këto Arcanebet ofron njëherësh dhe esports më një sërë lojërash si:CS:GO,Dota 2,LoL,StarCraft II.të gjitha këto janë një potencial i mirë që lojtarët ti shfrytëzojnë që të kenë më shum fitime prej lojërave dhe njëheresh emocione të bukura fitoreje.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Baste të shumta sportive
 • NJë aplikacion modern për smartphone
 • Lojëra kazinoje të shumë llojshme
 • Mbështëja ofrohet 24 orë
 • Në seksionin poker do të gjeni turnamente të ndryshme
 • Bonuse të shumta për të gjitha mundësitë e ofruara
 • Ju do të gjeni kazino,baste sportive dhe jo vetëm
 • Eventet nuk mundësohen të gjithë
 • Ngadalësimet që has faqja mund të pengojnë lundrimin
 • Tërheqja si proces kërkon kohë sipas mënyrave standarte

Arcanebet bonus

Arcanebet ofron disa bonuse të ndryshme sipas kategorive të lojrve që ju bëheni pjesë.Pasi ju të krijoni llogarinë tuaj në Arcanebet ju menjehëhere do të bëheni përfituesi i bonusit që ajo ofron për mirëseardhjen,gjithmonë nëse ju e lejoni që të përfitoni bonusin.Bonusi i mirëseardhjes përsa i përket sportit është 30EURO pasi të bëni depozitën e parë minimun 10 EURO ju menjëhëerë do të përfitoni bonusin e mirëseardhjes.Ndoshta 30 EURO për ju duken qesharake por më besoni është një shumë e mirë për të filluar,ndoshta nuk janë ajo që ju prisnit por dicka e është e rëndësishme më besoni për këtë, është një fillim shumë i mirë si shifër edhe ju ndihmon që ju të bëhëni pjesë e ACRANEBET.Bonusi i kazinosë është vërtët mbresëlënës një shumë në total prej 600EURO do të jetë bonusi juaj i mirëseardhjes i ndarë në tre pjesë sipas depozitave që ju do të bëni ju do të përfitoni në total një shumë prej 600EURO.Por për të gjithë ata lojtarë të cilët duan të ndihen të vecantë Arcanebet ju jep mundësinë të bëhën pjesë e bonusit VIP,ndjehu ndryshe përfito ndryshe.

Bastet e drejtpërdrejta të ofruar nga Arcanebet

Kushdo që luan baste e kupton rëndësinë e kohës,donjëherë dita jonë është aq e zënë sa harrojmë ato evente të cilat janë të rëndësishme dhe kujtohemi pikërisht në momentin kur ato kanë nisur janë në zhvillim ose drejt përfundimit.E njejta gjë ndodh edhe me bastet ne ndoshta harrojmë të luajmë në biletën tonë një ngjarje të caktuar edhe kjo shpesh herë na ka penalizuar,por tashmë me mundësinë që ofron Arcanebet asgjë nuk humbet madje ne mund të bëhemi pjsë e lojës me parashikimet tona edhe në momentin që ajo ka nisur një mundësi e ofruar edhe një shans më shumë për lojtarët e basteve për të përfituar më shumë gjatë lojës së tyre.Një ngjarje sportive e rëndësishme me koficientë të favorshëm do të thotë një mundësi më shumë për të përfituar dhe për të pasur bast fitues.

Arcanebet ofron Kazino dhe Kazino live

Kazinoja është një ndër seksionet më të pëlqyera edhe më të vizituara,pavarësisht se erdhi si një risi për përdoruesit e Arcanebet ajo gjeti një mbështetje tepër të madhe kjo ndoshta se një opsion i tillë u kishte munguar përdoruesve dhe ndoshta shërbeu për të tërhequr edhe lojtarë të rinjë të fokusuar vetëm te kazinoja edhe gama e gjerë e lojrave që ajo mundëson.The Age of Gods series,Frankie Dettori’s Magic Seven.Këto janë vetëm disa prej tyre nqs nuk e gjeni veten te to ju kërkoj të shihni në faqen e internetit ose aplikacionin tuaj në telefon serinë e pafundme që Arcanebet ofron për ju.

Koha prapë si  një faktor i rëndësishëm vlerësohet nga Arcanebet duke ju mundësuar të gjithë të apasionuarve pas kasinos edhe të gjithë lojtarëvë që të mos shpenzojnë kohën e tyre të lojës për ta gjetur atë po një mirëstrukturim të jëp mundësinë që të shkosh drejt asaj cfar ti pëlqen edhe të vazhdosh të lundrosh në lojën e preferuar.Një kategorizim në:Tournaments,Solts,Jackpots,Table Games,Golden Oldies dhe Providers ju mundëson që të keni më të lehtë navigimin në kazino.

Roulette,Blackjack,Poker,Hot Tables dhe BetOn Games janë gjithcka që adhuruesit e Live kasino do të gjejnë më një gamë të madhe lojrash ku cdo kush do ta gjejë të preferuarën e tij.Bëhu pjesë edhe ti për të përjetuar emocionet që të kanë munguar ose një emocion të rri që vetëm loja live në një tavolinë ta fal dhe kjo fare e lehtë vetëm duke krijuar një llogari.Mos harroni të shfrytëzoni edhe bonuset e ofruar vetëm për ju!

Nuk ofrohet vetëm kaq jackpotet janë të shumtë ju ftoj të bëhëni pjesë edhe të ndiqni më nga afër se si funksionon te argëtoheni edhe pse jo të jeni ju një prej fituesve.

Poker & Bingo në Arcanebet

Arcanebet ofron për të gjithë ata lojtarë që përvec basteve sportive dhe lojërave të tjera kanë preferencë poker dhe bingo. Këto të dyja vijnë si një risi për lojtarët dhe të duja vijnë nën një seksion. Ju do të keni mundëisnë të zgjidhni mes lojërave të ndryshme që ofrohen në to lojëra klasike dhe disa prej tyre që i gjeni vetëm këtu. Njëherësh ju do të njiheni dhe me mundësitë e shumta të kompeticioneve që ju përkasin këtyre lojërave,infromacionin ju mund ta merrni në seksionet përkatëse ose ju mund të drejtoni një pyetje dirket dhe asistentët do të gjenden për shpejgime.  Bashkohuni me lojërat dhe risitë më të reja që sjell Arcanebet.

Pagesat dhe depozitat në Arcanebet

Kur bëhët fjalë për mënyrën e pagesave ARCANBET ofron gjithashtu lehtësi edhe një sërë mundësi ku të gjithë lojtarët mund të zgjedhin mënyrën e tyre të depozitës dhe kjo zgjedhje bëhet ndër dhjetra mundësi që vetëm ARCANBET ofron.

Ju mund të zgjidhni nër mundësitë që vetëm ARCANBET ofron:

Arcanebet ofron shumë mundësi pagese.

Metodat e depozitave:

Bitcoin, Mastercard, Visa, Paysafecard,Eco Payz,iDebit,MuchBetter,Trustly, Insta, Transfer DebitBank, Skrill, Neteller.

Metodat e tërheqjes:

Neteller, Web Money, Visa, Skrill, Mastercard.

Arcanebet në lidhje me klientët e saj

Shërbimi që do të marrin të gjithë lojtarët e Arcanebet është në një kohë rekord dhe të gjithë do të kënë mundëi që të gjitha paqartësitë apo problemet që mund të hasin ti zgjidhin me mënyrët e mbështetjes. Asistenca teknike ofrohet në mënyrat standarte si: adresa e emial, numri i telefonit të suportit dhe mbështetja live. I gjithë sistemi është ndërtar mbi bazen e korektesës shpejtësisë dhe saktësisë. asistenca ofrohet nga asistentë të specializuar përsa i përket funksionimit dhe shërbimi i ofruar do të i’u shërbejë në lundrimin tuaj. Ju asnjëherë nuk do të lundroni të vetëm në Arcanebet gjithmonë do të keni suportin e asistencës e cila është e gatshme që ta ofroj shërbimn e saj në cdo kohë që ju do të ndieni nevojë. Shërbimi ofrohet gjatë 24 orëve kështu ju do të keni mundësi që ta merrni atë paproblem se kur ludroni. Mjafton që të drejtoni një  paqartësi dhe do të merrni një shpjegim konkret se si funksionon.

Arcanebet dhe aplikacionet

Aplikacioni u pa si një mënyrë e zhvillimit të mëtëjshëm të asaj cka ARCANBET ofron online për klientët e saj edhe të gjithë të rrinjtë që i bashkohen asaj.Me zhvillimin që pëson bota e tekonologjisë aq më shumë rritet edhe kërkesa e klientëve po ashtu edhe ajo cka ofron Arcanebet.Aplikacioni është risi e vërtetë një strukturim i përkryer gjithcka në vendin e saj dhe ku asgjë nuk mungon,lojëtarët do të mbetën teër të kënaqur edhe për këtë të jeni të sigurt.Tashmë jo vetëm një faqë klasike në internet por edhe aplikacion i cili nuk duhet të mungojë në pasijet e cdo të apasionuari pas basteve online edhe lojërave të fatit por edhe ata persona të cilët kanë dëshirë të njihen me emocione të reja edhe një mënyrë argëtimi ndryshe.Aplikacioni mundësohet si për përdoruesit e Android po ashtu edhe iOS.E gjitha që ju duhet të bëni është të shkarkoni në paisjet elektronike aplikacionin edhe të lundroni të sigurt në të.

Avantazhet dhe disavantazhet
 • Baste të shumta sportive
 • NJë aplikacion modern për smartphone
 • Lojëra kazinoje të shumë llojshme
 • Mbështëja ofrohet 24 orë
 • Në seksionin poker do të gjeni turnamente të ndryshme
 • Bonuse të shumta për të gjitha mundësitë e ofruara
 • Ju do të gjeni kazino,baste sportive dhe jo vetëm
 • Eventet nuk mundësohen të gjithë
 • Ngadalësimet që has faqja mund të pengojnë lundrimin
 • Tërheqja si proces kërkon kohë sipas mënyrave standarte

Arcanebet – pyetjet e bëra më shpesh

🔓 Si mund të hap një llogari në Arcanebet?

Hapaj e një llogarie është ai proces i cili ju jep mundësinë që ju të keni aksesin e plotë në vahdim për të lundruar në botën e Arcanebet, për tu bërë pjesë e lojërave të ndryshme të fatit, për të vendosur bastet sportive dhe pse jo për të krijuar një ide si si zhvillohet basti online. Për tu rregjistruar ju mjafton që të aktivizoheni përmes adresës tuaj të email dhe njëkohësisht keni mundësinë që të përdorni dhe numrin e telefonit. Të dhënta tuaj mund të kërkohen në një fazë të dytë për të bërë verifikimet e nevojshme. Pasi ju jeni regjistruar do të keni mundësinë të lundroni në faqen e Arcanebet.

💰 Si mund të përfitoj bonusin e mirëseardhjes në Arcanebet?

Bonusi i mirë se ardhjes ofrohet për të gjithë lojtarët që i bashkohen Arcanebet. Është një bonus tepër komod për të filluar një nisje dhe për të vendosur bastet e para. Por ju duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe për kushtet që ju ofrohet bonusi, duke pasur një informacion të saktë mbi to do të keni mundsi që ju të përfitoni të gjithë të ardhurat e fituara prej tij. Në qoftë se ju nuk i keni zbatuar të gjitha rrëgulat e keni të vështirë të përfitoni prej shumës dhe fitimeve që keni bërë prej bonusit.

🧾 Si mund të vendos një bast në Arcanebet?

Të vendosësh një bast në Arcanebet është një proces i thjeshtë dhe u mundësohet të gjithë lojtarëve të saj që kan një llogari dhe kanë të depozituara të ardhura. Arcanebet nuk ka përcaktuar një cmim dysheme që ju duhet të vendosni bastin, pra ju mund të vendosni në bastin tuaj shumën që dëshironi. Ju mjafton të klikoni mbi koeficientin përkatës të secilës prej ngjarjeve që keni përzgjedhur dhe më pas të vendosni shumën që do të bëni pjesë të bastit tuaj. Shuma e fituar përllogaritet në baze të koeficientit me shumën që ju keni luajtur. Për të përfunduar ju duhet të shkoni te opsioni përfundo bastin dhe mjafton që të jeni fitues për të përfituar të ardhurat.

📱 A ofrohet Arcanebet aplikacion për smartphone?

Aplikacioni i ofruar për ju është i një cilësie shumë të mirë. Ju atje jo vetëm që mund të vendsni bastin tuaj por njëkohësisht mund të bëheni pjesë e një mori lojërash të ofruara pëe ju. Aplikacioni është ndërtuar në atë mënyrë që të tërheqë pas vetes një numër shumë të madh ndjeksish sepse është tepër i thjeshtë në navigim dhe ju mund të aksesoni shumë lehtë pa pasur problem. Aplikacioni ofrohet për përdoruesit në të dyja sistemet e operimit pra ju mund të gjeni atë në android dhe iOS një mundësi më shumë që ju të bëheni pjesë e saj dhe të ndieni komoditetin që fak ai.

💳 Si mund të depozitoj në llogarinë time?

Depozitat në Arcanebet ju mund ti kryheni përmes një procedure të thjeshte dhe falë disa mënyrave të ndryshme që ofrohen prej saj. Mënyrat janë ato që ju i keni hasur dhe në kompani të tjera bastesh si karta banke,portofole elektonike dhe llogari bankare.

Depozitimet kryhen në monedhën që ju kini përcaktuar paraprakisht më pas shuma që mund të shtani varet nga ju sepse Arcanebet nuk ka një shumë limit dhe minimun që ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj.

Për cdo paqartësi apo informacion ekstra që dëshironi ju mund të drejtoheni në seksionet përkatëse ose të drejtoni pyetje.

💸 Si mund të tërheq fitimet e mia?

Të tërheqësh fitimet nga Arcanebet është një procedurë shumë e thjeshtë dhe e cila nuk do ju marri shumë kohë nga tuaja. Ju mjafton që të zgjidhni një prej mënyrave të ofruara për të kryer procesin e tërheqjes dhe të caktoni shumën që kërkoni të tërhiqni. Shuma është e ndryshme dhe ju mund të bashkoheni për të kryer tërheqje të cfar do lloj shume që dëshironi, kjo varet prej mënyrës që do të zgjidhni për të kryer tërheqjen por Arcanebet ka bërë të mundur që kjo shumë të jetë më minimalia e mundshme. Komisionet i keni të përcaktuara gjithashtu prej mënyrës që ju bashkoheni për të kryer tërheqjen.

Këto informacione dhe të tjera tepër të rëndësishme për procesin ju mund ti gjeni në seskionin specifik ose mund të drejtoni pyetje në shërbimi i klientit për të marrë të gjithë informacionin e nevojshëm.

⏱️ Sa kohë duhet për të procesuar tërheqjen?

Tërheqja është një proces i cili zgjat në kohë, por ju keni në dorë të vendsoni se sa do të zgjatet i gjithë procesi deri sa të ardhurat të vijnë në portofolin tuaj. Mënyrat e ndryshme që ofrohet të bëhet tërheqja është determinante për përcaktimin e kohëzgjatjes së procesit. Mënyrat klasike kërkojnë kohën e tyre standarte prej 2 deri në 5 ditë për tu kruer procesi, ndërsa mënyra më e shpejtë e sygjeruar nga unë është të përzgjidhni portofolat elektronikë për të marrë një shërbim në një kohë rekord. Përzgjidhni një prej tyre dhe do të merrni fitimet sa hap e mbyll sytë.

Arcanebet_logo

Get up to €/$600