Stoiximan

Mësoni më shumë rreth stoiximan

Stoiximan ka arritur të jetë në vendet e para të preferencave të lojtarëve në tregun e basteve live dhe jo padrejtësisht. Që nga themelimi i saj në 2012, ajo ka qenë vazhdimisht në rritje. Është një nga ofruesit kryesorë në tregun e basteve live  dhe jo vetëm.

Stoiximan Bastet e Drejtpërdrejta

Sa e dizenjuar dhe e lehtë për t’u përdorur, faqja e internetit e Stoiximan është nga industria e basteve të drejtpërdrejta. I ofron lojtarit një përvojë unike me siguri dhe shpejtësi. Dikush mund të vërë bast menjëherë në zgjedhjen e tij, në mënyrë që të mos humbasë mundësinë më të vogël. Ka ndeshje Bastesh Drejtpërdrejt në dispozicion 24 orë në ditë.

Njerëzit e platformës plotësojnë shërbimet e nivelit të lartë që ata ofrojnë në bastet e drejtpërdrejta, me një Transmetim të Drejtpërdrejtë *. Mund të shihni lojëra nga ligat më të rëndësishme të futbollit, por edhe sporte të tjera, të tilla si basketbolli (NBA dhe Euroleague). Më në fund, rezultati i drejtpërdrejtë i Stoiximan do të kënaqë edhe ata më të kërkuarit.

Stoiximan Mobile dhe Aplikacioni

Çdo platformë që respekton klientët e saj e di se gjithnjë e më shumë njerëz po përdorin pajisje të lëvizshme për të vënë bast. Stoiximan nuk mund të jetë një përjashtim, pasi ka një version të përsosur celular. Lehtësimi i përdoruesit për të vendosur bastin e tij nga kudo që të jetë, përmes pajisjes së tij të lëvizshme. Pa humbur, sigurisht, ndonjë nga shërbimet cilësore të ofruara nga platforma, pavarësisht nëse flasim për bastet sportive apo për një kazino.

Gjithashtu, pavarësisht nëse telefoni juaj ka softuer Android ose iOS, aplikacioni stoiximan do t’ju shërbejë më së miri kërkesave tuaja, është një aplikacion i shkëlqyeshëm, i cili lehtëson edhe më shumë shfletimin tuaj. Sigurisht, ju mund të gjeni të njëjtat ngjarje dhe mundësi si versioni desktop. Duhet përmendur gjithashtu se Stoiximan u bë basti më i mirë celular ndërkombëtarisht në 2019! Ky fakt dëshmon për nivelin e lartë të shërbimeve që ofron.

Bastet në Stoiximan

Në Stoximan, futbolli është në krye të preferencave të përdoruesve. Gjë që ka kuptim perfekt, pasi është “mbreti” i sporteve. Siç u përmend, ekziston një larmi e madhe bastesh në të gjitha garat. Kjo, natyrisht, nuk do të thotë që miqtë e sporteve të tjera do të ankohen, Çdo gjë tjetër.

Në këtë faqe ata do të jenë në gjendje të vendsosin baste për faktin se ata dëshirojnë dhe në fakt me koeficientët të jenë një nga më të mirët në treg. Njerëzit në bast i kanë dhënë rëndësi të madhe edhe sporteve të tjera, të tilla si tenisi dhe basketbolli.

Sportet elektronike gjithashtu kanë vendin e tyre të nderit në platformë, ndërsa ekziston një larmi e madhe në tregjet që nuk kanë të bëjnë me sportet, siç janë Eurovision apo zgjedhjet në vendet e mëdha.

Koeficientët: Ne i qëndruam prezantimit tonë për koeficientët e këtij bastshkruesi dhe jo padrejtësisht. Ata janë një nga më të mirët në tregun e basteve online dhe konkurrojnë me pjesën tjetër të basteve. Qershia mbi tortë janë koeficientët promovues që ofrohet çdo ditë. Përparësitë e mëdha dhe mënyra në të cilën opsionet i ofrohen lojtarit, në sajë të dizajnit dhe dizajnit shumë të mirë të platformës.

Bastet dhe tregjet speciale: Gjithnjë e më shumë lojtarë përfshihen në bastet e veçanta. Në Stoximan ata do të jenë plotësisht të kënaqur me opsionet që do të gjejnë dhe larminë e madhe. Kjo do të thotë, përveç  pikëve tradicionale (1,2, Χ) dhe Over / Under, mund të gjesh shumë mundësi, siç janë handikapet evropiane dhe aziatike. E njëjta gjë vlen edhe për ata që duan të bëjnë bast në letra dhe kënde, por edhe tifozë të basteve të kombinuara. Mundësitë e  mësipërme, sigurisht që vlen jo vetëm për futbollin, por edhe për sportet e tjera.

Stoiximan mundësi të shumta: Ndër kategoritë e lojtarëve ka nga ata që janë fanatikë të sistemeve, pasi ata besojnë se në këtë mënyrë ata kanë më shumë mundësi për sukses. Në këtë web faqe është shumë e lehtë të depozitoni sistemin tuaj. Kur zgjidhni lojëra, automatikisht ju jep mundësi në lidhje me llojin e sistemit që dëshironi të zgjidhni dhe shumën e bastit.

Çfarë është Fantasy Stoiximan: Përveç përparësive të tjera të kësaj faqe në internet, ka shumë që e ndjekin atë për shkak të Fantasy Stoiximan. Në thelb ju bëheni një trajner dhe zgjidhni lojtarët sipas zgjedhjes suaj bazuar në buxhetin që ju është dhënë. Ju merrni pjesë në ngjarjen që dëshironi dhe pas përfundimit të lojërave, lojtarët tuaj fitojnë pikë në varësi të performancës së tyre. Fitimet tuaja rriten në përputhje me rrethanat.

Tërheqjet dhe depozitat

Sektori i tregtisë është një kriter kryesor për lojtarët për të zgjedhur një bast. Përdoruesit dëshirojnë, dhe ka kuptim të përsosur, të bëjnë bast paratë e tyre në mënyrë të sigurt. Të dhënat e tyre personale duhet të mbrohen dhe paratë nga bastet e fituara duhet të transferohen shpejt në llogarinë e tyre. Në të gjitha sa më sipër, Stoiximan po ecën jashtëzakonisht mirë. Ju mund të bëni depozitat dhe tërheqjet tuaja me të gjitha opsionet e mundshme. Me kuleta elektronike, të tilla si Neteller dhe Skrill. Me karta debiti dhe krediti, por edhe me transferim përmes llogarisë tuaj bankare, si dhe me portofolin Viva.

Shërbimi ndaj klientit

Shërbimi ndaj klientit i kësaj platforme është me një fjalë mbresëlënës. Në çdo kohë të ditës ose natës dhe nëse keni ndonjë problem ose pyetje në lidhje me llogarinë tuaj, stafi i kualifikuar është atje për t’ju ndihmuar. Ju madje mund të komunikoni përmes Viber ose WhatsApp, ndërsa natyrisht Live Chat është gjithashtu i disponueshëm, si dhe linja telefonike tradicionale. Për ata që nuk preferojnë komunikimin e drejtpërdrejtë, ekziston gjithmonë zgjidhja me email. Shërbimi ndaj klientit është i hapur 24 orë në ditë, 365 ditë në vit

Identifikimi: Asnjë kompani bastesh që operon legalisht në nuk ofron shërbimet e saj për një lojtar pa e identifikuar atë llogarinë e tij. Stoiximan, natyrisht, nuk mund të jetë një përjashtim. Procesi, natyrisht, është i thjeshtë. Së pari shkoni te “Llogaria ime”, “Profili” dhe zgjidhni “Dokumentet e Vërtetimit”, duke ngarkuar ato që kërkohen. Sa i përket dokumenteve që ju duhen? 1) Një kopje me ngjyra e letërnjoftimit tuaj policor (dy anët) ose e pasaportës ose e lejes tuaj të qëndrimit 2) Kopja e një dokumenti zyrtar (llogaria DEKO) që tregon emrin dhe adresën tuaj

Pse duhet tw zgjedhim Stoiximan?

Ky është një libralidhës që erdhi për të përmbushur kërkesat edhe të lojtarëve më të vështirë. Webfaqja e Stoiximan është e lehtë për t’u përdorur dhe funksionale dhe mund të navigohet lehtësisht. Edhe dikush që nuk ka njohuri të veçanta në fushën e teknologjisë. Shumëllojshmëria e tregjeve dhe opsioneve me të cilat mund të merret dikush, janë pothuajse të pafundme! Ata që janë të përfshirë në industrinë e basteve kanë më të mirën për të thënë në lidhje me këtë platformë. Ka shumë baste, të veçanta dhe të kombinuara, jo vetëm për futbollin, por edhe për disa sporte të tjera. Basketboll, volejboll, tenis, bejsboll, hokej, futbolli amerikan janë disa prej tyre.

Rendimentet janë jashtëzakonisht të larta dhe me siguri do të kënaqin përdoruesit. Për më tepër, ofrohen lojëra ditore me 0% grazhd. Në platformë do të gjeni patjetër atë që dëshironi, jo vetëm përsa i përket ligave kryesore si La Liga, Premier League, Serie A dhe Bundesliga, por edhe ato që nuk janë kaq shumë popullore, më pak komerciale. Sigurisht, tifozët e kampionatit vendas nuk do të mbeten të ankuar.

Webfaqja është gjithashtu shumë e fortë në fushën e basteve të drejtpërdrejta, ndërkohë që ka edhe Live Streaming *. Ekziston edhe shërbimi Stoiximan Fantasy, i cili ju jep mundësinë të krijoni ekipin tuaj dhe ta drejtoni atë si trajner në një turne, me lojtarë të tjerë rivalë. Përveç basteve sportive, platforma ofron edhe një kazino të organizuar shumë mirë.

Do të dëshironim gjithashtu: Siç e përmendëm, personat e ngarkuar me bast bëjnë përpjekje të mëdha në mënyrë që të kenë klientët e tyre të lumtur. Ata i shohin dobësitë e tyre dhe përpiqen t’i korrigjojnë ato. Njëra prej tyre janë kampionatet aziatike, e cila po është shtuar por mund të ketë më shumë mundësi. Shtesa do të përmirësonte më tej përvojën që të ofron Stoiximan

Vlerësimi i Stoiximan

Duke marrë parasysh sa më sipër, do të arrihet në përfundimin se Stoiximan është një nga bastësit kryesorë, për disa arsye:

 • Shanset kryesore
 • Shumë baste speciale
 • Bastet e Shpejta Drejtpërdrejt
 • Transmetim i drejtpërdrejtë “i pasur” *
 • Programet e shpërblimit *
 • Aplikim i modeluar mirë
 • Shërbim i përsosur i klientit

Ajo operon, sigurisht, nën regjimin e ligjshmërisë absolute në vendin tonë, ndërsa menaxhohet nga GML Interactive Ltd. Shërbimet e saj janë të standardeve të larta dhe sigurojnë që klientët e saj të jenë vazhdimisht të kënaqur. Është shndëruar në një ndër kompanitë më të mëdh edhe më të besueshmë në botën e basteve online.

Lojtarët mund të përdorin shërbimet e tij me siguri absolute. Kjo është e garantuar nga besueshmëria e basteve gjatë gjithë këtyre viteve. Përveç kësaj, ai ka të gjitha certifikatat e nevojshme, të cilat sigurojnë një lojë të ndershme. Me pak fjalë, kjo është faqja kryesore ku mund të luani bixhoz, por edhe një kazino!

Platforma Stoiximan dallohet gjithashtu për veprimin e saj shoqëror, pasi qëndron pranë grupeve të qenieve njerëzore tona që kanë nevojë për të. Ai është gjithashtu një sponsor i disa ekipeve greke.

Stoiximan – pyetjet e bëra më shpesh

 • Si mund të hap një llogari bastesh sportive në Stoiximan?

Regjistrimi është një proces tepër i thjeshtë, ju duhet të jëni te faqja kryesore dhe të shkoni te opsioni regjistrohu. Pasi të keni vendosur të gjithë të dhënat përkatëse ju do të keni mundësinë të navigoni lirisht në Stoiximan.

 • Si mund të marr bonusin fillestar të Stoiximan?

Bonusi i mirë se ardhjes ofrohet për të gjithë lojtarët e rrinj që i bashkohen Stoiximan, mjafton që ju të lejoni opsionin në fillim kur regjistroheni që të përfitoni prej tij. Bonusi është një bonus tepër domethënës për të gjithë lojtarët që i bashkohen morisë së basteve dhe lojërave sportive. Bonusi ofrohet me kushtet përkatëse për të patur një përfitim të plotë prej tij ju duhet që të njihni mirë dhe ato. Më shumë informacion rreth bonusit ju und ta merrni te seksioni përkatës ose të kërkoni ndihmë prej mbështetjes online që ofrohet.

 • Si mund të vendos një bast në një llogari të Stoiximan?

Të vendosësh një bast në Stoiximan është një proces tepër i thjeshtë dhe cdokush nga ju mund të vendosë një të tillë. Ju pasi keni bërë përzgjedhjen tuaj për eventet sportive dhe mundësitë e ofruara duhet që të shkoni te seksioni betting. Te faqja që ju shfaqet do të gjeni ngjarjet sportive të ndryshme dhe duhet të klikoni mbi koeficientët e ngjarjeve që ju keni përzgjedhur. Pasi ju vendosni se cilat prej tyre në biletën tuaj elektronike duhet të shtoni dhe shumën që do të luani për të përfunduar bastin.

 • Si mund ta instaloj aplikacionin Stoiximan në celular?

Çdo platformë që respekton klientët e saj e di se gjithnjë e më shumë njerëz po përdorin pajisje të lëvizshme për të vënë bast. Stoiximan nuk mund të jetë një përjashtim, pasi ka një version të përsosur celular. Lehtësimi i përdoruesit për të vendosur bastin e tij nga kudo që të jetë, përmes pajisjes së tij të lëvizshme. Pa humbur, sigurisht, ndonjë nga shërbimet cilësore të ofruara nga platforma, pavarësisht nëse flasim për bastet sportive apo për një kazino.

Gjithashtu, pavarësisht nëse telefoni juaj ka softuer Android ose iOS, aplikacioni stoiximan do t’ju shërbejë më së miri kërkesave tuaja, është një aplikacion i shkëlqyeshëm, i cili lehtëson edhe më shumë shfletimin tuaj. Sigurisht, ju mund të gjeni të njëjtat ngjarje dhe mundësi si versioni desktop. Duhet përmendur gjithashtu se Stoiximan u bë basti më i mirë celular ndërkombëtarisht në 2019! Ky fakt dëshmon për nivelin e lartë të shërbimeve që ofron

 • Si mund të depozitoj para në llogarinë time Stoiximan?

Depozitimi është një proces i thjeshtë, Stoiximan ka thjeshtësuar disa procedura për të bërë të mundur që kushdo prej jush të ketë mundësi për të kryer procesin. Depozitat kryhen në disa mënyra dhe ju do të zgjidhni mes atyre që ofrohen. Mënyrat janë të shumllojshme duke përfaqsuar dhe risitë më të reja në të. Mënyra më in për momentin në depozitim është monedha elektronike. Ju mund që depozitimin tuaj ta kryheni mes saj mjafton që të keni një portofol në një prej monedhave elekrtonike. Tregohuni të kujdeshëm me ruajtjen e balancës në qoftë se zgjidhni këtë si mënyrë depozitimi.

 • Si mund të tërheq fitimet e Stoiximan?

Tërheqja e fitimeve mundësohet në disa mënyra, mundësitë e shumta vendosen në dispozicion për ju dhe do të keni avantazhet për të zgjedhur se cilën prej tyre do të zgjidhni. Mënyrat janë nga më të ndryshmet mjafton një lundrim i shkurtër për tu njohur me to dhe do të shihni që patjetër për ju mundësohet një prej atyre që ju keni një historik pozitiv.

Tërheqja është proces i thjeshtë që kërkon disa njohuri bazike, është një proces llogjikisht i njejtë me depozitimin.Mënyrat që mundësohen për ju janë nga kartat e bankave, llogaritë bankave ,portofolat elektronike dhe risia më e re që është dhe monedha elektronike.

Komisionet dhe shuma që ju mund të tërhiqni përcaktohen prej mënyrës që ju zgjidhni dhe do të informoheni për to duke klikuar mbi mënyrat përkatëse.

Zgjidhni një pre mënyrave për të kryher tërheqjen tuaj.

 • Sa kohë duhet për të procesuar një tërheqje në Stoiximan?

Koha për të procesuar procesin e plotë të tërheqjes varte prej mënyrës që ju keni zgjedhur. Mënyra do të tregojë se sa kohë duhet për të kryer të gjithë procesin dhe sa kohë duhen që të ardhurat tuaja të mbrijnë në zhepin tuaj.

Kryesisht mënyrat paraqesin një kohë të njejtë procesimi, pra ju do të gjeni një kohë të ngjashme procesimi por jo te të gjitha mënyrat.

Mënyra më e shpejtë në krahasim me ato që ofrohen është portofoli elektronik. Ju mjafton të zgjidhni një prej atyre që keni në dispozicion dhe do të shihni që i gjithë procesi do të kryhet në disa minuta, duke bërë që ju të merni të ardhurat tuaja shumë më shpejt se me të gjitha mënyrat e ofruara.

Zgjidhni atë mënyrë që ju përfaqëson më së miri për të kryer një proces sa më të thjeshtë. Informacionin në lidhje me tërheqjen ju mund ta merrni pranë seksionit përkatës ose dhe duke drjtuar pyetje drejt asistencës teknike.


Stoiximan FR Stoiximan Portugal Stoiximan RU Stoiximan λλαδα

Stoiximan_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit