Menu

MIRËSEVINI NË BASTETBET!

Këtu do të gjeni kompanitë e basteve më të mira që ofrojnë shërbime në internet. Faqja përmban përmbledhje të kompanive që përmbajnë shumë informacione dhe nuanca interesante në lidhje me aktivitetet e basteve. Dhe falë marrëveshjes ekskluzive me kompanitë e basteve të paraqitur në faqen tonë të internetit, kur regjistroheni në portalin BASTETBET, mund të mbështeteni në bonusin maksimal! Përveç kësaj, ne kemi mbledhur lajme, këshilla dhe truke nga bota e basteve dhe lojërave të fatit që do t’ju ndihmojnë të bëheni bastvënës të suksesshëm. Merrni përgjigje për pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me bastet në internet dhe zgjidhni kompaninë më të mirë të basteve!

Bastshkruesit më të mirë

Kompanitë e basteve online

Gjithnjë e më shumë po vihet re një tendencë në rritje e përdoruesve që preferojnë bastet dhe lojërat në internet sesa të vizitojnë pikat e palëvizshme të basteve të bastoreve ose kazinove. Sipas të dhënave nga kompani studimore, vetëm një treg i basteve sportive deri në vitin 2024 mund të jetë mbi 155 miliardë dollarë. Dhe nëse kësaj i shtoni bastet mbi lojërat e fatit dhe ngjarje të tjera jo-sportive, shuma mund të afrohet një miliard e gjysmë dollarë! Interesante, apo jo?

100% bonus €400 & 100 free spins
 • Mundësi të pafundme zgjedhjesh mes ngjarjeve sportive të ofruara
 • Aplikacioni më i mirë i lojërave dhe basteve në smartphone
 • Mundësi të shumta zgjedhjesh per lojërat në kazino
Bonus deri në 100 EUR në depozitën e parë
 • Më shumë mundësi basti dhe lojëra fati të ndryshme
 • Koeficientë tepër favorizues për bastet sportive
 • Mundësi të shumta zgjedhjesh
Bonus 122% deri në 100 EUR
 • Mundësi të pafundme lojërash fati
 • Sistem i mirë organizuar
 • Sistem bastes tepër favorizues
50 euro si bonus mirëseardhjeje
Bonus 100% deri në 100 EUR
 • Mundësi të shumta ngjarjesh ditore
 • Gamë e madhe e ngjarjeve të ofruara nga disa evente
 • Gamë e madhe e ngjarjeve të ofruara nga disa evente

Ne jetojmë në shekullin e shpejtësisë dhe gjithçka lëviz shpejt rreth nesh. Të kapësh dhe të mbash ritëm do të thotë të jesh i azhurnuar me gjithçka që ndodh, të ndiesh se jeton vërtet, sepse nëse nuk je në valë rrezikon të qëndrosh në mjedisin tënd dhe të zbresësh në çdo fushë ku ndodhesh. Edhe argëtimi dhe relaksimi duket se janë me një dimension tjetër tani, përfshirë këtu nëse nuk vazhdoni.

Masiviteti i   këtij lloji  bastesh qëndron në fasilitetet  e saj për lojtarët. Për të vendosur bast në internet, mjafton të kesh një lidhje interneti dhe, për shembull, një telefon celular. Nuk ka rëndësi se ku jeton lojtari, ai mund të shijojë lojën në çdo kohë të ditës ose natës pa u larguar nga shtëpia e tij. Është shumë i përshtatshëm dhe praktik, veçanërisht për introvertët.

Përveç kësaj, gjithnjë e më shumë vende në të gjithë botën po miratojnë kufizime që synojnë aktivitetet e pikave të basteve dhe kazinove. Ndërsa institucionet fikse mbyllen, ka vetëm një rrugëdalje për lojtarët – të vendosin baste në internet. Dhe  nëse ofruesit e internetit bllokojnë faqet e institucioneve të njohura të lojërave të fatit, nuk është tragjike. Ju gjithmonë mund të përdorni një pasqyrë zyrtare ose të instaloni një server VPN. Me të, ju lehtë mund të ndryshoni adresën IP dhe pikën e lidhjes. Kështu, të gjitha faqet e bllokuara do të jenë në dispozicion dhe vizitat e përdoruesve do të jenë anonime.

Nëse veprimtaria e një basteve ose kazino në internet është e ndaluar, një lojtari mund ti lindë një pyetje: sa do të mbrohen paratë dhe informacioni i tij personal? Në rastet kur përdoruesi zgjedh një kompani me licencë zyrtare nga një prej regjistruesve të botës, atëherë – 100%. Kështu, krijuesit e kompanive si 1xBet, BetWinner ose Bet365 kanë marrë një licencë nga shteti ishullor Curacao dhe kanë të drejtë të ofrojnë shërbime bastesh dhe lojrash në internet. Në rast të situatave të diskutueshme, lojtari mund të mbrojë të drejtat e tij në gjykatat ndërkombëtare.Këto kompani janë regjistruar “në det të hapur” duke ju ofruar ju mundësinë të luani pa asnje lloji problemi pavarsisht nqs bastet konsiderohen legale apo jo në vendin tuaj.

Bastet online promocionet

Melbet Promocion

Melbet Promocion

Melbet Promocion Loja do të jetë tepër interesante në momentin që ju zgjidhni të bashkoheni…

lexo më shumë
20BET - Programi VIP

20BET – Programi VIP

20BET – Programi VIP Të gjithë dëshirojmë që në kompaninë e basteve ku bëjmë pjesë…

lexo më shumë
22BET - Rimbushja e së premtes

20BET – Rimbushja e së premtes

20BET – Rimbushja e së premtes Mundësia për të përfituar prej bonuseve të shumta të…

lexo më shumë

1xBet promocionet

1XBET - TURNE RROTULLIMESH

1XBET – TURNE RROTULLIMESH

më shumë
1XBET - XHEKPOT MONTE CARLO

1XBET – XHEKPOT MONTE CARLO

më shumë
1XBET - FREEROLL 1200 USD

1XBET – FREEROLL 1200 USD

më shumë
1XBET - VIP CASHBACK

1XBET – VIP CASHBACK

më shumë
1XBET - Luaj lojën e ditës

1XBET – Luaj lojën e ditës

më shumë

22Bet promocionet

22BET - Bonusi i ditëlindjes

22BET – Bonusi i ditëlindjes

më shumë
22BET - Pikë bonus

22BET – Pikë bonus

më shumë
22BET - Rritja e basteve akumulatore

22BET – Rritja e basteve akumulatore

më shumë
22BET - Akumulatori i ditës

22BET – Akumulatori i ditës

më shumë
22BET - Zbritja e javës

22BET – Zbritja e javës

më shumë

20Bet promocionet

20BET - Programi VIP

20BET – Programi VIP

më shumë
22BET - Rimbushja e së premtes

20BET – Rimbushja e së premtes

më shumë
20BET - Depizita e dytë

20BET – Depizita e dytë

më shumë
20BET - Depozita e parë

20BET – Depozita e parë

më shumë
20BET - Parashikimet

20BET – Parashikimet

më shumë

MelBet promo

Melbet Promocion

Melbet Promocion

më shumë

Kompanitë e  basteve që operojnë në Rrjetin global, është një numër më i lartë se ai i institucioneve të palëvizshme. Prandaj, përdoruesi mund të zgjedhë një bast për ngjarjet me interes të një prej kampionateve të njohur botërorë ose të luajë lojëra elektronike ekzotike ose lojëra të fatit me kompanitë më të mirë në planet. Përveç një përzgjedhje të madhe bastesh, vlen të theksohen mjetet e përshtatshme për kërkimin e ngjarjeve, analizimin e situatës së tregut, shikimin e arkivit të lojërave dhe, në fakt, bastet.

Disa kompani të basteve, për shembull, 1xBet, u ofrojnë lojtarëve një shërbim për të parë ngjarjet sportive në kohë reale. Kështu, përdoruesi jo vetëm që mund të vendos bast, por edhe të shikojë rezultatin e direkt përmes televizionit falas,falë mundësisë që ofron kjo platformë.

Avantazhet e basteve në internet përfshijnë një përzgjedhje shumë më të madhe të bonuseve dhe promovimeve. Pra, bonusi i mirëseardhjes në kompaninë 22Bet është deri në 100USD. Pas marrjes dhe lojës që do të zhvillojë bastvënësi, paratë e marra mund të tërhiqen në llogarinë kryesore ose të përdoren për baste të reja dhe fitore edhe më të mëdha. Përveç bonusit të regjistrimit, të gjitha kompanitë po kryejnë vazhdimisht promovime të reja, duke zhvilluar programe bonusi për të sapoardhurit dhe lojëtarët e rregullt.

Ndryshe nga institucionet e palëvizshme, ju mund të rimbushni llogarinë tuaj të lojrave jo vetëm me para ose me një kartë, por edhe me kuleta elektronike, sisteme pagese dhe madje edhe kriptovaluta. Por kjo nuk është qershia mbi tortë. Situata me infeksionin e koronavirusit dhe mbylljen e një numri të madh të institucioneve të lojërave të fatit ose kufizimet në aktivitetet e tyre nuk u bënë pengesë për përdoruesit që vendosin baste në internet. Për ta, bastet dhe lojërat ishin në dispozicion 24/7.

Dhe tani, nga një përmbledhje e avantazheve të bastoreve në internet, ne do të kalojmë normalisht në institucionet më të lojërave të fatit të paraqitura në faqen tonë të internetit. Do të vijë nga kompania 1xBet, BetWinner ose 22Bet. Secila prej këtyre kompanive është në dispozicion të përdoruesve , ka pikat e forta dhe të dobëta dhe meriton vëmendjen tuaj. Portali BASTETBET përmban përmbledhje të këtyre botuesve në kontekstin e secilit vend. Prandaj, ju mund të familjarizoheni më hollësisht me materialet e përgatitura rreth 1xBet, BetWinner dhe 22Bet.

Nga ana jonë, ne kemi përgatitur një krahasim-përmbledhje të shkurtër të kompanive të basteve të përmendur në mënyrë që ju thjesht të zgjidhni kompaninë më të mirë të basteve dhe lojërave të fatit në treg.

TABELA

1xbet BetWinner 22Bet
Vleresim sipas UA-Futboll Portal Vendi i 1 Vendi i 3 Vendi i 2
Fillimi ne internet viti 2012 2018 2017
Licensat e sitit 1668 JAZ nga Curaco eGaming Nr 8048 JAZ nga Antillephone NV(Curaco) Nr 8048 JAZ nga Antillphone NV(Curaco)
Bllokimi i Faqes ne Shqipëri Nuk zbulohet Nuk zbulohet Nuk zbulohet
Version shqip i faqes ka ka ka
Mbeshtetje ne gjuhen shqipe ka ka ka
Mbeshtetje per biseda te drejtperdrejta ka ka ka
Aplikacion celular Po,version per Android dhe IOS Po,version per Android dhe IOS Po,version per Android dhe IOS
Ngjarje sportive ka ka ka
Ndeshje trasmetuese ka ka ka
Ngjarje jo-sportive ka ka ka
Bixhoz ka ka ka
Shuma e bonusit te regjistrimit Deri 100USD Deri 150USD Deri 120USD+22 pike bastesh
Numri i menyrave te pageses 37 mundesi pagese 40 mundesi pagese 39 mundesi pagese
Llogari ne euro ka ka ka

1xBet info

Bet

Licenca 1xBet

më shumë
1XBET Basti Kombinues i dites

1XBET – Basti Kombinues i ditës

më shumë
1XBET Promocion

1XBET Promocion

më shumë
1XBET Poker

1XBET Poker

më shumë
1XBET Live

1XBET Live

më shumë

22Bet info

22BET - Rezultatet

22BET – Rezultatet

më shumë
22BET - Download në PC

22BET – Download në PC

më shumë

22BET – TV GAMES

më shumë
22BET - 22Games

22BET – 22Games

më shumë
22BET - Bingo

22BET – Bingo

më shumë

MelBet infos

Melbet Fast Games

Melbet Fast Games

më shumë
Melbet Casino

Melbet Casino

më shumë
Melbet Slots

Melbet Slots

më shumë
Melbet Live Casino

Melbet Live Casino

më shumë
Melbet Bingo

Melbet Bingo

më shumë

20Bet infos

20BET - Slots

20BET – Slots

më shumë
20BET - Jackpots

20BET – Jackpots

më shumë
20BET - Promocion

20BET – Promocion

më shumë
20BET - Tërheqja

20BET – Tërheqja

më shumë
20BET - Depozitimi

20BET -Depozitimi

më shumë

 

Në qoftë se e shohim, kompanitë 1xBet, BetWinner dhe 22Bet kanë një ofertë të ngjashme për lojtarët por secila prej tyre ka një seri lojrash ekzklusive si dhe edhe shumë opsione të peronalizuara.Si nga mënyra e ndërtimit të faqeve edhe të atyre se cka ato ofrojnë. Sidoqoftë, tabela nuk përfshin numrin e ngjarjeve sportive dhe jo-sportive, lojërat e fatit dhe lojëra elektronike. Sipas këtij treguesi, kompania 1xBet është lider. Prandaj, vendi i tij i parë në vlerësim (marrë nga numri i reagimeve pozitive nga lojtarët në forume tematike).

Nëse dëshironi të krahasoni kompanitë në më shumë detaje, ju rekomandojmë të lexoni vlerësimet tona,ku është gjithcka në mënyrë më të detajuar dhe e spjeguar më mirë.

Faqja përmban gjithcka që tju mbajë të informuar në lidhje me bastet si: lajme, truke dhe këshilla rreth basteve sportive dhe lojërave të fatit. Shpresojmë që ky informacion të ju ndihmojë të arrini fitime të mira në bast dhe të merrni fitime të mëdha në web-et 1xBet, Bet365 Shqipëria, BetWinner ose 22Bet.com falë lojërave që ato ofrojnë.

Ju urojmë fat!

Bëhuni pjesë e platformës më të madhe online!