Betrebels

Rishikim I plote nga betrebels

Betrebels, një faqe moderne lojrash online e themeluar në 2011 që ofron një larmi të jashtëzakonshme argëtimi, lojëra online dhe shërbime bastesh. Betrebels transparenca dhe besueshmëria, e bën këtë kompani të rekomanduar, ofron produkte dhe programe të ndihmës të klasit të parë. Misioni është t’u sigurojë bastvënësve një përvojë të lojrave me cilësi të lartë, dinamike, argëtuese dhe të gjerë, në një mjedis të sigurt dhe të rregulluar. Nëse po kërkoni një përvojë emocionuese të lojërave të drejtpërdrejta dhe nëse e doni bastet në internet ku mund të gjeni lojëra, përveç kategorive më të larmishme sportive, atëherë mund të jeni vërtet i interesuar të regjistroheni në Betrebels.

Betrebels: programi

Nëse po kërkoni një përvojë emocionuese të basteve sportive të drejtpërdrejta, nëse dëshironi të gjeni baste në internet në kategoritë më të ndryshme dhe ngjarjet sportive, atëherë mund të jeni vërtet të interesuar të regjistroheni në Betrebels. Sidomos sepse ato lejojnë të bëni tërhqje  cash për çdo bast që ju vendosni.

Në Betrebel mund të vendosni bast për të gjitha ngjarjet tuaja të preferuara sportive:

 • Football
 • basketball
 • Tennis
 • Bandy
 • Ski
 • Cricket
 • Biathlon
 • Baseball
 • Cycling
 • Darts
 • Boxing
 • Electronic sports
 • Golf
 • Ice Hockey
 • MMA

Ju mund të vini bast në një larmi të madhe tregjesh, nga ajo Aziatike në atë Evropiane, duke ju siguruar një përvojë bastesh me të vërtetë të jashtëzakonshme! Bastet drejtpërdrejtë që ju ofrojnë mundësinë për të bërë bast në një shumëllojshmëri të gjerë të ngjarjeve sportive virtuale:

 • Virtual Soccer
 • Virtual Tennis
 • Virtual Basketball
 • Virtual EuroCup
 • COD
 • LOL
 • Fortnite
 • Pubg

Ngjarje të tjera në faqen zyrtare të internetit. Çfarë po prisni të vini bast për Betrebels

Nëse ju pëlqen të vendosni baste në të gjitha llojet e sporteve, atëherë sportet Betrebels janë platforma për ju: që nga viti 2009, në fakt, kjo hapësirë në internet është vendosur në MB dhe jashtë saj, si një nga bastet sportive më të mira në internet.

Jo vetëm që garanton një përvojë bastesh në internet me të vërtetë të plotë, emocionuese dhe fitimprurëse por edhe plotësisht të sigurt: Betrebels merr përsipër, në fakt, të mos shesë informacionin e dhënë nga secili klient te palët e treta dhe ruan sigurinë e faqeve të tij përmes Socket Secure moderne. Teknologjia e shtresës (SSL).

Si te regjistroheni ne betrebels?

Pasi të keni arritur në faqen zyrtare të basteve Betrebels, mund të filloni Regjistrimin tuaj: në të djathtë sipër do të shihni butonin Regjistrohuni, klikoni atë dhe mund të filloni procedurën.

Një dritare do të shfaqet në plan të parë në të cilën do të duhet të futni emailin tuaj, të krijoni emrin tuaj të përdoruesit dhe të vendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju gjithashtu do të duhet të specifikoni vendin tuaj të banimit, të caktoni gjuhën në të cilën preferoni të komunikoni dhe monedhën që dëshironi.

Më në fund, do të jetë e detyrueshme të futni numrin tuaj të telefonit dhe detajet e dokumentit tuaj të vlefshëm të identitetit dhe regjistrimi juaj do të jetë pothuajse i plotë!

Pasi të plotësoni të gjitha fushat në këtë dritare do të merrni një email në adresën që keni futur: në këtë pikë do të duhet të hapni emailin dhe të klikoni në lidhjen që do të shihni, në këtë pikë regjistrimi juaj do të jetë i plotë.

Betrebels – bonus I mreseardhjes

Bonus bastesh për sporte të drejtpërdrejta

Nëse jeni kurioz të filloni bastet tuaja në Betrebels, atëherë unë absolutisht duhet t’ju tregoj për bonuset falas të ofruara nga kjo platformë e jashtëzakonshme bastesh në internet!

Faqja e basteve dhe lojërave sportive u ofron të gjithë lojtarëve një bonus fillestar prej 50% në depozitën tuaj të parë: do të duhet të angazhoheni vetëm për të paguar një shumë minimale prej 10 € dhe do të merrni një bonus prej 50% për vlerën që keni paguar, më lart me një tarifë maksimale prej 100 €.

Për t’ju dhënë një shembull: nëse depozitoni 100 euro në llogarinë tuaj të basteve në internet, mund të filloni të vendosni bastet tuaja duke përdorur një bonus!

Marrja e bonusit fillestar është tepër e thjeshtë: thjesht regjistroni një llogari me kredencialet tuaja, paguani një shumë minimale prej 10 €, dërgoni një email në bonus@Betrebels.com dhe do të merrni një shumë të barabartë me 50% të pagesës tuaj të parë deri në një vlerë prej 100 €.

Bonus I mireseardhjes ne kazino dhe kazino live

Ju njoftojmë se Betrebels Live Casino që nga kjo datë nuk ka një program VIP me bonuse speciale ose një program Besniku të dedikuar klientëve të rregullt me bonuse dhe promovime të ndryshme, por nga përvoja jonë mund t’ju garantojmë se nuk do të ju mungojë.

 • Në fakt, është në gjendje të përkryer të kompensojë këtë mungesë falë shumës së konsiderueshme të shpërblimeve dhe promovimeve që do t’ju ofrojë në baza javore, mujore dhe madje edhe ditore. Për të mësuar më shumë rreth shpërblimeve promovuese ju rekomandojmë të shkoni në seksionin “bonus”.
 • Para së gjithash Betrebel live u ofron të gjithë klientëve një bonus fillestar prej 50% në depozitimin e parë të parave, duke paguar një shumë minimale prej 10 €: për shembull, nëse paguani një shumë fillestare prej 100 €, atëherë mund të filloni të luani nga një disponueshmëria prej 200 €.

Marrja e bonusit tuaj të mirëseardhjes do të jetë shumë e thjeshtë: duhet të regjistroni vetëm një llogari me kredencialet tuaja, të paguani një tarifë minimale prej 10 €, të dërgoni një email në cs@Betrebels.com dhe do të merrni një shumë të barabartë me 50% të parave tuaja. pagesa deri në një vlerë prej 100 €.

Por nuk ndalet këtu: pasi të regjistroheni për bonusin, lojtarët do të marrin një bonus të mirëpritur nga Betrebels Casino që mbulon depozitat e tyre të para.

Duke depozituar një shumë minimale prej 20 €, kazino online do t’ju ofrojë një përqindje prej 100% në paratë tuaja deri në një shumë prej 150 €.

Përfitimet vazhdojnë; lojtarët në fakt mund të shijojnë promovime ditore, javore dhe mujore të ofruara rregullisht.

Betrebels gjithashtu ofron një mundësi shtesë prej 10% që mund të shkojë deri në 20 € në pagesën tuaj të parë, çdo ditë të javës. Gjatë fundjavës mund të merrni një bonus shtesë prej 33% dhe të fitoni deri në 100 € në depozitën tuaj të parë.

Përveç gjithë kësaj, ekziston edhe mundësia e një bonusi 50% deri në 100 €, në pritje të pagesës së parë të muajit. Përveç kësaj, ka shpërblime besnikërie që ju mund t’i shlyeni përmes emailit dhe që unë rekomandoj t’i lexoni në faqen zyrtare të internetit. Lidhja mund të gjendet më poshtë.

A ka betrebels nje aplikacion per telefon?

Fatkeqësish Betrebels nuk ka një aplikacion android ose IOS… por!100% i përgjegjshëm, kjo do të thotë që ju do të jeni në gjendje të luani njësoj si në desktop pa ndonjë problem, me avantazhin e të qenit në gjendje të vini bast kudo që dëshironi.

Lojëra të disponueshme

Për sa i përket Betrebels Casino, ajo është një kazino që ofron një përzgjedhje të jashtëzakonshme të titujve të prodhuar nga zhvilluesit / redaktorët më të njohur të këtij lloji të softuerit si NetEnt, Habanero, iSoftbet dhe Evolution. Zbuloni tani shumëllojshmërinë e madhe të lojrave që ata ofrojnë në kazinonë e tyre.

Për lojëtarët të cilët pëlqejnë  video and jackpot stakes, faqja ofron disa lojëra si London Hunter, Steam Tower, Jungle Spirit, Secrets of Atlantis, Dazzle Me, Weekend in Vegas, Cosmic Fortune, Divine Fortune, Mega Joker, Super Lucky Frog, Jackpot Rango, Dracula, Jumanji, Cash Camel, Hotline, Gonzo’s Quest, Starburst and many more. Lojëtarët që pëlqejnë lojërat në tavolinë mundet të luajnë: Baccarat Pro, European Roulette, Holdem, American Roulette, French Roulette, Red Dog, Oasis Poker Pro, Caribbean Stud Pro, Pontoon Pro, Double Exposure Blackjack (këto janë vetëm disa prej tyre )

Kazino në internet; gjithashtu ka një seksion kushtuar lojërave drejtpërdrejt që ofron tituj të tillë si: Live Baccarat, Blackjack, VIP Roulette, Roulette Pro, VIP Blackjack, Texas Ultimate Hold’em, Holdem, dhe Double Ball Roulette.

Sherbimi I klientit

Në rast se hasni ndonjë lloj problemi në orientimin në faqe ose menaxhimin e mënyrave të pagesës, mos u shqetësoni sepse nuk do të mbeteni fare vetëm! Platforma e basteve Betrebels Casino ka një shërbim me të vërtetë të shkëlqyer ndaj klientit që është vazhdimisht i disponueshëm për anëtarët e saj.

Nëse keni nevojë për ndihmë të menjëhershme mund të kontaktoni me ekipin e ndihmës në internet përmes seksionit Biseda Drejtpërdrejt.

Nëse ky shërbim është përkohësisht i padisponueshëm, ju mund të zgjidhni të drejtoni pyetjet dhe / ose shqetësimet tuaja në këtë adresë emaili të shërbimit të klientit Betrebels.

Për më tepër, platforma është e pajisur me një numër linje telefonike për lojtarët që hasin probleme urgjente dhe duhet t’i zgjidhin ato menjëherë.

Depozita dhe terheqjet

Ne ju lëmë më shumë informacion në lidhje me metodat e mbështetura të depozitave dhe mënyrat e pagesave të kësaj hapësire në internet.

Pagesa: American Express., Bank, Bank Transfer, Carta Si, CartaSi, Diner, Eco, Maestro, Mastercard, Neteller, Paysafacard, Paysafecard, Postapay, PostePay, Skrill, Ukash, Visa, Visa Electron. Tërheqja: American Express, Bank, Bank Transfer, CartaSi, Diner, Eco, Maestro, Mastercard, Neteller, PostePay, Skrill, Ukash, Visa, Visa Electron.

Këto janë të gjitha metodat e depozitave dhe mënyrat e pagesave të platformës. Për më shumë informacion mund të kontrolloni faqen zyrtare. Herë pas here ata shtojnë mënyra të reja pagese.

Opinion: pse zgjidhni betrebels

Eshtë një kazino plotësisht e sigurt dhe shërbim i basteve sportive drejtpërdrejt.

Kjo kompani është 100% i besueshëm, ata kanë oferta promocionale të shkëlqyera (shumë të përsëritura) dhe garancia e të qenit në gjendje të tërhiqen në çdo kohë e bëjnë këtë libralidhës ndër më të mirët në botë.

AVANTAZHET

 • Baste sportive dhe lojëra të pafundme
 • Web i mirë detajuar dhe i thjeshtë në pwrdorim
 • Një mori lojërash kazino
 • Shërbim i dobishëm dhe i sjellshëm ndaj klientit
 • Sportet virtuale
 • Pa depozitë ose pagesa tërheqjeje
 • Mundësi bastesh të shumta,me dhjetra për një ngjarje të vetme
 • Një gamë e gjerë promovimesh dhe ofertash bonusesh
 • Ajo ofron kazino në internet, poker dhe baste sportiv

DISAVANTAZHET

 • Nuk ka transmetim në ngjarje të drejtpërdrejta
 • Nuk është i disponueshëm në shumë ndeshje sportive
 • Mungon një aplikacion për smartphone
 • Procesi i tërheqjes vonohet,për shkak të verifikimeve

Betrebels pyetje

 • Si të hapim nje llogari në Betrebels?

Regjistrimin tuaj: në të djathtë sipër do të shihni butonin Regjistrohuni, klikoni atë dhe mund të filloni procedurën.

Një dritare do të shfaqet në plan të parë në të cilën do të duhet të futni emailin tuaj, të krijoni emrin tuaj të përdoruesit dhe të vendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju gjithashtu do të duhet të specifikoni vendin tuaj të banimit, të caktoni gjuhën në të cilën preferoni të komunikoni dhe monedhën që dëshironi.

Më në fund, do të jetë e detyrueshme të futni numrin tuaj të telefonit dhe detajet e dokumentit tuaj të vlefshëm të identitetit dhe regjistrimi juaj do të jetë pothuajse i plotë!

Pasi të plotësoni të gjitha fushat në këtë dritare do të merrni një email në adresën që keni futur: në këtë pikë do të duhet të hapni emailin dhe të klikoni në lidhjen që do të shihni, në këtë pikë regjistrimi juaj do të jetë i plotë.

 • Si mund ta marr bonusin e ofruar nga Betrebels?

Nëse jeni kurioz të filloni bastet tuaja në Betrebels, atëherë unë absolutisht duhet t’ju tregoj për bonuset falas të ofruara nga kjo platformë e jashtëzakonshme bastesh në internet!

Faqja e basteve dhe lojërave sportive u ofron të gjithë lojtarëve një bonus fillestar prej 50% në depozitën tuaj të parë: do të duhet të angazhoheni vetëm për të paguar një shumë minimale prej 10 € dhe do të merrni një bonus prej 50% për vlerën që keni paguar, më lart me një tarifë maksimale prej 100 €.

Për t’ju dhënë një shembull: nëse depozitoni 100 euro në llogarinë tuaj të basteve në internet, mund të filloni të vendosni bastet tuaja duke përdorur një bonus!

Marrja e bonusit fillestar është tepër e thjeshtë: thjesht regjistroni një llogari me kredencialet tuaja, paguani një shumë minimale prej 10 €, dërgoni një email në bonus@Betrebels.com dhe do të merrni një shumë të barabartë me 50% të pagesës tuaj të parë deri në një vlerë prej 100 €.

 • Si mund të vendos një bast në Betrebels?

Pasi ju jeni regjistruar vjen momenti që ju dëshironi të bëni parashikimin tuaj dhe të vendsoni bastin tuaj.Është një proces i cili zgjat vetëm disa sekonda dhe ju do të keni mundësinë të prisni për rezultatin e ngjarjes.Në tabelën e ngjarjeve shfaqen dhe koeficientët përkatës të secilës prej ngjarjeve,ju do të duhet të klikoni mbi koeficientin që përputhet me parashikimin tuaj dhe do të shihni që në të djathë tuaj shfaqet bileta tuaj elektronike e plotësuar.
Një proces i thjeshtë që nuk kërkon njohuri të shumta dhe që ju jep mundësinë të fitoni shumë.

 • Si t’i depozitoj paratë e mia në llogarinë time në Betrebels?

Depozitimi kryeht mes dhjetra mundësive në Betrebels mjafton që ju të zgjidhni një prej atyre që ofrohn dhe do të shihni që do të diktohet mënyra se si të vazhdoni më tej me procesin. Depozitimi është një proces i cili zgjat vetëm disa sekonda dhe nuk ka nevojë për shumë verfikime,ju zgjidhni mes mundësive si:paypal,karta bakare,llogari bankare dhe portofola elektronikë.
Është një proces i cili ju merr pak kohë për mundësitë e shumta që ofron,ju duhet të tregoheni të tujdeshëm me procesin dhe mënyrën përkatëse që ju zgjidhni për tu bërë pjesë e Betrebels me depozitën tuaj.

 • Si mund të tërheq fonde nga llogaria e Betrebels?

Tërheqjet ndjekin një llogjikë të ngjashme me depozitimet.Mjafton që ju përsëri të zgjidhni një ndër mënyrat e propozuara për tërheqje dhe të shkoni me atë mënyrë.Ju do të njiheni me mundësitë e shumat që ofron procesi i tërheqjes në seksionin e tërheqjes dhe do të shihni morinë e mundësive të ofruara atje për ju.

Është një proces i cili zgjat pak por që të procesohet i plotë që fitimet të vijën te ju kërkon kohën e duhur sipas mënyrës që ju zgjidhni për të bërë tërheqjen.Në qoftë se ju zgjidhni kartat bankare për të bërë tërheqjen ju do të shihni që koha që duhet për tu procesuar me to shkon deri në 5 ditë,për këtë arsye une ju këshilloj portofolat elektronikë sepse janë shumë më të shpejtë në proces.

Gjithsesi është zgjedhja juaj të shkoni me atë mënyrë që mendoni se ofron më shumë siguri dhe shpejtësi.

Betrebels_logo

100€ bonus mirëseardhje