Novibet

Novibet shihet si një nga gjenerata e re, brezi i ri i krijuesve të basteve online, është krijuar në 2019. Që atëherë ajo ka fituar një reputacion të fortë për sportet e saj; një platformë e cila është krijuar nga Gaming Synergies. Ndërsa ato janë një nga markat më të mëdha greke, emri i tyre tani po merr tërheqje në të gjithë Evropën.

Novibet – Licencimi dhe Siguria

Novibet është një kompani bastesh greke e cila mban një licencë në Isle of Man dhe është i rregulluar në MB. Kjo do të thotë se i përmbahet standardeve të lëshuara nga Komisioni i Lojërave të fatit në MB. Faqja ofron mbrojtjen e kriptimit SSL për lojtarët, dhe kur bëhet fjalë për depozitimin, ekziston një gamë e gjerë metodash. Këto përfshijnë transferimin bankar, Mastercard, Visa, Neteller, PayPal, Skrill dhe giropay. Për tërheqjet, ju mund të zgjidhni midis metodave duke përfshirë transferimin bankar, Visa, Mastercard, Neteller dhe PayPal.

Operimi i kësaj kompanie shtrihet në të gjithë europën duke krijuar kështu një rreth besueshmërie te klientët e rinj edhe duke ofruar gjithmonë më të mirën te klientët ekzistues.Novibet mund të arrihet edhe prej atyre vendeve të cilat e kanë të ndaluar navigimin në botën online të basteve edhe lojërave të fatit,kjo për shkak se ajo ka një licensë në det të hapur edhe ju jep mundësi të navigoni përgjat saj me një lehtësi edhe pa asnjë  problem.

Novibet është shndëruar në një kompani kampione përsa i përket kompanive që ofrojnë bastet online edhe lojërat e fatit,arsyeja kryesorë është se Novibet gjithmonë di si ti trajtoje klientët e saj ekzistues. Novibet njihen si ofrues të koeficientëve të mira në lidhje me kompanitë sportivë konkurrues dhe ofrojnë tregje bastesh në rreth 29 sporte. Kjo mund të rritet në të ardhmen, edhe di të falë siguri për të rrinjtë të cilët i bashkohen asaj.Ndërsa më shumë opsione të transmetimit të drejtpërdrejtë mund të rrisin me siguri faqen, gamën e shpërblimeve dhe promovimeve që ofron Novibet, aleate me reputacionin e saj të shkëlqyeshëm për shërbimin ndaj klientit, e bëjnë atë një nga kompanitë kryesore sportive në internet sot.

Ofertë për Mirëseardhje falas në Novibet – Deri në 10 EURO Bast falas

Asnjëherë nuk ka qenë një kohë më e mirë për t’u bërë anëtar i Novibet, librit sportiv në internet. Kjo për shkak se ata tani po ofrojnë një ofertë të re për klientët e Novibet e cila është një bast pa pagesë që përputhet deri në 10 EURO kundër depozitave fillestare. Nëse e keni ndjekur të paktën një herë faqen e Novibet dhe jeni gati për një nisje të rrugëtimit në bastet online, ky mund të jetë promovimi perfekt për tu futur në aktivitetin e gjërave.

Për të përfituar këtë bonus do të ndiqni disa hapa të thjeshtë të cilët në përfundim të procesit do tju bëjnë posedues të bonusit.Hapat që duhet të ndiqni janë:

 • Hapi i parë për të pwrfituar ofertën tuaj të Mirëseardhjes Novibet është të drejtoheni drejt në faqen e promovimit këtu.
 • Lexoni T&S dhe më pas shtypni butonin ‘Regjistrohu’.
 • Pasi të jeni regjistruar dhe të keni hyrë përmes hyrjes në Novibet, vendosni një bast minimal prej 10 EUROme koeficientw minimale,prej 7/10.
 • Më pas do të merrni automatikisht njw bonus i cili jepet nga Novibet prej 10 EURO. Oferta promocionale e pwrfituar ka njw e vlefshmwri për një periudhë prej 30 ditësh.

Nëse dikush prej jush nuk e ka përfituar bonusin e mirë se ardhjes nuk është donjë gjë e madhe sepse Novibet ka menduar për të gjithë sportdashësit duke ofruar oferta promocionale gjat gjithë kohës kur ju jeni në lojë duke ju promovuar edhe duke ju dhuruar shanse të tjera.

Nuk është vetëm oferta e regjistrimit në Novibet që mund të prisni me padurim – ka edhe një varg promovimesh të tjera të basteve sportivë Novibet. Opsione të tjera përfshijnë:

 • Cash Out – kjo është një mënyrë për t’i garantuar vetes një fitim, pavarësisht nga rezultati përfundimtar i një ndeshje, ose përndryshe të shkurtoni humbjet tuaja gjatë një ngjarjeje të drejtpërdrejtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shtypni butonin ‘cash out’.
 • Rritja automatike e çmimeve – promovimi i lejon lojtarët të mbledhin 100 për qind shanse shtesë, dhe vlen vetëm për tregjet e zgjedhura.
 • Pagesë 100% – mbani vëmendjen në faqen e basteve Novibet, sepse ka një ofertë ditore 100% të Pagesës e cila rrit shanset për një ngjarje të zgjedhur.
 • Askush nuk humb! – Bastet e akumulatorëve mund të jenë shumë emocionuese, por gjithmonë ekziston ajo frikë se mos humbni për shkak të një ndeshjeje me rezultat të gabuar. Kështu që ky libër sportiv ka dalë me një promovim të Novibet i cili rimburson bastin tuaj në rast se vetëm një ndeshje (në një akumulator me të paktën pesë zgjedhje) nuk kalon.
 • Ndeshja përfundon me 88minuta – A e keni parë ndonjëherë bastin tuaj të futbollit të shkatërruar nga një gol i minutës së fundit? Me këtë ofertë të drejtpërdrejtë sportive Novibet, ndeshja përfundon pas 88 minutash, dhe çdo bast që humbet të fitonte deri në minutën e 88 kthehet.

Të gjitha ofertat e promocionet janë krijuar edhe ofrohen nga Novibet që klientet e saj të gëzojnë shanse më të mëdha fitimi edhe loja e tyre në bastet sportive të bëhet më tërheqëse duke ju dhuruar nje adrenalinë ndryshe.Nqs shohim ofertat promocionale do të shohim se ku është thelbi i ndryshimit mes Novibet edhe kompanive të tjera të basteve që ofrojnë shërbimin e tyre online

Karakteristikat e Novibetit

 • Në përputhje me celularin
 • Gama e gjerë e sporteve
 • Karakteristikë Cash Out
 • Përzgjedhje e madhe e promovimeve
 • Tërheqjet e shpejta

AVANTAZHET

 • Mundësi të shumta zgjedhjesh mes bastesh dhe lojëra fati
 • Web i mirë organizuar për përdoruesit
 • Një aplikacion mbreslënës në smartphone
 • Lojëra kazino të shumta
 • Shërbimi i klientit tepër korekt
 • Esports të shumta mundësuar për ju
 • Mënyra të shumta depozitimi apo tërheqjeje
 • Ofertues të ndryshëm lojërash,nga më të mirët
 • Bonuse dhe oferta pë shumta për ju
 • Në interent mund të zgjidhni mes kazino,baste sporive dhe poker
 • E lisencuar nga autoritetet përkatëse

DISAVANTAZHET

 • Trasmetimi live stram mungon
 • Jo të gjitha ngjarjet ofrohen
 • Aplikacioni mund të ngarkohet herë pas here
 • Përpunimi i tërheqjeve shkakton vonesa

Aplikacioni Novibet & Celulari

Sot në botën e teknologjisë gjithcka po ofrohet në formatin onlie,jo vetën në formën klasike me një faqe web-i por duke hartuar edhe krijuar aplikacione që ju gjenden sa më pranë përdoresve të këtyre web-eve.

Novibet ka ideuar një aplikacion tepër komod për navigimmin edhe duke përfshirë të gjitha fasilitetet e mundshme,që përdoruesi të arrijë të gjejë atë cka ai kërkon në një kohë të shkurtër.Ajo cka e bën këtë aplikacion të ndryshëm nga të ngjashmit që na ofrohen është kategorizimi i cili të mundëson që  lundrimi mos bëhet i mërzitshëm në pafundësi informacioni por gjithcka gjendet e strukturuar dhe shumë lehtë e arritshme.

Jo vetëm që Novibet është krijuar për të punuar mirë me pajisje të lëvizshme si smartphone dhe tablet, por ekziston edhe një aplikacion i dedikuar për përdoruesit e pajisjeve Android.

Pagesat dhe depozitat në Novibet

Novibet ofron shumë mundësi pagese,jo vetëm ato standarte që ofrohen rëndom por edhe risitë sic mund të jetë kriptovaluta portofolet elektronike.Risi që vetëm Novibet i ofron.

Metodat e depozitave:

, Bitcoin, Mastercard, Visa, Paysafecard, Skrill,  Insta, Transfer DebitBank, Trustly,Skrill, Neteller.

Metodat e tërheqjes:

Neteller, Web Money, Visa, Mastercard,Neteller,Skrill.

Novibet në lidhje me klientët e saj

Ju nuk do të liheni ta ‘shkoni vetëm’ kur të regjistroheni në Novibet. Do të ishte e vështirë të gjendeshit me gamën e opsioneve që ata ofrojnë për mbështetjen e klientit – ju mund të kontaktoni me ta përmes funksionit të bisedës së drejtpërdrejtë, dhe ndryshe nga , email ose telefon.

Mwshtetja wshtw tepwr e domosdoshme nw fillim tw aksesit nw faqe,por nw lundrimin e vazhdueshwm nuk wshtw e nevojshme sepse Novibet ka krijuar njw strukturw bastesh qe nuk mund tju krijojw probleme dhe thjeshtwsia nw vendosjen e basteve

Novibet – pyetjet e bëra më shpesh

  • Si mund të hap një llogari bastesh sportive në Novibet?

  Hapja e një llogarie në Novibet është një proces i cili nuk kërkon nga ju që të keni njohuri të shumta mjafton që ju të ndiqni të gjitha hapat për të shkuar te opsioni që është kryesor për regjistrim.opsioni regjistrim ndodhet ne kreun e faqes dhe ju jep mundësi që ju të vendosni të dhënat e kërkuara për te hapur llogarinë tuaj pranë Novibet.E gjithë procedura do t’iu marrë shumë pak sekonda dhe ju do të keni mundësinë që të regjistroheni dhe më pas të keni aksesin e plotë të navigimit në Novibet.

 • Si mund të marr bonusin fillestar të Novibet?

Asnjëherë nuk ka qenë një kohë më e mirë për t’u bërë anëtar i Novibet, librit sportiv në internet. Kjo për shkak se ata tani po ofrojnë një ofertë të re për klientët e Novibet e cila është një bast pa pagesë që përputhet deri në 10 EURO kundër depozitave fillestare. Nëse e keni ndjekur të paktën një herë faqen e Novibet dhe jeni gati për një nisje të rrugëtimit në bastet online, ky mund të jetë promovimi perfekt për tu futur në aktivitetin e gjërave.

  • Si mund të vendos një bast në një llogari të Novibet?

  Procesi i vendosjes së një basti me novibet është tmerësisht shumë i thjeshtë dhe i jep mundësinë cdokujt që ta bëjë një veprim të tillë.Nuk kërkon njohuri ekstra mjafton që ju të keni një llogari aktive dhe kjo është e gjitha për të vendosur një bast në Novibet.Në listën e ngjarjeve sportive ju njiheni përvecse me ngjarjet dhe m koeficientët përkatës të tyre. Pasi bëni parashikimin e të gjitha ngjarjeve ju mjafton të klikoni mbi koeficientit të ngjarjes që keni zgjedhur dhe basti juaj do të vendoset.Për të përmbyllur procedurën duhet që ju të vendsoni dhe shumën që do të luani për të plotësuar bastin.Në një biletë të vetme ju mund të bëni më shumë se një parashikim mjafton të zjidhni mes tyre.

  • Si mund ta instaloj aplikacionin Novibet në celular?.

  Nëse ju posedoni një smartphone ju keni mundësinë gjithashtu që përvese mund ta bëni lundrimin tuaj prej faqes së internetit të zgjidhni dhe aplikacionin si nj mundëis të dytë navigimi.

  Mplikacioni mundësohet për të gjithë lojtarët e Novibet në të dy sistemet e operimit Android dhe njëkohësisht dhe iOS.Kjo ju jep të gjithëve të kenë mundësi që të aksesojnë aplikacionin pavarësisht platformës që ata përdorin.

  Aplikacioni Novibet vjen me risi ku ju mund të gjeni atje me dhjetra mundësi lojërash të vendosni bastin tuaj dhe njëkohësisht mundësohet dhe live stream për të gjitha ato ngjarje që e diktojë këtë shërbim.Nëse zgjedhja juaj është novibet ju do të përfitoni më shumë.Për të gjithë ata që i bashkohen aplikacionit do të gjenden dhe me mundësitë e shumta të bonuseve të ofruar vetëm për ata.

  • Si mund të depozitoj para në llogarinë time Novibet?

  Depozitimi është një proces i cili është tej mase i lehtësuar me Novibet ju do të keni mundësinë që me novi bet të zgjidhni mes dhjetra mundësive të ofruara pë ju duke zgjedhur mënyrën që është më e përshtatshmja dhe ju ndiheni më të sigurt me të për shkak të historikut që keni apo arsyeve të tjera.

  Pasi ju jeni regjistruar në Novibet procesi i dytë i mënjëhershëm është depozita.Ju mund të zgjidhni të depozitoni në atë monedhë që e keni përcaktuar në momentin e krijimit të llogarisë dhe do të keni mundësi të depozitoni një shumë që ju dëshioni.Shuma nuk është përcaktuar për ju për arsye që të mos krijohen diferencime dhe njëherësh dhe diskriminim ndaj lojatërve.

  Shumën ju mund të zgjidhni ta depozitoni në një nga mënyrat që dëshironi dhe që janë të shumta në Novibet si karta bankare,llogari apo dhe portofola elektronikë.Ju vendosni se si do të bëni depozitimin.

  • Si mund të tërheq fitimet e Novibet?

  Tërheqja si proces është pak a shumë i njëjtë me depozitimin një vijë të njëjtë llogjike ndjekin.Gjithashtu tërheqja ofron mundësi të shumta për të kryer procesin njëjt si depozita,mjafton që ju të zgjidhni një prej opsioneve që ju keni njohuri dhe keni një akses më të madh.Pasi ju zgjidhni mënyrën ju duhet të përcaktoni shumën që do të tërhiqni,shumat janë të përcaktuara në bazë të mënyrës që ju ndiqni.Jo të gjitha shumat janë të njëjta dhe kjo në varësi të mënyrës që ju zgjidhni të kryeni procesin.Megjithatë Novibet ka ndjekur një politikë gjithë përfshirse duke mundësuar që tërheqjet të jenë për ju një proces i cili mund të kryhet për cfardo lloj shume që ju keni fituar.

  Njëkohësisht e rëndësishme të diskutohet është dhe komisioni që ju duhet të paguani. Komisionet nuk janë fikse ato varen prej mënyrës dhe vendit ku jetoni.Për të marrë më shumë informacion ju duhet të drejtoheni te seksioni tërheqje dhe do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm.Njëkohësisht mund të drejtoni pyetje dhe në mbështetjen e klientit.

  • Sa kohë duhet për të procesuar një tërheqje në Novibet?

  Koha është në favorin tuaj përsa i përket tërheqjeve në Novibet.Novibet ofron për ju disa mënyra të tërheqjeve dhe secila prej tyre e ka të përcaktur se sa vonohet i gjithë procesi. Kryesisht është një proces tepër i thjeshtë dhe koha po ashtu nuk është e shumtë.Ju do të informoheni për të gjitha mënyrat dhe kohën e tyre.

  Një proces i shpejtë garantohet prej portofolave elektronike ku ju mjafton të prisni vetëm disa minuta për tu përfunduar të gjitha procedurat e kontrollit.Kartat e bankave sigurojnë një proces të sigurt por ju duhet të prisni deri në 5 ditë maksimumi për të marrë fitimet tuaja.

  • Si mund ta fshij llogarinë e basteve Novibet?

  Ju mnund të mbyllni llogarinë tuaj nëpërmjet një procesi tepër të thjeshtë,duke siguruar që të vendosni fjalë kalimin ju do të keni mundësi të bëni caktivizimin e llogarisë tuaj në Novibet.Arsyet pse ju largoheni janë të shumta mjafton që ju ta përcaktoni në qoftë se kërkohet ose të mos e ndani atë që ju bën të largoheni nga Novibet.

  Pasi ju të vendsoni të mbyllni llogarinë tuaj portofoli juaj do të zerohet kështu që ju duhet të tregoheni tepër të kujdeshëm.


Novibet FR Novibet Portugal Novibet RU

Novibet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit